<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ jednotlivcov dospelí, juniori, dorast

Košice (22. 8. 2020)

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 22.8.2020 - 13:15) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 57 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 21.84
2 107 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 SB 22.95
3 50 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 SB 22.99
4 115 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23.48
5 55 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 23.50
6 112 Pástor DanielPástor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 24.33
43 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 22.8.2020 - 13:15) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 105 Gromóczki PeterGromóczki Peter 92 92 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 24.23
2 35 Burik DávidBurik Dávid 97 97 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 24.23
3 3 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 PB 24.47
4 141 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 24.64
5 114 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.99
6 2 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 26.73
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 57 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 21.84
2 107 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 SB 22.95
3 50 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 SB 22.99
4 115 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23.48
5 55 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 23.50
6 105 Gromóczki PeterGromóczki Peter 92 92 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 24.23
6 35 Burik DávidBurik Dávid 97 97 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 24.23
8 112 Pástor DanielPástor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 24.33
9 3 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 PB 24.47
10 141 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 24.64
11 114 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.99
12 2 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 26.73
43 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 DNS

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 22.8.2020 - 13:15) official Vietor: -2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 22 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 23.04
2 52 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 23.88
3 23 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 24.30
4 56 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 24.35
5 53 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 24.45
6 60 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 25.64
74 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 DNF
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 22.8.2020 - 13:15) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 91 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 24.45
2 36 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 PB 24.58
3 101 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 24.96
4 11 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 25.21
5 92 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 25.57
6 102 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 27.03
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 22.8.2020 - 13:15) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 120 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 24.54
2 58 Onderišin SamuelOnderišin Samuel 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 25.08
3 30 Jančišin TomášJančišin Tomáš 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 25.98
4 29 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 27.01
5 5 Elek MarcoElek Marco 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 28.40
MS Manchor ZaccariaManchor Zaccaria 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 26.84
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 22 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 23.04
2 52 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 23.88
3 23 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 24.30
4 56 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 24.35
5 53 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 24.45
5 91 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 24.45
7 120 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 24.54
8 36 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 PB 24.58
9 101 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 24.96
10 58 Onderišin SamuelOnderišin Samuel 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 25.08
11 11 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 25.21
12 92 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 25.57
13 60 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 25.64
14 30 Jančišin TomášJančišin Tomáš 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 25.98
15 Manchor ZaccariaManchor Zaccaria 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 26.84
16 29 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 27.01
17 102 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 27.03
18 5 Elek MarcoElek Marco 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 28.40
74 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 DNF

200 m - Ženy

(so, 22.8.2020 - 13:30) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 45 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 26.70
2 28 Mudráková LuciaMudráková Lucia 02 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 30.52
142 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 DNS
Celkom 3 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 22.8.2020 - 13:30) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 122 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.64
2 123 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 27.23
3 67 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 27.29
4 128 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 28.74
5 64 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 30.09
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 22.8.2020 - 13:30) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 136 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 29.54
2 68 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 29.76
3 34 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 29.97
4 97 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 30.35
5 18 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 32.34
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 122 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.64
2 123 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 27.23
3 67 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 27.29
4 128 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 28.74
5 136 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 29.54
6 68 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 29.76
7 34 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 29.97
8 64 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 30.09
9 97 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 30.35
10 18 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 32.34