<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Olympijské nádeje V4

Bratislava (25. 1. 2020)

300 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 25.1.2020 - 17:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 254 Boda BoldizsárBoda Boldizsár 98 98 HungaryHungary 3 35.39 0.170
2 395 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 38.59 0.177
Celkom 2 pretekári
Beh 02 (so, 25.1.2020 - 17:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 349 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 36.65 0.260
2 406 Mészáros LukášMészáros Lukáš 95 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 37.66 0.171
3 255 Papp BencePapp Bence 99 99 HungaryHungary 2 37.73 0.148
4 352 Polák JakubPolák Jakub 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 37.75 0.175
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 254 Boda BoldizsárBoda Boldizsár 98 98 HungaryHungary 3 35.39 0.170
2 349 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 36.65 0.260
3 406 Mészáros LukášMészáros Lukáš 95 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 37.66 0.171
4 255 Papp BencePapp Bence 99 99 HungaryHungary 2 37.73 0.148
5 352 Polák JakubPolák Jakub 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 37.75 0.175
6 395 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 38.59 0.177

300 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 25.1.2020 - 17:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 37 Holub MartinHolub Martin 02 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 37.30 0.172
2 249 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 37.52 0.190
3 366 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 39.59 0.218
4 61 Csányi KrisztoferCsányi Krisztofer 01 01 Zalaszám-ZACZalaszám-ZAC 2 39.82 0.161
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 25.1.2020 - 17:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 232 Perrone AdrianoPerrone Adriano 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 37.56 0.194
2 49 Stehno RomanStehno Roman 02 02 AC ČáslavAC Čáslav 4 37.93 0.181
154 Pecha MartinPecha Martin 01 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 DNS
341 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DQ 0.131
Poznámky:
DQ podľa pravdila 45.2.1
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 25.1.2020 - 17:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 231 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 37.45 0.213
2 367 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 38.46 0.195
3 382 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 38.52 0.144
4 301 Bugna ĽubošBugna Ľuboš 02 02 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 3 39.14 0.209
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 25.1.2020 - 17:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 363 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 36.84 0.181
2 383 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 37.88 0.176
207 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (so, 25.1.2020 - 17:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 302 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 38.93 0.204
2 251 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 41.62 0.183
171 Normann MártonNormann Márton 02 02 GEACGEAC 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (so, 25.1.2020 - 17:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 96 Farkas BenceFarkas Bence 02 02 PSN Zrt.PSN Zrt. 4 34.39 0.256
2 115 Molnár AttilaMolnár Attila 02 02 SVSESVSE 2 34.83 0.156
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 96 Farkas BenceFarkas Bence 02 02 PSN Zrt.PSN Zrt. 4 34.39 0.256
2 115 Molnár AttilaMolnár Attila 02 02 SVSESVSE 2 34.83 0.156
3 363 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 36.84 0.181
4 37 Holub MartinHolub Martin 02 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 37.30 0.172
5 231 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 37.45 0.213
6 249 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 37.52 0.190
7 232 Perrone AdrianoPerrone Adriano 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 37.56 0.194
8 383 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 37.88 0.176
9 49 Stehno RomanStehno Roman 02 02 AC ČáslavAC Čáslav 4 37.93 0.181
10 367 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 38.46 0.195
11 382 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 38.52 0.144
12 302 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 38.93 0.204
13 301 Bugna ĽubošBugna Ľuboš 02 02 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 3 39.14 0.209
14 366 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 39.59 0.218
15 61 Csányi KrisztoferCsányi Krisztofer 01 01 Zalaszám-ZACZalaszám-ZAC 2 39.82 0.161
16 251 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 41.62 0.183
154 Pecha MartinPecha Martin 01 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 DNS
341 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DQ 0.131
207 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 DNS
171 Normann MártonNormann Márton 02 02 GEACGEAC 3 DNS

