<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Uzatvorené HM-VsAZ ml. žiactva, st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (16. 2. 2020)

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 16.2.2020 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23.41 0.210
2 92 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 23.86 0.170
3 71 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 23.93 0.187
4 Forrai KristiánForrai Kristián 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 25.58 0.191
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 16.2.2020 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.11 0.193
2 57 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 24.62 0.208
3 Karabin PatrikKarabin Patrik 01 01 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 25.03 0.172
4 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 26.21 0.183
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23.41 0.210
2 92 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 23.86 0.170
3 71 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 23.93 0.187
4 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.11 0.193
5 57 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 24.62 0.208
6 Karabin PatrikKarabin Patrik 01 01 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 25.03 0.172
7 Forrai KristiánForrai Kristián 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 25.58 0.191
8 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 26.21 0.183

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.2.2020 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 22.87 0.176
2 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 23.74 0.183
3 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 24.58 0.166
4 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 24.72 0.538
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 16.2.2020 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 24.75 0.182
2 72 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 25.79 0.220
3 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 26.52 0.222
4 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 28.20 0.174
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 16.2.2020 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 26.03 0.208
2 93 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 27.65 0.249
3 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 28.54 0.274
4 Chovanec TomášChovanec Tomáš 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 28.96 0.594
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 16.2.2020 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 12 Kövesi MikulášKövesi Mikuláš 03 03 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 26.50 0.179
2 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 27.50 0.146
3 74 Lokšík JánLokšík Ján 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 29.64 0.209
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 22.87 0.176
2 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 23.74 0.183
3 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 24.58 0.166
4 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 24.72 0.538
5 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 24.75 0.182
6 72 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 25.79 0.220
7 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 26.03 0.208
8 12 Kövesi MikulášKövesi Mikuláš 03 03 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 26.50 0.179
9 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 26.52 0.222
10 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 27.50 0.146
11 93 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 27.65 0.249
12 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 28.20 0.174
13 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 28.54 0.274
14 Chovanec TomášChovanec Tomáš 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 28.96 0.594
15 74 Lokšík JánLokšík Ján 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 29.64 0.209

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 16.2.2020 - 14:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 26.85 0.166
2 Gorelová DianaGorelová Diana 00 00 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 4 27.39 0.159
3 Rohályová DianaRohályová Diana 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 28.79 0.182
4 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 02 02 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 1 29.04 0.161
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 16.2.2020 - 14:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mudráková LuciaMudráková Lucia 02 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 30.00 0.177
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 26.85 0.166
2 Gorelová DianaGorelová Diana 00 00 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 4 27.39 0.159
3 Rohályová DianaRohályová Diana 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 28.79 0.182
4 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 02 02 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 1 29.04 0.161
5 Mudráková LuciaMudráková Lucia 02 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 30.00 0.177

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.2.2020 - 14:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 27.19 0.155
2 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 27.71 0.220
3 56 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 30.92 0.217
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 16.2.2020 - 14:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 29.27 0.273
2 Krajčíková DanielaKrajčíková Daniela 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 29.69 0.222
3 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 31.45 0.173
4 Frivaldská PetraFrivaldská Petra 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 32.35 0.191
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 16.2.2020 - 14:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 81 Jordánová ViktóriaJordánová Viktória 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 31.18 0.566
2 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 32.38 0.194
3 Cipková EmaCipková Ema 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 32.81 0.329
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 27.19 0.155
2 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 27.71 0.220
3 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 29.27 0.273
4 Krajčíková DanielaKrajčíková Daniela 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 29.69 0.222
5 56 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 30.92 0.217
6 81 Jordánová ViktóriaJordánová Viktória 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 31.18 0.566
7 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 31.45 0.173
8 Frivaldská PetraFrivaldská Petra 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 32.35 0.191
9 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 32.38 0.194
10 Cipková EmaCipková Ema 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 32.81 0.329