<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Uzatvorené HM-VsAZ ml. žiactva, st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (16. 2. 2020)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 16.2.2020 - 10:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fabián MartinFabián Martin 000430 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.16 Q 0.209
2 Sedlák ErikSedlák Erik 011031 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.43 Q 0.279
3 Olejár MarekOlejár Marek 000704 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 07.54 q 0.199
4 Forrai KristiánForrai Kristián 001219 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.59 0.153
5 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 07.76 0.204
6 14 Fridmanský DenisFridmanský Denis 010721 01 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 08.05 0.191
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 16.2.2020 - 10:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Burik DávidBurik Dávid 970814 97 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 07.32 Q 0.197
2 Karabin PatrikKarabin Patrik 010828 01 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 07.40 Q 0.142
3 71 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 07.47 q 0.181
4 Sedlák SamuelSedlák Samuel 010829 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 07.54 q 0.199
5 Hlaváč DenisHlaváč Denis 001023 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 07.54 q 0.202
6 Sabol DanielSabol Daniel 770811 77 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 07.92 0.155
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fabián MartinFabián Martin 000430 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.16 Q 0.209
2 Burik DávidBurik Dávid 970814 97 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 07.32 Q 0.197
3 Karabin PatrikKarabin Patrik 010828 01 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 07.40 Q 0.142
4 Sedlák ErikSedlák Erik 011031 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.43 Q 0.279
5 71 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 07.47 q 0.181
6 Olejár MarekOlejár Marek 000704 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 07.54 q 0.199
6 Sedlák SamuelSedlák Samuel 010829 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 07.54 q 0.199
6 Hlaváč DenisHlaváč Denis 001023 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 07.54 q 0.202
9 Forrai KristiánForrai Kristián 001219 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.59 0.153
10 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 07.76 0.204
11 Sabol DanielSabol Daniel 770811 77 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 07.92 0.155
12 14 Fridmanský DenisFridmanský Denis 010721 01 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 08.05 0.191

60 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 11:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fabián MartinFabián Martin 000430 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.07 0.156
2 Burik DávidBurik Dávid 970814 97 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 07.33 0.214
3 Sedlák ErikSedlák Erik 011031 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 07.38 0.204
4 Karabin PatrikKarabin Patrik 010828 01 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 07.40 0.155
5 71 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 07.50 0.187
6 Hlaváč DenisHlaváč Denis 001023 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 07.53 0.188
7 Olejár MarekOlejár Marek 000704 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 07.54 0.210
Sedlák SamuelSedlák Samuel 010829 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 16.2.2020 - 10:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.33 Q 0.182
2 Sokol PeterSokol Peter 030326 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 07.49 q 0.147
3 Sinčák DamirSinčák Damir 040425 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 07.86 0.207
4 Lukčo ImrichLukčo Imrich 040125 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 07.87 0.149
5 Matejko DanielMatejko Daniel 041118 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.12 0.140
6 Majda GabrielMajda Gabriel 030514 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.35 0.207
Chovanec TomášChovanec Tomáš 040721 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 16.2.2020 - 10:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 07.42 Q 0.187
2 72 Kislan MatejKislan Matej 031227 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 07.67 q 0.196
3 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 07.70 q 0.189
4 Cesnak JakubCesnak Jakub 040518 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 07.98 0.158
5 Basoš MartinBasoš Martin 040831 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.04 0.226
6 93 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 040219 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 08.34 0.245
7 Harčár BrianHarčár Brian 030517 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 08.35 0.206
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 16.2.2020 - 10:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Frič JakubFrič Jakub 040526 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 07.53 Q 0.168
2 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.63 q 0.169
3 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 07.69 q 0.346
4 12 Kövesi MikulášKövesi Mikuláš 030520 03 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 07.98 0.168
5 Haják JurajHaják Juraj 040222 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.11 0.157
6 Sarkovics GabrielSarkovics Gabriel 031221 03 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 08.20 0.261
7 Ondis ŠimonOndis Šimon 040915 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.58 0.158
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.33 Q 0.182
2 80 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 07.42 Q 0.187
3 Sokol PeterSokol Peter 030326 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 07.49 q 0.147
4 Frič JakubFrič Jakub 040526 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 07.53 Q 0.168
5 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.63 q 0.169
6 72 Kislan MatejKislan Matej 031227 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 07.67 q 0.196
7 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 07.69 q 0.346
8 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 07.70 q 0.189
9 Sinčák DamirSinčák Damir 040425 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 07.86 0.207
10 Lukčo ImrichLukčo Imrich 040125 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 07.87 0.149
11 Cesnak JakubCesnak Jakub 040518 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 07.98 0.158
11 12 Kövesi MikulášKövesi Mikuláš 030520 03 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 07.98 0.168
13 Basoš MartinBasoš Martin 040831 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.04 0.226
14 Haják JurajHaják Juraj 040222 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.11 0.157
15 Matejko DanielMatejko Daniel 041118 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.12 0.140
16 Sarkovics GabrielSarkovics Gabriel 031221 03 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 08.20 0.261
17 93 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 040219 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 08.34 0.245
18 Majda GabrielMajda Gabriel 030514 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.35 0.207
18 Harčár BrianHarčár Brian 030517 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 08.35 0.206
20 Ondis ŠimonOndis Šimon 040915 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.58 0.158
Chovanec TomášChovanec Tomáš 040721 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 DNS

