<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Zahajovací závody

Ostrava CZE (4. 1. 2020)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 02 (so, 4.1.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 07.33
Celkom 1 pretekári

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 4.1.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 07.26
Celkom 1 pretekári

60 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 4.1.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 06.84
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 02 (so, 4.1.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 07.56
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 06.84
2 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 07.56

60 m - Juniori (Finále)

Finále (so, 4.1.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 06.83
Celkom 1 pretekári

60 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 04 (so, 4.1.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 07.72
Celkom 1 pretekári

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 4.1.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 08.20
Celkom 1 pretekári

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.1.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 08.35
Celkom 1 pretekári

60 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 05 (so, 4.1.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 08.91
Celkom 1 pretekári