<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ jednotlivcov dospelí, juniori, dorast

Košice (22. 8. 2020)

400 m - Muži

(so, 22.8.2020 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 86 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 PB 0:51.17
2 55 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 0:51.40
3 115 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 0:52.17
4 78 Čerep VladimirČerep Vladimir 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 3 0:53.36
5 84 Bugna ĽubošBugna Ľuboš 02 02 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 PB 0:53.83
6 118 Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 0:55.51
7 114 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:56.60
8 1 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 PB 0:56.82
Celkom 8 pretekárov

400 m - Dorastenci

(so, 22.8.2020 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 83 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 PB 0:53.69
2 11 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 PB 0:54.62
3 36 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 PB 0:55.46
4 56 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 0:55.50
5 59 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 0:56.59
6 102 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 0:58.65
7 37 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 PB 0:59.67
8 39 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 1:01.36
Celkom 8 pretekárov

400 m - Dorastenky

(so, 22.8.2020 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 67 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 1:03.14
2 65 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 1:07.83
3 130 Popovičová LoriánaPopovičová Loriána 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 1:08.32
4 61 Frivaldská PetraFrivaldská Petra 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 1:09.14
Celkom 4 pretekári