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 11:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 07.30 0.176
2 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.34 0.176
3 Sokol PeterSokol Peter 030326 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 07.56 0.151
4 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 07.70 0.186
5 72 Kislan MatejKislan Matej 031227 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 07.71 0.233
6 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 07.73 0.318
7 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 07.83 0.191
Frič JakubFrič Jakub 040526 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 16.2.2020 - 10:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 89 Graban PatrikGraban Patrik 050519 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 07.79 Q 0.174
2 32 Lamanec MarošLamanec Maroš 050927 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.03 Q 0.226
3 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.16 q 0.203
4 Fedák MatejFedák Matej 050613 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.16 q 0.162
5 Ganaj FilipGanaj Filip 060623 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.28 q 0.185
6 47 Korečko AdamKorečko Adam 061211 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 08.78 0.361
7 53 Mruz ChristopherMruz Christopher 061026 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.29 0.169
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 16.2.2020 - 10:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čížek SamuelČížek Samuel 050807 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 07.85 Q 0.168
2 28 Jančik DanielJančik Daniel 050817 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 07.87 Q 0.149
3 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 060608 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.06 q 0.219
4 6 Nyíri KristófNyíri Kristóf 050225 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 08.30 0.155
5 91 Rojček JakubRojček Jakub 050825 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 08.82 0.190
6 Palkó SamuelPalkó Samuel 050906 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 08.94 0.169
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 89 Graban PatrikGraban Patrik 050519 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 07.79 Q 0.174
2 Čížek SamuelČížek Samuel 050807 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 07.85 Q 0.168
3 28 Jančik DanielJančik Daniel 050817 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 07.87 Q 0.149
4 32 Lamanec MarošLamanec Maroš 050927 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.03 Q 0.226
5 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 060608 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.06 q 0.219
6 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.16 q 0.203
6 Fedák MatejFedák Matej 050613 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.16 q 0.162
8 Ganaj FilipGanaj Filip 060623 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.28 q 0.185
9 6 Nyíri KristófNyíri Kristóf 050225 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 08.30 0.155
10 47 Korečko AdamKorečko Adam 061211 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 08.78 0.361
11 91 Rojček JakubRojček Jakub 050825 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 08.82 0.190
12 Palkó SamuelPalkó Samuel 050906 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 08.94 0.169
13 53 Mruz ChristopherMruz Christopher 061026 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.29 0.169

