<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR mužov a žien

Bratislava (22. - 23. 2. 2020)

400 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 22.2.2020 - 17:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 149 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 0:49.46 q 0.170
2 237 Beloš AdamBeloš Adam 980604 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:50.77 q 0.173
3 9 Valo MarekValo Marek 031009 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:51.15 0.200
4 157 Ševčík AdamŠevčík Adam 001024 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 0:53.52 0.179
Poznámky:
200m: 23,3 - 149 Domotor
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (so, 22.2.2020 - 17:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 184 Lučanský PeterLučanský Peter 961008 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:51.25 0.173
2 185 Lúža MarošLúža Maroš 000523 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:51.33 0.207
3 176 Drobný PeterDrobný Peter 020731 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:52.29 0.155
4 214 Drábek MichalDrábek Michal 020924 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 0:53.47 0.162
Poznámky:
200m: 24,7 - 185 Lúža
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 03 (so, 22.2.2020 - 17:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 238 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:50.73 q 0.241
2 188 Pavelka AdriánPavelka Adrián 911008 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:51.06 0.190
3 64 Lukáč MartinLukáč Martin 010919 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 0:52.38 0.205
4 175 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:55.36 0.241
Poznámky:
200m: 24,0 - 238 Vojtáš
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 04 (so, 22.2.2020 - 17:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 76 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:50.56 q 0.158
2 173 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:52.64 0.200
3 209 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:55.27 0.189
4 133 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:55.70 0.234
Poznámky:
200m: 23,9 - 76 Glodžák
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 05 (so, 22.2.2020 - 17:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 25 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 0:52.10 0.194
2 93 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 0:53.71 0.196
3 7 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:55.29 0.215
Poznámky:
200m: 25,2 - 25 Grajcarík
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 149 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 0:49.46 q 0.170
2 76 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:50.56 q 0.158
3 238 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:50.73 q 0.241
4 237 Beloš AdamBeloš Adam 980604 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:50.77 q 0.173
5 188 Pavelka AdriánPavelka Adrián 911008 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:51.06 0.190
6 9 Valo MarekValo Marek 031009 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:51.15 0.200
7 184 Lučanský PeterLučanský Peter 961008 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:51.25 0.173
8 185 Lúža MarošLúža Maroš 000523 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:51.33 0.207
9 25 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 0:52.10 0.194
10 176 Drobný PeterDrobný Peter 020731 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:52.29 0.155
11 64 Lukáč MartinLukáč Martin 010919 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 0:52.38 0.205
12 173 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:52.64 0.200
13 214 Drábek MichalDrábek Michal 020924 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 0:53.47 0.162
14 157 Ševčík AdamŠevčík Adam 001024 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 0:53.52 0.179
15 93 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 0:53.71 0.196
16 209 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:55.27 0.189
17 7 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:55.29 0.215
18 175 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:55.36 0.241
19 133 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:55.70 0.234

400 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 23.2.2020 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 149 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 0:48.54 0.168
2 237 Beloš AdamBeloš Adam 980604 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 0:50.09 0.162
3 76 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:50.37 0.168
4 238 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 0:50.90 0.190
Poznámky:
200m : 23,1 - 149 Dömötör
Celkom 4 pretekári

400 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 22.2.2020 - 16:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 243 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:57.20 Q 0.186
2 146 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:57.66 Q 0.266
3 194 Bučičová NatáliaBučičová Natália 990726 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:58.87 0.172
4 139 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:03.55 0.190
Poznámky:
200m : 26,9 - 243 Malatincová
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (so, 22.2.2020 - 16:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 196 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:57.61 Q 0.174
2 47 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:58.69 Q 0.359
3 192 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:02.89 0.199
4 46 Masárová LauraMasárová Laura 040205 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 1:06.22 0.250
Poznámky:
200m: 27,6 - 196 Cidoríková
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 03 (so, 22.2.2020 - 16:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 141 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:59.95 0.255
2 10 Puha RékaPuha Réka 021210 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 1:00.46 0.432
3 148 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:03.84 0.178
4 44 Simová PetraSimová Petra 041228 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 1:04.88 0.205
Poznámky:
200m: 28,7 - 141 Kusyová
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 243 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:57.20 Q 0.186
2 196 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:57.61 Q 0.174
3 146 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:57.66 Q 0.266
4 47 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:58.69 Q 0.359
5 194 Bučičová NatáliaBučičová Natália 990726 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:58.87 0.172
6 141 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:59.95 0.255
7 10 Puha RékaPuha Réka 021210 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 1:00.46 0.432
8 192 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:02.89 0.199
9 139 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:03.55 0.190
10 148 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:03.84 0.178
11 44 Simová PetraSimová Petra 041228 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 1:04.88 0.205
12 46 Masárová LauraMasárová Laura 040205 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 1:06.22 0.250

400 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 23.2.2020 - 14:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 196 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:57.29 0.170
2 243 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:57.48 0.255
3 146 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:57.87 0.214
4 47 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 0:58.26 0.187
Poznámky:
200m : 27,1 - 146 Švecová
Celkom 4 pretekári