<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ družstiev dorastencov, dorasteniek, mladších žiakov a mladších žiačok - 1. kolo

Košice (13. 6. 2020)

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 13.6.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 253 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:55.91 7.00
2 129 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 0:56.76 6.00
3 134 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:58.59 3.00
4 107 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 1:01.31 2.00
MS 180 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 8 0:51.87
MS 128 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 0:52.83
MS 246 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:57.57
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 13.6.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 162 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 0:54.62 11.00
2 177 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 0:54.82 9.00
3 178 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 0:55.61 8.00
4 25 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 0:57.18 5.00
5 21 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 0:57.76 4.00
6 193 Ovčarík DávidOvčarík Dávid 04 04 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 6 1:01.85 1.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 180 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 8 0:51.87
2 128 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 0:52.83
3 162 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 0:54.62 11.00
4 177 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 0:54.82 9.00
5 178 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 0:55.61 8.00
6 253 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:55.91 7.00
7 129 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 0:56.76 6.00
8 25 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 0:57.18 5.00
9 246 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:57.57
10 21 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 0:57.76 4.00
11 134 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:58.59 3.00
12 107 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 1:01.31 2.00
13 193 Ovčarík DávidOvčarík Dávid 04 04 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 6 1:01.85 1.00

400 m - Dorastenky

(so, 13.6.2020 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 143 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 1:04.75 11.00
2 270 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:13.95 9.00
MS 268 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:01.79
MS 66 Mudráková LuciaMudráková Lucia 02 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 1:10.30
Celkom 4 pretekári