<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Bratislava (7. 3. 2020)

60 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 7.3.2020 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 98 Federič FilipFederič Filip 040210 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.12 Q 0.144
2 182 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.24 q 0.158
3 111 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.28 0.177
4 143 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 07.33 0.186
5 95 Karabin PatrikKarabin Patrik 010828 01 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 07.37 0.145
6 71 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 07.74 0.164
7 72 Basoš MartinBasoš Martin 040831 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 07.96 0.174
21 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 7.3.2020 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 59 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.16 Q 0.143
2 40 Cerula SamuelCerula Samuel 011121 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 07.20 q 0.156
3 58 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.43 0.146
4 213 Sviták MartinSviták Martin 030228 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 07.52 0.174
5 109 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 07.57 0.168
6 162 Bugár MartinBugár Martin 020213 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.60 0.207
7 168 Janík DávidJaník Dávid 031204 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 07.82 0.186
8 101 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.76 0.133
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 7.3.2020 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 184 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.18 Q 0.206
2 167 Igaz AdamIgaz Adam 020709 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.24 q 0.172
3 186 Sedlák ErikSedlák Erik 011031 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.43 0.201
4 132 Obcovič PeterObcovič Peter 010404 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 07.47 0.174
5 113 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.47 0.234
6 62 Straška LukášStraška Lukáš 010810 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 07.54 0.167
7 203 Ruman DominikRuman Dominik 010202 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 07.77 0.189
8 185 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 07.84 0.205
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 7.3.2020 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 23 Nemec JakubNemec Jakub 030205 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 07.04 Q 0.142
2 160 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.10 q 0.161
3 165 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.39 0.171
4 116 Špak FilipŠpak Filip 030615 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.48 0.205
5 73 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 07.56 0.176
6 9 Valo MarekValo Marek 031009 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 07.57 0.176
7 173 Špacír LucasŠpacír Lucas 030827 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.60 0.129
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 23 Nemec JakubNemec Jakub 030205 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 07.04 Q 0.142
2 160 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.10 q 0.161
3 98 Federič FilipFederič Filip 040210 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.12 Q 0.144
4 59 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.16 Q 0.143
5 184 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.18 Q 0.206
6 40 Cerula SamuelCerula Samuel 011121 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 07.20 q 0.156
7 182 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.24 q 0.158
7 167 Igaz AdamIgaz Adam 020709 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.24 q 0.172
9 111 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.28 0.177
10 143 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 07.33 0.186
11 95 Karabin PatrikKarabin Patrik 010828 01 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 07.37 0.145
12 165 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.39 0.171
13 58 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.43 0.146
13 186 Sedlák ErikSedlák Erik 011031 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.43 0.201
15 132 Obcovič PeterObcovič Peter 010404 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 07.47 0.174
15 113 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.47 0.234
17 116 Špak FilipŠpak Filip 030615 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.48 0.205
18 213 Sviták MartinSviták Martin 030228 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 07.52 0.174
19 62 Straška LukášStraška Lukáš 010810 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 07.54 0.167
20 73 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 07.56 0.176
21 109 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 07.57 0.168
21 9 Valo MarekValo Marek 031009 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 07.57 0.176
23 162 Bugár MartinBugár Martin 020213 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.60 0.207
23 173 Špacír LucasŠpacír Lucas 030827 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.60 0.129
25 71 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 07.74 0.164
26 203 Ruman DominikRuman Dominik 010202 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 07.77 0.189
27 168 Janík DávidJaník Dávid 031204 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 07.82 0.186
28 185 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 07.84 0.205
29 72 Basoš MartinBasoš Martin 040831 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 07.96 0.174
30 101 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.76 0.133
21 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 DNS

60 m - Juniori (Finále)

Finále (so, 7.3.2020 - 12:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 23 Nemec JakubNemec Jakub 030205 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 06.95 0.168
2 184 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 07.01 0.173
3 98 Federič FilipFederič Filip 040210 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.03 0.156
4 160 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.10 0.181
5 59 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.14 0.145
6 167 Igaz AdamIgaz Adam 020709 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.23 0.186
7 182 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 07.24 0.159
8 40 Cerula SamuelCerula Samuel 011121 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 07.28 0.181
Celkom 8 pretekárov

60 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 7.3.2020 - 11:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.75 Q 0.162
2 16 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.16 q 0.167
3 200 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 040910 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.32 0.199
4 69 Segečová MartinaSegečová Martina 031219 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 08.39 0.169
5 206 Konečná VeronikaKonečná Veronika 021222 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.48 0.346
6 3 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.50 0.205
7 29 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 08.61 0.196
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 7.3.2020 - 11:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 147 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.83 Q 0.156
2 104 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.02 q 0.311
3 152 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.28 q 0.215
4 180 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.28 0.300
5 188 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.50 0.178
6 191 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.60 0.284
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 7.3.2020 - 11:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 106 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.81 Q 0.145
2 120 Húsková NinaHúsková Nina 020924 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.06 q 0.164
3 179 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.11 q 0.159
4 154 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.32 0.138
5 15 Danková PetraDanková Petra 011031 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.40 0.229
6 107 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.45 0.169
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.75 Q 0.162
2 106 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.81 Q 0.145
3 147 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.83 Q 0.156
4 104 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.02 q 0.311
5 120 Húsková NinaHúsková Nina 020924 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.06 q 0.164
6 179 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.11 q 0.159
7 16 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.16 q 0.167
8 152 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.28 q 0.215
8 180 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.28 0.300
10 200 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 040910 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.32 0.199
10 154 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.32 0.138
12 69 Segečová MartinaSegečová Martina 031219 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 08.39 0.169
13 15 Danková PetraDanková Petra 011031 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.40 0.229
14 107 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.45 0.169
15 206 Konečná VeronikaKonečná Veronika 021222 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.48 0.346
16 3 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.50 0.205
16 188 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.50 0.178
18 191 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.60 0.284
19 29 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 08.61 0.196

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 7.3.2020 - 12:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.53 0.173
2 147 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.69 0.158
3 106 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.86 0.200
4 120 Húsková NinaHúsková Nina 020924 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.96 0.157
5 104 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 08.09 0.175
6 179 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.11 0.167
7 16 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.22 0.184
8 152 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 08.28 0.220
Celkom 8 pretekárov