<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo Atletická liga

Trnava (15. 8. 2020)

4 x 400 m kluby - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 15.8.2020 - 16:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 119 Revaj, Ďubašák, Hrudkay, Glodžák Revaj, Ďubašák, Hrudkay, Glodžák ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 3:22.85 0.160 11.00
2 267 Lučanský, Drobný, Pavelka, Cidorík Lučanský, Drobný, Pavelka, Cidorík AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 3:24.26 0.178 9.00
3 20 Labuda, Šiko, Sýkora, Danáč Labuda, Šiko, Sýkora, Danáč AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 3:32.93 0.199 8.00
4 329 Schnelldorfer, Melo, Mitašik, Mitašík Schnelldorfer, Melo, Mitašik, Mitašík AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 3:36.10 0.149 7.00
5 154 Kislan, Onderišin, Basoš, Jakubov Kislan, Onderišin, Basoš, Jakubov 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 3:37.41 0.237
6 276 Špacír, Cisár, Kostolný, Pázmány Špacír, Cisár, Kostolný, Pázmány AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 3:38.46 0.168 6.00
7 187 Kopček, Svoreň, Ručka, Vojtek Kopček, Svoreň, Ručka, Vojtek ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 3:41.52 0.185 5.00
8 55 Labo, Szabo, Koperdák, Lazar Labo, Szabo, Koperdák, Lazar AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 3:46.00 0.195 4.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 15.8.2020 - 16:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
297 Patarák, Bekiaris, Pástor, Váňa Patarák, Bekiaris, Pástor, Váňa AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice DNS
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 119 Revaj, Ďubašák, Hrudkay, Glodžák Revaj, Ďubašák, Hrudkay, Glodžák ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 3:22.85 0.160 11.00
2 267 Lučanský, Drobný, Pavelka, Cidorík Lučanský, Drobný, Pavelka, Cidorík AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 3:24.26 0.178 9.00
3 20 Labuda, Šiko, Sýkora, Danáč Labuda, Šiko, Sýkora, Danáč AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 3:32.93 0.199 8.00
4 329 Schnelldorfer, Melo, Mitašik, Mitašík Schnelldorfer, Melo, Mitašik, Mitašík AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 3:36.10 0.149 7.00
5 154 Kislan, Onderišin, Basoš, Jakubov Kislan, Onderišin, Basoš, Jakubov 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 3:37.41 0.237
6 276 Špacír, Cisár, Kostolný, Pázmány Špacír, Cisár, Kostolný, Pázmány AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 3:38.46 0.168 6.00
7 187 Kopček, Svoreň, Ručka, Vojtek Kopček, Svoreň, Ručka, Vojtek ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 3:41.52 0.185 5.00
8 55 Labo, Szabo, Koperdák, Lazar Labo, Szabo, Koperdák, Lazar AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 3:46.00 0.195 4.00
297 Patarák, Bekiaris, Pástor, Váňa Patarák, Bekiaris, Pástor, Váňa AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice DNS

4 x 400 m kluby - Ženy (Beh)

Beh (so, 15.8.2020 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 280 Babiczová, Keszeghová, Matejíčková, Naňová Babiczová, Keszeghová, Matejíčková, Naňová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 4:10.34 0.204 11.00
2 197 Klementisová, Kutrová, Tokárová, Nováková Klementisová, Kutrová, Tokárová, Nováková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 4:18.12 0.226 9.00
3 337 Mašláňová, Neprašová, Neprašová, Trulíková Mašláňová, Neprašová, Neprašová, Trulíková AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 4:23.34 0.264 8.00
4 294 Takáčová, Čermáková, Balážovjechová, Behúňová Takáčová, Čermáková, Balážovjechová, Behúňová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 4:35.38 0.194 7.00
5 309 Brachová, Devaldová, Radváková, Luptáková Brachová, Devaldová, Radváková, Luptáková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 4:36.12 0.581 6.00
Celkom 5 pretekárov