300 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 25.1.2020 - 17:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 214 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 36.07 0.221
2 39 Sychra AdamSychra Adam 03 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 38.41 0.174
3 361 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 38.58 0.175
62 Pető AndrásPető András 03 03 Zalaszám-ZACZalaszám-ZAC 3 DQ 0.163
Poznámky:
DQ podľa pravdila 45.2.1
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 25.1.2020 - 17:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 76 Mészáros BalázsMészáros Balázs 05 05 ARAKARAK 2 37.29 0.201
2 28 Vidovič ValentinVidovič Valentin 03 03 AD ŠtajerskaAD Štajerska 4 37.57 0.185
3 344 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 39.04 0.240
222 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DQ 0.177
Poznámky:
DQ podľa pravdila 45.2.1
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 25.1.2020 - 17:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 224 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 36.20 0.190
2 67 Csikós MihályCsikós Mihály 03 03 BHSEBHSE 4 38.45 0.260
3 85 Helter DánielHelter Dániel 04 04 Keszthelyi VDSEKeszthelyi VDSE 2 41.47 0.174
4 162 Hendlein DominikHendlein Dominik 05 05 VEDACVEDAC 1 44.58 0.122
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 25.1.2020 - 17:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 74 Kovács BenceKovács Bence 03 03 ARAKARAK 4 39.82 0.264
2 311 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 41.23 0.172
36 Dočkal PetrDočkal Petr 03 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 DNS
9 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 25.1.2020 - 17:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 15 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 37.65 0.190
2 106 Bachan PetrBachan Petr 03 03 AC Slovácká Slávia Uherské HradištěAC Slovácká Slávia Uherské ... 2 38.03 0.171
3 226 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 40.24 0.155
22 Beber JurijBeber Jurij 04 04 AD ŠtajerskaAD Štajerska 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 25.1.2020 - 17:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 268 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 36.42 0.192
2 247 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 39.49 0.198
3 368 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 40.86 0.217
4 334 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 43.23 0.160
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 25.1.2020 - 17:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 101 Barbalics BálintBarbalics Bálint 03 03 Haladás VSEHaladás VSE 4 37.56 0.177
2 285 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 40.12 0.195
3 77 Nagy DávidNagy Dávid 04 04 ARAKARAK 2 40.19 0.206
8 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DQ 0.195
Poznámky:
DQ podľa pravdila 45.2.1
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (so, 25.1.2020 - 17:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 186 Fodor PéterFodor Péter 06 06 FEACFEAC 3 40.22 0.226
2 280 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 42.08 0.200
3 44 Havelka AdamHavelka Adam 05 05 AC ČáslavAC Čáslav 2 42.30 0.164
95 Erát KristófErát Kristóf 03 03 PSN Zrt.PSN Zrt. 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (so, 25.1.2020 - 17:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 256 Šimek DávidŠimek Dávid 04 04 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 4 40.60 0.248
2 362 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 41.01 0.164
3 63 Vass GergelyVass Gergely 04 04 Zalaszám-ZACZalaszám-ZAC 2 41.72 0.177
4 351 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 42.43 0.200
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (so, 25.1.2020 - 17:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 103 Németh Dávid BenceNémeth Dávid Bence 03 03 Haladás VSEHaladás VSE 3 38.93 0.202
2 17 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 40.32 0.305
3 270 Paško AdamPaško Adam 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 41.23 0.157
4 360 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 41.93 0.194
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (so, 25.1.2020 - 17:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 284 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 39.05 0.182
2 102 Boda HubaBoda Huba 04 04 Haladás VSEHaladás VSE 3 39.94 0.179
3 248 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 41.81 0.203
4 342 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 42.52 0.199
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 214 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 36.07 0.221
2 224 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 36.20 0.190
3 268 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 36.42 0.192
4 76 Mészáros BalázsMészáros Balázs 05 05 ARAKARAK 2 37.29 0.201
5 101 Barbalics BálintBarbalics Bálint 03 03 Haladás VSEHaladás VSE 4 37.56 0.177
6 28 Vidovič ValentinVidovič Valentin 03 03 AD ŠtajerskaAD Štajerska 4 37.57 0.185
7 15 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 37.65 0.190
8 106 Bachan PetrBachan Petr 03 03 AC Slovácká Slávia Uherské HradištěAC Slovácká Slávia Uherské ... 2 38.03 0.171
9 39 Sychra AdamSychra Adam 03 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 38.41 0.174
10 67 Csikós MihályCsikós Mihály 03 03 BHSEBHSE 4 38.45 0.260
11 361 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 38.58 0.175
12 103 Németh Dávid BenceNémeth Dávid Bence 03 03 Haladás VSEHaladás VSE 3 38.93 0.202
13 344 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 39.04 0.240
14 284 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 39.05 0.182
15 247 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 39.49 0.198
16 74 Kovács BenceKovács Bence 03 03 ARAKARAK 4 39.82 0.264
17 102 Boda HubaBoda Huba 04 04 Haladás VSEHaladás VSE 3 39.94 0.179
18 285 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 40.12 0.195
19 77 Nagy DávidNagy Dávid 04 04 ARAKARAK 2 40.19 0.206
20 186 Fodor PéterFodor Péter 06 06 FEACFEAC 3 40.22 0.226
21 226 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 40.24 0.155
22 17 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 40.32 0.305
23 256 Šimek DávidŠimek Dávid 04 04 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 4 40.60 0.248
24 368 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 40.86 0.217
25 362 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 41.01 0.164
26 311 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 41.23 0.172
26 270 Paško AdamPaško Adam 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 41.23 0.157
28 85 Helter DánielHelter Dániel 04 04 Keszthelyi VDSEKeszthelyi VDSE 2 41.47 0.174
29 63 Vass GergelyVass Gergely 04 04 Zalaszám-ZACZalaszám-ZAC 2 41.72 0.177
30 248 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 41.81 0.203
31 360 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 41.93 0.194
32 280 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 42.08 0.200
33 44 Havelka AdamHavelka Adam 05 05 AC ČáslavAC Čáslav 2 42.30 0.164
34 351 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 42.43 0.200
35 342 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 42.52 0.199
36 334 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 43.23 0.160
37 162 Hendlein DominikHendlein Dominik 05 05 VEDACVEDAC 1 44.58 0.122
62 Pető AndrásPető András 03 03 Zalaszám-ZACZalaszám-ZAC 3 DQ 0.163
222 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DQ 0.177
36 Dočkal PetrDočkal Petr 03 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 DNS
9 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
22 Beber JurijBeber Jurij 04 04 AD ŠtajerskaAD Štajerska 4 DNS
8 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DQ 0.195
95 Erát KristófErát Kristóf 03 03 PSN Zrt.PSN Zrt. 4 DNS

