<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ družstiev dorastencov, dorasteniek, mladších žiakov a mladších žiačok - 1. kolo

Košice (13. 6. 2020)

100 m - Muži

Muži 01 (so, 13.6.2020 - 10:40) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 131 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 10.74
2 251 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.13
3 246 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.37
4 132 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 11.59
5 259 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.63
6 128 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 11.67
7 109 Sedlák SamuelSedlák Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 11.88
Celkom 7 pretekárov
Muži 02 (so, 13.6.2020 - 10:40) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 104 Hlaváč DenisHlaváč Denis 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 11.54
2 248 Forrai KristiánForrai Kristián 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.93
3 110 Veľký DušanVeľký Dušan 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 11.99
4 108 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 12.51
5 15 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 12.84
Celkom 5 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 13.6.2020 - 10:40) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 102 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 11.78 QA
2 63 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 11.99 qA
3 250 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.77 qB
4 194 Sarkovics GabrielSarkovics Gabriel 03 03 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 7 12.82 qB
5 21 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 13.03
6 14 Elek MarcoElek Marco 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 14.07
243 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 13.6.2020 - 10:40) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 296 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 11.54 QA
2 135 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 12.08 qA
3 125 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 12.24 qA
4 26 Tóth MatejTóth Matej 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 13.54
5 2 Biž RóbertBiž Róbert 04 04 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 13.79
6 23 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 14.08
164 Sinčák DamirSinčák Damir 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 13.6.2020 - 10:40) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 124 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 11.99 QA
2 103 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 12.28 qB
3 209 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 12.47 qB
4 25 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 12.56 qB
5 105 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 12.94
6 16 Chovanec TomášChovanec Tomáš 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 13.42
7 181 Babjak MartinBabjak Martin 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 14.38
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 13.6.2020 - 10:40) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 64 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 11.66 QA
2 129 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 12.12 qA
3 287 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 12.57 qB
4 17 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 12.63 qB
5 134 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 12.69 qB
6 70 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 13.06
7 195 Szitás MartinSzitás Martin 03 03 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 7 14.04
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 296 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 11.54 QA
2 64 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 11.66 QA
3 102 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 11.78 QA
4 63 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 11.99 qA
4 124 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 11.99 QA
6 135 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 12.08 qA
7 129 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 12.12 qA
8 125 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 12.24 qA
9 103 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 12.28 qB
10 209 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 12.47 qB
11 25 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 12.56 qB
12 287 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 12.57 qB
13 17 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 12.63 qB
14 134 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 12.69 qB
15 250 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.77 qB
16 194 Sarkovics GabrielSarkovics Gabriel 03 03 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 7 12.82 qB
17 105 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 12.94
18 21 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 13.03
19 70 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 13.06
20 16 Chovanec TomášChovanec Tomáš 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 13.42
21 26 Tóth MatejTóth Matej 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 13.54
22 2 Biž RóbertBiž Róbert 04 04 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 13.79
23 195 Szitás MartinSzitás Martin 03 03 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 7 14.04
24 14 Elek MarcoElek Marco 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 14.07
25 23 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 14.08
26 181 Babjak MartinBabjak Martin 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 14.38
243 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS
164 Sinčák DamirSinčák Damir 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 DNS

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (so, 13.6.2020 - 11:50) official Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 296 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 11.52 11.00
2 64 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 11.63 9.00
3 102 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 11.67 8.00
4 124 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 11.99 7.00
5 125 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 12.22 6.00
6 129 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 12.23 5.00
7 135 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 12.26 4.00
63 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 13.6.2020 - 11:50) official Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 103 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 12.25 2.00
2 209 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 12.40 1.00
3 25 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 12.54
4 287 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 12.59
5 17 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 12.67
6 250 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.67
7 134 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 13.32
194 Sarkovics GabrielSarkovics Gabriel 03 03 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 4 DNS
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 13.6.2020 - 10:50) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 282 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.61 QA
2 117 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 12.93 qA
3 260 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 14.03 qB
4 39 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 14.34 qB
5 6 Molentová TamaraMolentová Tamara 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 14.55
6 28 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 16.39
114 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 13.6.2020 - 10:50) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 264 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.99 QA
2 277 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.88 qA
3 54 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 14.00 qB
4 275 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.82
5 35 Henczová ViktóriaHenczová Viktória 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 14.96
6 37 Hrutkaiová SaraHrutkaiová Sara 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 15.43
7 155 Bežovská DianaBežovská Diana 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 15.92
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 13.6.2020 - 10:50) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 225 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 13.46 QA
2 262 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.62 qA
3 143 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 13.81 qA
4 234 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 14.41 qB
5 284 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.55
38 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 13.6.2020 - 10:50) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 13.64 QA
2 140 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 14.03 qB
3 166 Krištanová NatáliaKrištanová Natália 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 14.34 qB
4 281 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 14.34 qB
5 31 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 14.35 qB
6 41 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 14.77
7 115 Pažinová TerezaPažinová Tereza 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 15.03
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 282 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.61 QA
2 117 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 12.93 qA
3 264 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.99 QA
4 225 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 13.46 QA
5 262 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.62 qA
6 65 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 13.64 QA
7 143 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 13.81 qA
8 277 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.88 qA
9 54 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 14.00 qB
10 260 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 14.03 qB
10 140 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 14.03 qB
12 39 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 14.34 qB
12 166 Krištanová NatáliaKrištanová Natália 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 14.34 qB
12 281 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 14.34 qB
15 31 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 14.35 qB
16 234 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 14.41 qB
17 6 Molentová TamaraMolentová Tamara 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 14.55
17 284 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.55
19 41 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 14.77
20 275 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.82
21 35 Henczová ViktóriaHenczová Viktória 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 14.96
22 115 Pažinová TerezaPažinová Tereza 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 15.03
23 37 Hrutkaiová SaraHrutkaiová Sara 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 15.43
24 155 Bežovská DianaBežovská Diana 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 15.92
25 28 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 16.39
114 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 DNS
38 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 DNS

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (so, 13.6.2020 - 12:00) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 282 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.53 11.00
2 264 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.65 9.00
3 117 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 13.09 8.00
4 225 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 13.43 7.00
5 65 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 13.48 6.00
6 262 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 13.66 5.00
7 143 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 13.81 4.00
8 277 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.03 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 13.6.2020 - 12:00) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 140 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 13.68 2.00
2 166 Krištanová NatáliaKrištanová Natália 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 14.02 1.00
3= 54 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 14.14
3= 260 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 14.14
5 281 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 14.24
6 39 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 14.44
7 234 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 14.48
8 31 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 14.54
Celkom 8 pretekárov