<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Zahajovací závody

Ostrava CZE (4. 1. 2020)

150 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 4.1.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 16.14
3 Kučera MartinKučera Martin 900510 90 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 16.69
Celkom 2 pretekári
Beh 02 (so, 4.1.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 17.33
Celkom 1 pretekári
Beh 03 (so, 4.1.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Lučanský PeterLučanský Peter 961008 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 17.05
Celkom 1 pretekári
Beh 04 (so, 4.1.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Megela PatrikMegela Patrik 000209 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 17.80
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 16.14
2 Kučera MartinKučera Martin 900510 90 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 16.69
3 Lučanský PeterLučanský Peter 961008 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 17.05
4 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 17.33
5 Megela PatrikMegela Patrik 000209 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 17.80

150 m - Juniori (Beh)

Beh 03 (so, 4.1.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 17.78
Celkom 1 pretekári

150 m - Dorastenci (Beh)

Beh 03 (so, 4.1.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 18.63
Celkom 1 pretekári
Beh 04 (so, 4.1.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 16.20
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 16.20
2 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 18.63

150 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 4.1.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 19.86
Celkom 1 pretekári

150 m - Dorastenky (Beh)

Beh 02 (so, 4.1.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 21.84
Celkom 1 pretekári