300 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 25.1.2020 - 17:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 293 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 44.38 0.196
Celkom 1 pretekári

300 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 25.1.2020 - 16:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 229 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 41.25 0.234
2 66 Nagy PálmaNagy Pálma 01 01 Zalaszám-ZACZalaszám-ZAC 2 41.86 0.292
3 56 Novosadová JitkaNovosadová Jitka 02 02 AC ČáslavAC Čáslav 3 42.40 0.209
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 25.1.2020 - 16:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 291 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 43.31 0.192
2 33 Rudolf NadjaRudolf Nadja 02 02 AD ŠtajerskaAD Štajerska 3 47.84 0.184
Celkom 2 pretekári
Beh 03 (so, 25.1.2020 - 16:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 386 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 44.36 0.224
2 160 Zabloudilová EvaZabloudilová Eva 01 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 45.96 0.217
3 158 Braun NoraBraun Nora 02 02 DSG WienDSG Wien 4 46.26 0.240
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 229 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 41.25 0.234
2 66 Nagy PálmaNagy Pálma 01 01 Zalaszám-ZACZalaszám-ZAC 2 41.86 0.292
3 56 Novosadová JitkaNovosadová Jitka 02 02 AC ČáslavAC Čáslav 3 42.40 0.209
4 291 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 43.31 0.192
5 386 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 44.36 0.224
6 160 Zabloudilová EvaZabloudilová Eva 01 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 45.96 0.217
7 158 Braun NoraBraun Nora 02 02 DSG WienDSG Wien 4 46.26 0.240
8 33 Rudolf NadjaRudolf Nadja 02 02 AD ŠtajerskaAD Štajerska 3 47.84 0.184

