<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev dorastu a mladšieho žiactva - 2. kolo

Košice (27. 6. 2020)

400 m - Muži

(so, 27.6.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 184 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 5 PB 0:51.40
2 129 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 0:51.77
265 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
Celkom 3 pretekári

400 m - Dorastenci

(so, 27.6.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 173 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 PB 0:54.43 11.00
2 183 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 3 PB 0:54.79 9.00
3 25 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 0:56.21 8.00
4 130 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 0:57.66 7.00
5 17 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 0:59.49 6.00
6 254 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 0:59.98 5.00
132 Onderišin SamuelOnderišin Samuel 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 DNS
Celkom 7 pretekárov

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 27.6.2020 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 145 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 1:04.56 9.00
2 143 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 1:07.46 7.00
3 283 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:07.92 6.00
4 28 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 1:13.54 3.00
5 33 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 1:14.46 2.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 27.6.2020 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 37 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 1:03.99 11.00
2 291 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:06.94 8.00
3 286 Popovičová LoriánaPopovičová Loriána 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:08.81 5.00
4 288 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 1:10.21 4.00
5 292 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:21.92 1.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 37 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 1:03.99 11.00
2 145 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 1:04.56 9.00
3 291 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:06.94 8.00
4 143 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 1:07.46 7.00
5 283 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:07.92 6.00
6 286 Popovičová LoriánaPopovičová Loriána 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:08.81 5.00
7 288 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 1:10.21 4.00
8 28 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 1:13.54 3.00
9 33 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 1:14.46 2.00
10 292 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:21.92 1.00