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 11:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 89 Graban PatrikGraban Patrik 050519 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 07.72 0.320
2 Čížek SamuelČížek Samuel 050807 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 07.83 0.150
3 28 Jančik DanielJančik Daniel 050817 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 07.94 0.160
4 32 Lamanec MarošLamanec Maroš 050927 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.06 0.366
5 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 060608 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.09 0.224
6 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.14 0.191
7 Fedák MatejFedák Matej 050613 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.15 0.148
8 Ganaj FilipGanaj Filip 060623 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 08.18 0.205
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 16.2.2020 - 10:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Macej MárioMacej Mário 070408 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.20 Q
2 Janovický AdamJanovický Adam 071003 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.40 Q
3 Kepes PeterKepes Peter 080103 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 08.71 q
4 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.90 q
5 Hogya ZoltánHogya Zoltán 080818 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.51
6 25 Migas AntonMigas Anton 080713 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 09.56
7 Dubecký MartinDubecký Martin 080812 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 7 09.97
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 16.2.2020 - 10:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 23 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 070614 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 08.21 Q
2 Vrabec JánVrabec Ján 070718 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.48 Q
3 Janura RichardJanura Richard 081009 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.66 q
4 Lukáš MichalLukáš Michal 080318 08 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 3 08.67 q
5 Klimčík MichalKlimčík Michal 080626 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.03
6 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 070511 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.14
7 Kiss MarkoKiss Marko 080818 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.75
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Macej MárioMacej Mário 070408 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.20 Q
2 23 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 070614 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 08.21 Q
3 Janovický AdamJanovický Adam 071003 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.40 Q
4 Vrabec JánVrabec Ján 070718 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.48 Q
5 Janura RichardJanura Richard 081009 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.66 q
6 Lukáš MichalLukáš Michal 080318 08 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 3 08.67 q
7 Kepes PeterKepes Peter 080103 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 08.71 q
8 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.90 q
9 Klimčík MichalKlimčík Michal 080626 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.03
10 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 070511 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.14
11 Hogya ZoltánHogya Zoltán 080818 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.51
12 25 Migas AntonMigas Anton 080713 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 09.56
13 Kiss MarkoKiss Marko 080818 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.75
14 Dubecký MartinDubecký Martin 080812 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 7 09.97

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 11:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 23 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 070614 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 08.13
2 Macej MárioMacej Mário 070408 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.26
3 Janovický AdamJanovický Adam 071003 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.41
4 Vrabec JánVrabec Ján 070718 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.48
5 Lukáš MichalLukáš Michal 080318 08 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 7 08.66
6 Janura RichardJanura Richard 081009 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 08.72
7 Kepes PeterKepes Peter 080103 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 08.75
8 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 08.89
Celkom 8 pretekárov

60 m - Ženy (Vložený beh)

Vložený beh (ne, 16.2.2020 - 11:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.00 0.186
2 Gorelová DianaGorelová Diana 000905 00 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 5 08.23 0.450
3 Rohályová DianaRohályová Diana 021108 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 08.66 0.149
4 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 020912 02 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 6 08.73 0.380
Feďová AndreaFeďová Andrea 980211 98 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 7 DNS
Hamráková KarolínaHamráková Karolína 990215 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 DQ -0.198
Poznámky:
DQ podľa pravidla 16.8
Celkom 6 pretekárov

60 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 10:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 07.96 0.165
2 Gorelová DianaGorelová Diana 000905 00 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 3 08.20 0.137
3 Hamráková KarolínaHamráková Karolína 990215 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 08.66 0.157
4 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 020912 02 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 2 08.68 0.162
5 Rohályová DianaRohályová Diana 021108 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.77 0.157
6 Feďová AndreaFeďová Andrea 980211 98 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 7 08.81 0.174
Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 DNS
Celkom 7 pretekárov