300 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 25.1.2020 - 16:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 110 Mitanová KarolínaMitanová Karolína 04 04 AC Slovácká Slávia Uherské HradištěAC Slovácká Slávia Uherské ... 4 40.39 0.212
2 167 Fekete JúliaFekete Júlia 05 05 VEDACVEDAC 2 41.39 0.184
3 64 Koller DorinaKoller Dorina 04 04 Zalaszám-ZACZalaszám-ZAC 3 46.13 0.161
4 369 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 49.95 0.140
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 25.1.2020 - 16:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 273 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 44.32 0.337
2 92 Kántor PirosKántor Piros 03 03 Keszthelyi VDSEKeszthelyi VDSE 2 45.40 0.217
3 286 Batyková SofiaBatyková Sofia 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 53.61 0.242
80 Grubits LiliGrubits Lili 04 04 ARAKARAK 3 DQ 0.175
Poznámky:
DQ podľa pravidla 45.2.1
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 25.1.2020 - 16:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 292 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 42.54 0.194
2 124 Kovács NoémiKovács Noémi 05 05 SVSESVSE 2 44.47 0.183
3 400 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 45.90 0.285
4 370 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 47.80 0.198
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 25.1.2020 - 16:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 122 Kerékgyártó DóraKerékgyártó Dóra 06 06 SVSESVSE 3 43.80 0.212
2 53 Kovačičová BarboraKovačičová Barbora 05 05 AC ČáslavAC Čáslav 2 44.67 0.174
3 253 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 45.98 0.201
4 374 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 51.96 0.246
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 25.1.2020 - 16:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 2 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 45.54 0.190
2 30 Herman AlinaHerman Alina 04 04 AD ŠtajerskaAD Štajerska 2 47.30 0.208
3 376 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 48.62 0.375
4 181 Adámi DalmaAdámi Dalma 04 04 UTEUTE 4 50.07 0.210
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 25.1.2020 - 16:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 65 Kovács AnnaKovács Anna 04 04 Zalaszám-ZACZalaszám-ZAC 3 45.12 0.182
2 326 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 45.31 0.168
3 323 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 48.09 0.169
4 377 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 50.64 0.314
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 110 Mitanová KarolínaMitanová Karolína 04 04 AC Slovácká Slávia Uherské HradištěAC Slovácká Slávia Uherské ... 4 40.39 0.212
2 167 Fekete JúliaFekete Júlia 05 05 VEDACVEDAC 2 41.39 0.184
3 292 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 42.54 0.194
4 122 Kerékgyártó DóraKerékgyártó Dóra 06 06 SVSESVSE 3 43.80 0.212
5 273 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 44.32 0.337
6 124 Kovács NoémiKovács Noémi 05 05 SVSESVSE 2 44.47 0.183
7 53 Kovačičová BarboraKovačičová Barbora 05 05 AC ČáslavAC Čáslav 2 44.67 0.174
8 65 Kovács AnnaKovács Anna 04 04 Zalaszám-ZACZalaszám-ZAC 3 45.12 0.182
9 326 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 45.31 0.168
10 92 Kántor PirosKántor Piros 03 03 Keszthelyi VDSEKeszthelyi VDSE 2 45.40 0.217
11 2 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 45.54 0.190
12 400 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 45.90 0.285
13 253 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 45.98 0.201
14 64 Koller DorinaKoller Dorina 04 04 Zalaszám-ZACZalaszám-ZAC 3 46.13 0.161
15 30 Herman AlinaHerman Alina 04 04 AD ŠtajerskaAD Štajerska 2 47.30 0.208
16 370 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 47.80 0.198
17 323 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 48.09 0.169
18 376 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 48.62 0.375
19 369 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 49.95 0.140
20 181 Adámi DalmaAdámi Dalma 04 04 UTEUTE 4 50.07 0.210
21 377 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 50.64 0.314
22 374 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 51.96 0.246
23 286 Batyková SofiaBatyková Sofia 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 53.61 0.242
80 Grubits LiliGrubits Lili 04 04 ARAKARAK 3 DQ 0.175