<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ družstiev dorastencov, dorasteniek, mladších žiakov a mladších žiačok - 1. kolo

Košice (13. 6. 2020)

200 m - Muži

(so, 13.6.2020 - 14:00) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 257 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 23.43
2 259 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 23.46
3 104 Hlaváč DenisHlaváč Denis 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 23.51
4 132 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 24.04
5 128 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 24.13
6 248 Forrai KristiánForrai Kristián 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.69
180 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 7 DNS
131 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNF
Celkom 8 pretekárov

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 13.6.2020 - 14:00) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 124 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 24.10 11.00
2 296 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 24.33 9.00
3 209 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 25.69 3.00
4 219 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 26.75
MS 258 Pástor DanielPástor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 24.50
MS 110 Veľký DušanVeľký Dušan 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 24.53
103 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 DNS
243 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 13.6.2020 - 14:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 178 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 3 25.02 6.00
2 162 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 25.23 4.00
3 25 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 25.78 2.00
4 21 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 26.86
5 134 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 26.95
6 14 Elek MarcoElek Marco 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 29.17
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 13.6.2020 - 14:00) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 177 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 5 24.65 8.00
2 135 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 24.80 7.00
3 125 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 25.05 5.00
4 105 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 26.39 1.00
5 107 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 27.93
6 181 Babjak MartinBabjak Martin 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 30.73
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 124 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 24.10 11.00
2 296 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 24.33 9.00
3 258 Pástor DanielPástor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 24.50
4 110 Veľký DušanVeľký Dušan 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 24.53
5 177 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 5 24.65 8.00
6 135 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 24.80 7.00
7 178 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 3 25.02 6.00
8 125 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 25.05 5.00
9 162 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 25.23 4.00
10 209 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 25.69 3.00
11 25 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 25.78 2.00
12 105 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 26.39 1.00
13 219 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 26.75
14 21 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 26.86
15 134 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 26.95
16 107 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 27.93
17 14 Elek MarcoElek Marco 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 29.17
18 181 Babjak MartinBabjak Martin 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 30.73
103 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 DNS
243 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 13.6.2020 - 14:15) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 264 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 26.26 11.00
2 282 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 26.66 9.00
3 94 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 27.39 8.00
4 267 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.67 7.00
5 65 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 28.60 5.00
6 262 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 28.63 4.00
7 277 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 30.78
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 13.6.2020 - 14:15) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 143 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 28.19 6.00
2 260 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 30.09 3.00
3 281 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 30.29 2.00
4 41 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 30.64 1.00
5 234 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 31.19
MS 66 Mudráková LuciaMudráková Lucia 02 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 30.28
36 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 DQ
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 13.6.2020 - 14:15) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 225 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 28.78 3.00
2 54 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 29.75 2.00
3 140 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 30.03 1.00
4 39 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 30.68
5 31 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 31.51
6 51 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 32.38
7 155 Bežovská DianaBežovská Diana 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 32.54
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 264 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 26.26 11.00
2 282 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 26.66 9.00
3 94 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 27.39 8.00
4 267 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.67 7.00
5 143 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 28.19 6.00
6 65 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 28.60 5.00
7 262 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 28.63 4.00
8 225 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 28.78 3.00
9 54 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 29.75 2.00
10 140 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 30.03 1.00
11 260 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 30.09 3.00
12 66 Mudráková LuciaMudráková Lucia 02 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 30.28
13 281 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 30.29 2.00
14 41 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 30.64 1.00
15 39 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 30.68
16 277 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 30.78
17 234 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 31.19
18 31 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 31.51
19 51 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 32.38
20 155 Bežovská DianaBežovská Diana 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 32.54
36 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 DQ