60 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 16.2.2020 - 10:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kicová SáraKicová Sára 030902 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 08.14 Q 0.188
2 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.57 Q 0.236
3 Krištanová NatáliaKrištanová Natália 040219 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 08.73 q 0.171
4 Krajčíková DanielaKrajčíková Daniela 030119 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 08.75 q 0.257
5 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 040918 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.89 0.184
6 56 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.90 0.439
7 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 040308 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 09.50 0.388
8 Frivaldská PetraFrivaldská Petra 030916 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 09.81 0.170
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 16.2.2020 - 10:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.28 Q 0.186
2 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.42 Q 0.170
3 36 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 041018 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.70 q 0.209
4 Petrášová MiaPetrášová Mia 040223 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 08.71 q 0.156
5 Šantručeková DianaŠantručeková Diana 041102 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 09.45 0.181
6 Henczová ViktóriaHenczová Viktória 041105 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 09.65 0.198
7 Cipková EmaCipková Ema 040922 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.67 0.208
Mesáková NatáliaMesáková Natália 040420 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kicová SáraKicová Sára 030902 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 08.14 Q 0.188
2 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.28 Q 0.186
3 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.42 Q 0.170
4 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.57 Q 0.236
5 36 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 041018 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.70 q 0.209
6 Petrášová MiaPetrášová Mia 040223 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 08.71 q 0.156
7 Krištanová NatáliaKrištanová Natália 040219 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 08.73 q 0.171
8 Krajčíková DanielaKrajčíková Daniela 030119 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 08.75 q 0.257
9 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 040918 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.89 0.184
10 56 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.90 0.439
11 Šantručeková DianaŠantručeková Diana 041102 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 09.45 0.181
12 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 040308 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 09.50 0.388
13 Henczová ViktóriaHenczová Viktória 041105 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 09.65 0.198
14 Cipková EmaCipková Ema 040922 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.67 0.208
15 Frivaldská PetraFrivaldská Petra 030916 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 09.81 0.170
Mesáková NatáliaMesáková Natália 040420 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 DNS

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 11:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kicová SáraKicová Sára 030902 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 08.13 0.184
2 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.23 0.122
3 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.48 0.156
4 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.57 0.214
5 Krajčíková DanielaKrajčíková Daniela 030119 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 08.67 0.227
6 Krištanová NatáliaKrištanová Natália 040219 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 08.72 0.153
7 36 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 041018 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.81 0.301
8 Petrášová MiaPetrášová Mia 040223 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 08.84 0.453
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 16.2.2020 - 10:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.58 Q 0.171
2 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.63 q 0.231
3 54 Krišková KristínaKrišková Kristína 050829 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.67 q 0.197
4 66 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.72 q 0.171
5 Malecová ViktóriaMalecová Viktória 060619 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.90 0.201
6 10 Balázs RitaBalázs Rita 051110 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 09.15 0.168
7 77 Gajdošová SofiaGajdošová Sofia 050811 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 09.49 0.412
Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 060411 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 16.2.2020 - 10:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.10 Q 0.204
2 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 060619 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 08.74 0.174
3 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 08.78 0.157
4 5 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 060629 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 08.87 0.178
5 Stolárová NinaStolárová Nina 050610 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.12 0.200
6 30 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.17 0.177
7 64 Popovičová LoriánaPopovičová Loriána 050221 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.41 0.599
8 Vargová GabrielaVargová Gabriela 060625 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.56 0.410
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 16.2.2020 - 10:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.13 Q 0.171
2 Knišová JanaKnišová Jana 050116 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.54 q 0.149
3 67 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.59 q 0.315
4 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 060306 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.29 0.180
5 50 Lovecká JanaLovecká Jana 060810 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.61 0.203
6 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana 050127 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.55 0.320
76 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 060511 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNF 0.195
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.10 Q 0.204
2 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.13 Q 0.171
3 Knišová JanaKnišová Jana 050116 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.54 q 0.149
4 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.58 Q 0.171
5 67 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.59 q 0.315
6 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.63 q 0.231
7 54 Krišková KristínaKrišková Kristína 050829 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.67 q 0.197
8 66 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.72 q 0.171
9 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 060619 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 08.74 0.174
10 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 08.78 0.157
11 5 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 060629 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 08.87 0.178
12 Malecová ViktóriaMalecová Viktória 060619 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.90 0.201
13 Stolárová NinaStolárová Nina 050610 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.12 0.200
14 10 Balázs RitaBalázs Rita 051110 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 09.15 0.168
15 30 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.17 0.177
16 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 060306 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.29 0.180
17 64 Popovičová LoriánaPopovičová Loriána 050221 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.41 0.599
18 77 Gajdošová SofiaGajdošová Sofia 050811 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 09.49 0.412
19 Vargová GabrielaVargová Gabriela 060625 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.56 0.410
20 50 Lovecká JanaLovecká Jana 060810 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.61 0.203
21 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana 050127 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.55 0.320
Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 060411 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 DNS
76 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 060511 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNF 0.195

