<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Bratislava (7. 3. 2020)

200 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 7.3.2020 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 98 Federič FilipFederič Filip 040210 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 22.42 0.187
2 160 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.62 0.142
3 59 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 22.86 0.136
4 14 Sedláček LukášSedláček Lukáš 010717 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 25.77 0.171
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 7.3.2020 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 23 Nemec JakubNemec Jakub 030205 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 22.45 0.171
2 167 Igaz AdamIgaz Adam 020709 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.54 0.195
3 116 Špak FilipŠpak Filip 030615 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.90 0.166
4 192 Melega DominikMelega Dominik 020418 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 24.74 0.248
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 7.3.2020 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 40 Cerula SamuelCerula Samuel 011121 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 23.20 0.175
2 182 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 23.50 0.154
3 165 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.67 0.186
4 71 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 25.31 0.167
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 7.3.2020 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 143 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 23.39 0.219
2 13 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 23.42 0.174
3 73 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 23.71 0.192
4 185 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 25.44 0.197
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 7.3.2020 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 170 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.78 0.166
2 132 Obcovič PeterObcovič Peter 010404 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 24.31 0.149
3 115 Šimune KristiánŠimune Kristián 010601 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.81 0.170
213 Sviták MartinSviták Martin 030228 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 DQ 0.183
Poznámky:
DQ podľa TP 17.3.1 - dráha č. 4 Sviták Martin
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 7.3.2020 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 194 Drábek MichalDrábek Michal 020924 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 24.04 0.169
2 195 Mizner MartinMizner Martin 011101 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 24.09 0.177
3 172 Pázmány RichardPázmány Richard 010219 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 24.47 0.195
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 98 Federič FilipFederič Filip 040210 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 22.42 0.187
2 23 Nemec JakubNemec Jakub 030205 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 22.45 0.171
3 160 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.62 0.142
4 59 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 22.86 0.136
5 40 Cerula SamuelCerula Samuel 011121 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 23.20 0.175
6 143 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 23.39 0.219
7 13 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 23.42 0.174
8 182 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 23.50 0.154
9 167 Igaz AdamIgaz Adam 020709 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.54 0.195
10 165 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.67 0.186
11 73 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 23.71 0.192
12 170 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.78 0.166
13 116 Špak FilipŠpak Filip 030615 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.90 0.166
14 194 Drábek MichalDrábek Michal 020924 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 24.04 0.169
15 195 Mizner MartinMizner Martin 011101 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 24.09 0.177
16 132 Obcovič PeterObcovič Peter 010404 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 24.31 0.149
17 172 Pázmány RichardPázmány Richard 010219 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 24.47 0.195
18 192 Melega DominikMelega Dominik 020418 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 24.74 0.248
19 115 Šimune KristiánŠimune Kristián 010601 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.81 0.170
20 71 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 25.31 0.167
21 185 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 25.44 0.197
22 14 Sedláček LukášSedláček Lukáš 010717 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 25.77 0.171
213 Sviták MartinSviták Martin 030228 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 DQ 0.183

200 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 7.3.2020 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.82 0.160
2 34 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.60 0.232
3 106 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 25.69 0.194
4 206 Konečná VeronikaKonečná Veronika 021222 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 28.56 0.142
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 7.3.2020 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 120 Húsková NinaHúsková Nina 020924 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.38 0.172
2 28 Comová MichaelaComová Michaela 010522 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 27.68 0.137
3 15 Danková PetraDanková Petra 011031 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 28.14 0.200
179 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNF 0.302
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 7.3.2020 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 199 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 27.05 0.225
2 4 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 27.88 0.268
3 105 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 28.18 0.220
4 174 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 29.03 0.158
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 7.3.2020 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 200 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 040910 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 28.11 0.170
2 29 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 28.11 0.176
3 188 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 28.33 0.199
4 191 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 29.49 0.267
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.82 0.160
2 34 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.60 0.232
3 106 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 25.69 0.194
4 120 Húsková NinaHúsková Nina 020924 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.38 0.172
5 199 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 27.05 0.225
6 28 Comová MichaelaComová Michaela 010522 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 27.68 0.137
7 4 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 27.88 0.268
8 200 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 040910 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 28.11 0.170
8 29 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 28.11 0.176
10 15 Danková PetraDanková Petra 011031 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 28.14 0.200
11 105 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 28.18 0.220
12 188 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 28.33 0.199
13 206 Konečná VeronikaKonečná Veronika 021222 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 28.56 0.142
14 174 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 29.03 0.158
15 191 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 29.49 0.267
179 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNF 0.302