<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek

Dubnica nad Váhom (5. 10. 2019)

4 x 100 m kluby - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 5.10.2019 - 16:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 184 Kostolný, Bellus, Igaz, Beladič Kostolný, Bellus, Igaz, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:43.79 0.248 11.00
2 44 Lopúch, Laca, Čery, Svoreň Lopúch, Laca, Čery, Svoreň AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:46.65 0.246 9.00
3 64 Bírošík, Kročka, Karol, Pobjecký Bírošík, Kročka, Karol, Pobjecký AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:47.25 0.299 8.00
4 17 Ostrovský, Muránsky, Dániel, Balogh Ostrovský, Muránsky, Dániel, Balogh Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:47.76 0.256 7.00
5 213 Čerevka, Michalko, Sopko, Kusek Čerevka, Michalko, Sopko, Kusek AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:47.92 0.246 6.00
124 Hodža, Duchoslav, Rúrik, Sádecký Hodža, Duchoslav, Rúrik, Sádecký AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 DQ -0.125
Poznámky:
DQ pre porušenie pravidla 168/7
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 5.10.2019 - 16:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 4 Andi, Bartoníček, Marx, Marti Andi, Bartoníček, Marx, Marti Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:49.40 0.295 5.00
2 273 Moosch, Müller, Kopček, Novák Moosch, Müller, Kopček, Novák AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:50.76 0.235 4.00
3 41 Laca, Sauer, Ďuriš, Biely Laca, Sauer, Ďuriš, Biely AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:54.83 0.299 3.00
188 Kosár, Cisár, Juráček, Bugár Kosár, Cisár, Juráček, Bugár AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DQ -0.119
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 184 Kostolný, Bellus, Igaz, Beladič Kostolný, Bellus, Igaz, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:43.79 0.248 11.00
2 44 Lopúch, Laca, Čery, Svoreň Lopúch, Laca, Čery, Svoreň AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:46.65 0.246 9.00
3 64 Bírošík, Kročka, Karol, Pobjecký Bírošík, Kročka, Karol, Pobjecký AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:47.25 0.299 8.00
4 17 Ostrovský, Muránsky, Dániel, Balogh Ostrovský, Muránsky, Dániel, Balogh Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:47.76 0.256 7.00
5 213 Čerevka, Michalko, Sopko, Kusek Čerevka, Michalko, Sopko, Kusek AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:47.92 0.246 6.00
6 4 Andi, Bartoníček, Marx, Marti Andi, Bartoníček, Marx, Marti Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:49.40 0.295 5.00
7 273 Moosch, Müller, Kopček, Novák Moosch, Müller, Kopček, Novák AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:50.76 0.235 4.00
8 41 Laca, Sauer, Ďuriš, Biely Laca, Sauer, Ďuriš, Biely AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:54.83 0.299 3.00
124 Hodža, Duchoslav, Rúrik, Sádecký Hodža, Duchoslav, Rúrik, Sádecký AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 DQ -0.125
188 Kosár, Cisár, Juráček, Bugár Kosár, Cisár, Juráček, Bugár AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DQ -0.119

4 x 100 m kluby - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 5.10.2019 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 250 Jamborová, Urbanovská, Podhorská, Rohoňová Jamborová, Urbanovská, Podhorská, Rohoňová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 0:53.38 0.199 9.00
2 163 Aydin, Beliančínová, Môcová, Ďuranová Aydin, Beliančínová, Môcová, Ďuranová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 0:54.45 0.234 8.00
3 105 Fonferová, Kelemenová, Čapuchová, Kováčová Fonferová, Kelemenová, Čapuchová, Kováčová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:54.49 0.222 7.00
4 72 Geseová, Slobodová, Štrpková, Janeková Geseová, Slobodová, Štrpková, Janeková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 0:55.01 0.264 6.00
5 141 Demitrová, Bučeková, Hrbasová, Plšková Demitrová, Bučeková, Hrbasová, Plšková Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 0:55.59 0.256 5.00
6 199 Petřvalská, Behúňová, Majdáková, Vranovská Petřvalská, Behúňová, Majdáková, Vranovská AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:55.87 0.256 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 5.10.2019 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 236 Kuczik, Luptáková, Géciová, Vašková Kuczik, Luptáková, Géciová, Vašková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:53.19 0.178 11.00
2 100 Gogová, Broďániová, Duchoňová, Annusová Gogová, Broďániová, Duchoňová, Annusová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:56.47 0.360 3.00
3 227 Diňová, Radváková, Stanová, Andrushchak Diňová, Radváková, Stanová, Andrushchak AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:56.65 0.304 2.00
4 260 Vanková, Stehlíková, Hudecová, Haštová Vanková, Stehlíková, Hudecová, Haštová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 0:57.01 0.293 1.00
5 182 Bartková, Nemčoková, Marčišinová, Halčinová Bartková, Nemčoková, Marčišinová, Halčinová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 0:58.81 0.372
6 201 Tichá, Čermáková, Zathurecká, Bálintová Tichá, Čermáková, Zathurecká, Bálintová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:03.94 0.108
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 5.10.2019 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 120 Lacinová, Šubová, Bryndzová, Pavlendová Lacinová, Šubová, Bryndzová, Pavlendová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:59.71 0.357
2 177 Kubovčíková, Kubovčíková, Líškayová, Černajová Kubovčíková, Kubovčíková, Líškayová, Černajová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 1:03.24 0.312
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 236 Kuczik, Luptáková, Géciová, Vašková Kuczik, Luptáková, Géciová, Vašková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:53.19 0.178 11.00
2 250 Jamborová, Urbanovská, Podhorská, Rohoňová Jamborová, Urbanovská, Podhorská, Rohoňová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 0:53.38 0.199 9.00
3 163 Aydin, Beliančínová, Môcová, Ďuranová Aydin, Beliančínová, Môcová, Ďuranová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 0:54.45 0.234 8.00
4 105 Fonferová, Kelemenová, Čapuchová, Kováčová Fonferová, Kelemenová, Čapuchová, Kováčová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:54.49 0.222 7.00
5 72 Geseová, Slobodová, Štrpková, Janeková Geseová, Slobodová, Štrpková, Janeková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 0:55.01 0.264 6.00
6 141 Demitrová, Bučeková, Hrbasová, Plšková Demitrová, Bučeková, Hrbasová, Plšková Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 0:55.59 0.256 5.00
7 199 Petřvalská, Behúňová, Majdáková, Vranovská Petřvalská, Behúňová, Majdáková, Vranovská AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:55.87 0.256 4.00
8 100 Gogová, Broďániová, Duchoňová, Annusová Gogová, Broďániová, Duchoňová, Annusová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:56.47 0.360 3.00
9 227 Diňová, Radváková, Stanová, Andrushchak Diňová, Radváková, Stanová, Andrushchak AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:56.65 0.304 2.00
10 260 Vanková, Stehlíková, Hudecová, Haštová Vanková, Stehlíková, Hudecová, Haštová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 0:57.01 0.293 1.00
11 182 Bartková, Nemčoková, Marčišinová, Halčinová Bartková, Nemčoková, Marčišinová, Halčinová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 0:58.81 0.372
12 120 Lacinová, Šubová, Bryndzová, Pavlendová Lacinová, Šubová, Bryndzová, Pavlendová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:59.71 0.357
13 177 Kubovčíková, Kubovčíková, Líškayová, Černajová Kubovčíková, Kubovčíková, Líškayová, Černajová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 1:03.24 0.312
14 201 Tichá, Čermáková, Zathurecká, Bálintová Tichá, Čermáková, Zathurecká, Bálintová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:03.94 0.108