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.14 0.174
2 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.15 0.190
3 Knišová JanaKnišová Jana 050116 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.48 0.225
4 67 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.57 0.186
5 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.69 0.164
6 54 Krišková KristínaKrišková Kristína 050829 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.80 0.364
7 66 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 08.92 0.240
Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 DQ -0.186
Poznámky:
DQ podľa pravidla 16.8
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 16.2.2020 - 09:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.57 Q
2 Semančíková HanaSemančíková Hana 070623 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.85 q
3 Katočová RebekaKatočová Rebeka 070606 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.98 q
4 95 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 09.39
5 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka 070414 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 09.61
6 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 070329 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.61
7 Borošová AdelkaBorošová Adelka 080626 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.00
8 Stričiková TimeaStričiková Timea 081122 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 10.51
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 16.2.2020 - 09:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.62 Q
2 40 Chomová LuciaChomová Lucia 070411 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.81 q
3 42 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 070223 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.20
4 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 081111 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 09.65
5 18 Demková NelaDemková Nela 071106 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 09.70
6 59 Popovičová ViviánaPopovičová Viviána 080128 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.88
7 Čamajová MichaelaČamajová Michaela 081017 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 7 10.17
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 16.2.2020 - 09:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.71 Q
2 52 Bučková KatarínaBučková Katarína 070112 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 08.88 q
3 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 070419 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 08.95 q
4 Marhefková AlexandraMarhefková Alexandra 070409 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 09.65
5 22 Valkayová BettinaValkayová Bettina 080104 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 10.12
6 Šoltýsová DianaŠoltýsová Diana 070116 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.19
7 Činčárová TimeaČinčárová Timea 081104 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 11.08
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.57 Q
2 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.62 Q
3 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.71 Q
4 40 Chomová LuciaChomová Lucia 070411 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.81 q
5 Semančíková HanaSemančíková Hana 070623 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.85 q
6 52 Bučková KatarínaBučková Katarína 070112 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 08.88 q
7 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 070419 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 08.95 q
8 Katočová RebekaKatočová Rebeka 070606 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.98 q
9 42 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 070223 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.20
10 95 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 09.39
11 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka 070414 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 09.61
11 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 070329 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.61
13 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 081111 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 09.65
13 Marhefková AlexandraMarhefková Alexandra 070409 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 09.65
15 18 Demková NelaDemková Nela 071106 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 09.70
16 59 Popovičová ViviánaPopovičová Viviána 080128 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.88
17 Borošová AdelkaBorošová Adelka 080626 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.00
18 22 Valkayová BettinaValkayová Bettina 080104 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 10.12
19 Čamajová MichaelaČamajová Michaela 081017 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 7 10.17
20 Šoltýsová DianaŠoltýsová Diana 070116 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.19
21 Stričiková TimeaStričiková Timea 081122 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 10.51
22 Činčárová TimeaČinčárová Timea 081104 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 11.08

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 11:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.60
2 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.62
3 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.68
4 40 Chomová LuciaChomová Lucia 070411 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.80
5 Semančíková HanaSemančíková Hana 070623 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.92
6 52 Bučková KatarínaBučková Katarína 070112 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 08.94
7 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 070419 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 08.95
8 Katočová RebekaKatočová Rebeka 070606 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.06
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 16.2.2020 - 09:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Karp SebastianKarp Sebastian 091001 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 09.21 Q
2 Babuščák MarekBabuščák Marek 101105 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.29 Q
3 83 Ambrózy ŠimonAmbrózy Šimon 100209 10 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 2 09.64 q
4 39 Guman IvoGuman Ivo 090814 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.78 q
5 Kostík LukášKostík Lukáš 090425 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.04 q
6 Katoč TomášKatoč Tomáš 110810 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.72
7 Bradovka LadislavBradovka Ladislav 090801 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.91
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 16.2.2020 - 09:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Petruš EduardPetruš Eduard 090403 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.36 Q
2 82 Beniač MatejBeniač Matej 100329 10 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 4 09.45 Q
3 Bajužik MartinBajužik Martin 090102 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.60 q
4 84 Šichta JánŠichta Ján 100506 10 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 3 10.05
5 17 Sitáš AronSitáš Aron 090707 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 10.12
6 9 Szabo ViktorSzabo Viktor 120801 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 10.70
7 Palos ErikPalos Erik 100315 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 10.76
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Karp SebastianKarp Sebastian 091001 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 09.21 Q
2 Babuščák MarekBabuščák Marek 101105 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.29 Q
3 Petruš EduardPetruš Eduard 090403 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.36 Q
4 82 Beniač MatejBeniač Matej 100329 10 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 4 09.45 Q
5 Bajužik MartinBajužik Martin 090102 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.60 q
6 83 Ambrózy ŠimonAmbrózy Šimon 100209 10 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 2 09.64 q
7 39 Guman IvoGuman Ivo 090814 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.78 q
8 Kostík LukášKostík Lukáš 090425 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.04 q
9 84 Šichta JánŠichta Ján 100506 10 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 3 10.05
10 17 Sitáš AronSitáš Aron 090707 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 10.12
11 9 Szabo ViktorSzabo Viktor 120801 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 10.70
12 Katoč TomášKatoč Tomáš 110810 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.72
13 Palos ErikPalos Erik 100315 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 10.76
14 Bradovka LadislavBradovka Ladislav 090801 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.91

