<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Jakubov Miloš

  • NARODENÝ:    2002
  •  ODDIEL/KLUB:     1.Atletický klub Humenné
  •  TRENÉR:      
  •  ÚSPECHY:      

Výkony pretekára (od roku 2018)

Dátum Súťaž (usporiadateľ) Miesto Disciplína Por. Oddiel/klub Výkon Vietor
20.09.2020 Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok, juniorov a junioriek Trnava 4 x 400 m kluby/J/B 4 1.Atletický klub Humenné 3:34.33
19.09.2020 Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok, juniorov a junioriek Trnava 4 x 100 m kluby/J/B 4 1.Atletický klub Humenné 45.27
19.09.2020 Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok, juniorov a junioriek Trnava 400 m/J/B01 6 1.Atletický klub Humenné 52.20
20.09.2020 Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok, juniorov a junioriek Trnava 200 m/J/R04 4 1.Atletický klub Humenné 24.42 -3.4
22.08.2020 Majstrovstvá VsAZ jednotlivcov dospelí, juniori, dorast Košice 200 m/M/B01 5 1.Atletický klub Humenné 23.50 -1.4
22.08.2020 Majstrovstvá VsAZ jednotlivcov dospelí, juniori, dorast Košice 400 m/M 2 1.Atletický klub Humenné 51.40
15.08.2020 3. kolo Atletická liga Trnava 4 x 400 m kluby/M/B01 5 1.Atletický klub Humenné 3:37.41
15.08.2020 3. kolo Atletická liga Trnava 100 m/M/B04 2 1.Atletický klub Humenné 11.49 +1.5
15.08.2020 3. kolo Atletická liga Trnava 200 m/M/B03 4 1.Atletický klub Humenné 23.11 +0.6
25.07.2020 2. kolo Atletická liga Košice 4 x 100 m kluby/M 5 1.Atletický klub Humenné 45.76
25.07.2020 2. kolo Atletická liga Košice 100 m/M/B03 5 1.Atletický klub Humenné 11.69 +0.4
25.07.2020 2. kolo Atletická liga Košice 200 m/M/B03 2 1.Atletický klub Humenné 23.28 -0.2
12.07.2020 1. kolo Atletická liga Dubnica n.V. 400 m/M/B02 3 1.Atletický klub Humenné 51.93
12.07.2020 1. kolo Atletická liga Dubnica n.V. 200 m/M/B04 4 1.Atletický klub Humenné 23.49 +1.0
27.06.2020 Majstrovstvá družstiev dorastu a mladšieho žiactva - 2. kolo Košice 200 m/M 3 1.Atletický klub Humenné 23.78 -1.6
27.06.2020 Majstrovstvá družstiev dorastu a mladšieho žiactva - 2. kolo Košice 400 m/M 2 1.Atletický klub Humenné 51.77
13.06.2020 Majstrovstvá VsAZ družstiev dorastencov, dorasteniek, mladších žiakov a mladších žiačok - 1. kolo Košice 200 m/M 5 1.Atletický klub Humenné 24.13 +0.8
13.06.2020 Majstrovstvá VsAZ družstiev dorastencov, dorasteniek, mladších žiakov a mladších žiačok - 1. kolo Košice 100 m/M 6 1.Atletický klub Humenné 11.67 +1.7
13.06.2020 Majstrovstvá VsAZ družstiev dorastencov, dorasteniek, mladších žiakov a mladších žiačok - 1. kolo Košice 400 m/Dci/B01 MS 1.Atletický klub Humenné 52.83
07.03.2020 Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava 60 m/J/R04 5 1.Atletický klub Humenné 07.56
07.03.2020 Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava 400 m/J/B02 3 1.Atletický klub Humenné 52.93
07.03.2020 Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava 200 m/J/B04 3 1.Atletický klub Humenné 23.71
22.02.2020 Halové majstrovstvá SR mužov a žien Bratislava 400 m/M/R05 2 1.Atletický klub Humenné 53.71
23.02.2020 Halové majstrovstvá SR mužov a žien Bratislava 200 m/M/R04 2 1.Atletický klub Humenné 23.91
16.02.2020 Uzatvorené HM-VsAZ ml. žiactva, st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých Bratislava 400 m/M/B 1 1.Atletický klub Humenné 53.98
16.02.2020 Uzatvorené HM-VsAZ ml. žiactva, st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých Bratislava 200 m/M/B01 3 1.Atletický klub Humenné 23.93
16.02.2020 Uzatvorené HM-VsAZ ml. žiactva, st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých Bratislava 60 m/M/F 5 1.Atletický klub Humenné 07.50
16.02.2020 Uzatvorené HM-VsAZ ml. žiactva, st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých Bratislava 60 m/M/R02 3 1.Atletický klub Humenné 07.47
25.01.2020 Olympijské nádeje V4 Bratislava 300 m/J/B01 2 1.Atletický klub Humenné 37.52
25.01.2020 Olympijské nádeje V4 Bratislava 60 m/J/B03 2 1.Atletický klub Humenné 07.45
25.01.2020 Olympijské nádeje V4 Bratislava 60 m/J/IB 3 1.Atletický klub Humenné 07.46
04.01.2020 Zahajovací závody (Vítkovice) Ostrava CZE 150 m/J/B03 2 1.Atletický klub Humenné 17.78
04.01.2020 Zahajovací závody (Vítkovice) Ostrava CZE 300 m/J/B 2 1.Atletický klub Humenné 37.60
04.01.2020 Zahajovací závody (Vítkovice) Ostrava CZE 60 m/J/R02 2 1.Atletický klub Humenné 07.56

Osobné rekordy

Disciplína Výkon Vietor Miesto Dátum Hala
60 m 07.45 Bratislava 25.01.2020 h
60 m 07.42 +1.3 Košice 05.06.2021
100 m 11.49 +1.5 Trnava 15.08.2020
150 m 17.78 Ostrava CZE 04.01.2020 h
150 m 17.46 -0.1 Košice 05.06.2021
200 m 23.71 Bratislava 07.03.2020 h
200 m 23.11 +0.6 Trnava 15.08.2020
300 m 37.52 Bratislava 25.01.2020 h
300 m 37.22 Košice 05.06.2021
400 m 52.93 Bratislava 07.03.2020 h
400 m 51.40 Košice 22.08.2020
600 m 1:34.57 Bratislava 14.12.2019 h

Sezónne maximá

Disciplína Výkon Vietor Miesto Dátum Hala
60 m 07.54 Bratislava 20.02.2021 h
60 m 07.42 +1.3 Košice 05.06.2021
100 m 12.90 -0.7 Košice 04.09.2021
150 m 17.46 -0.1 Košice 05.06.2021
200 m 23.59 +1.4 Košice 13.06.2021
300 m 37.22 Košice 05.06.2021
400 m 55.40 Bratislava 27.02.2021 h

Medailové umiestnenia z MSR (od roku 2018)

Žiadna medaila

Výkonnostný rast v disciplíne

Sezóna Kategória Vek Výkon Hala Miesto Dátum

AKTUÁLNE DRŽITEĽ NASLEDOVNÝCH REKORDOV

Žiadny aktuálne držaný rekord