<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Bratislava (7. 3. 2020)

400 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 7.3.2020 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 0:49.82 0.173
2 32 Henry FranklinHenry Franklin 040418 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:49.91 0.231
51 Mores Michal JanMores Michal Jan 030527 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 DNS
161 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNF 0.239
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 7.3.2020 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 99 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 0:50.81 0.165
2 9 Valo MarekValo Marek 031009 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:51.60 0.192
3 73 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:52.93 0.200
4 55 Melicherčík JánMelicherčík Ján 020503 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 0:56.44 0.208
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 7.3.2020 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 41 Perrone AdrianoPerrone Adriano 010822 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 0:52.07 0.213
2 77 Lukáč MartinLukáč Martin 010919 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 0:52.15 0.229
3 195 Mizner MartinMizner Martin 011101 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:52.24 0.183
4 90 Adam AlexAdam Alex 030816 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 0:55.38 0.171
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 7.3.2020 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 186 Sedlák ErikSedlák Erik 011031 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:54.42 0.355
2 156 Kurjak MatúšKurjak Matúš 030115 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 3 0:55.22 0.222
3 49 Fašánok ViktorFašánok Viktor 020119 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 0:57.81 0.211
194 Drábek MichalDrábek Michal 020924 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 DQ 0.184
Poznámky:
DQ podľa TP 44.6.2 - dráha č. 4 Drábek Michal
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 7.3.2020 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 61 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:54.54 0.177
2 163 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:55.25 0.201
3 139 Jarábek MarcoJarábek Marco 030908 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 0:57.18 0.233
185 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DQ 0.183
Poznámky:
DQ podľa TP 17.3.1 - dráha č 2 Patarák Matúš
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 7.3.2020 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 129 Bugna ĽubošBugna Ľuboš 020925 02 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 0:54.76 0.261
2 74 Kislan MatejKislan Matej 031227 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 0:56.44 0.216
3 75 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:56.85 0.190
4 2 Sedlák IvanSedlák Ivan 040331 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:00.41 0.167
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 0:49.82 0.173
2 32 Henry FranklinHenry Franklin 040418 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:49.91 0.231
3 99 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 0:50.81 0.165
4 9 Valo MarekValo Marek 031009 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:51.60 0.192
5 41 Perrone AdrianoPerrone Adriano 010822 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 0:52.07 0.213
6 77 Lukáč MartinLukáč Martin 010919 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 0:52.15 0.229
7 195 Mizner MartinMizner Martin 011101 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:52.24 0.183
8 73 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:52.93 0.200
9 186 Sedlák ErikSedlák Erik 011031 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:54.42 0.355
10 61 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:54.54 0.177
11 129 Bugna ĽubošBugna Ľuboš 020925 02 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 0:54.76 0.261
12 156 Kurjak MatúšKurjak Matúš 030115 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 3 0:55.22 0.222
13 163 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:55.25 0.201
14 90 Adam AlexAdam Alex 030816 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 0:55.38 0.171
15 55 Melicherčík JánMelicherčík Ján 020503 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 0:56.44 0.208
15 74 Kislan MatejKislan Matej 031227 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 0:56.44 0.216
17 75 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:56.85 0.190
18 139 Jarábek MarcoJarábek Marco 030908 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 0:57.18 0.233
19 49 Fašánok ViktorFašánok Viktor 020119 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 0:57.81 0.211
20 2 Sedlák IvanSedlák Ivan 040331 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:00.41 0.167
51 Mores Michal JanMores Michal Jan 030527 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 DNS
161 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNF 0.239
194 Drábek MichalDrábek Michal 020924 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 DQ 0.184
185 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DQ 0.183

400 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 7.3.2020 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 34 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:58.82 0.209
2 123 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:00.33 0.256
3 121 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:00.99 0.234
4 10 Puha RékaPuha Réka 021210 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 1:01.12 0.204
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 7.3.2020 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 199 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 1:02.75 0.287
2 119 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:06.99 0.237
3 39 Mudráková LuciaMudráková Lucia 021017 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 1:09.21 0.177
148 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 DQ
Poznámky:
DQ podľa TP 16.9 - dráha č.2 Srholcová Karolína
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 34 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:58.82 0.209
2 123 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:00.33 0.256
3 121 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:00.99 0.234
4 10 Puha RékaPuha Réka 021210 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 1:01.12 0.204
5 199 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 1:02.75 0.287
6 119 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:06.99 0.237
7 39 Mudráková LuciaMudráková Lucia 021017 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 1:09.21 0.177
148 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 DQ