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 11:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 82 Beniač MatejBeniač Matej 100329 10 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 6 09.16
2 16 Karp SebastianKarp Sebastian 091001 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 09.16
3 Babuščák MarekBabuščák Marek 101105 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.31
4 Petruš EduardPetruš Eduard 090403 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.33
5 83 Ambrózy ŠimonAmbrózy Šimon 100209 10 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 7 09.57
6 Bajužik MartinBajužik Martin 090102 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.73
7 39 Guman IvoGuman Ivo 090814 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.77
8 Kostík LukášKostík Lukáš 090425 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 10.08
Poznámky:
6. dráha - 9,154 4. dráha - 9,158
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 16.2.2020 - 09:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kucáková NelaKucáková Nela 100130 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.08 Q
2 Katočová RomanaKatočová Romana 091130 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.78 Q
3 Gavulová ViktóriaGavulová Viktória 090201 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 10.28 q
4 Jacenková EmaJacenková Ema 090720 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.84 q
5 86 Hanušovská ŽofiaHanušovská Žofia 110204 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 10.88 q
MS Pekárovicsová LenkaPekárovicsová Lenka 090302 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 12.55
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 16.2.2020 - 09:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 090829 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.32 Q
2 Weissová NataliaWeissová Natalia 110205 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.75 Q
3 37 Šimová SoňaŠimová Soňa 090728 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.08 q
4 Popiková BiankaPopiková Bianka 090406 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 10.97
5 Hvizdošová GalinaHvizdošová Galina 100905 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.72
6 Psotová BarboraPsotová Barbora 100608 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.19
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kucáková NelaKucáková Nela 100130 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.08 Q
2 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 090829 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.32 Q
3 Weissová NataliaWeissová Natalia 110205 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.75 Q
4 Katočová RomanaKatočová Romana 091130 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.78 Q
5 37 Šimová SoňaŠimová Soňa 090728 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.08 q
6 Gavulová ViktóriaGavulová Viktória 090201 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 10.28 q
7 Jacenková EmaJacenková Ema 090720 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.84 q
8 86 Hanušovská ŽofiaHanušovská Žofia 110204 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 10.88 q
9 Popiková BiankaPopiková Bianka 090406 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 10.97
10 Pekárovicsová LenkaPekárovicsová Lenka 090302 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 12.55
11 Hvizdošová GalinaHvizdošová Galina 100905 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.72
12 Psotová BarboraPsotová Barbora 100608 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.19

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kucáková NelaKucáková Nela 100130 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.02
2 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 090829 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.51
3 Katočová RomanaKatočová Romana 091130 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.73
4 Weissová NataliaWeissová Natalia 110205 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.82
5 37 Šimová SoňaŠimová Soňa 090728 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.11
6 Gavulová ViktóriaGavulová Viktória 090201 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 10.29
7 Jacenková EmaJacenková Ema 090720 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 10.74
8 86 Hanušovská ŽofiaHanušovská Žofia 110204 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 8 10.78
Celkom 8 pretekárov