<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Basoš Marco

  • NARODENÝ:    2003
  •  ODDIEL/KLUB:     1.Atletický klub Humenné
  •  TRENÉR:      
  •  ÚSPECHY:      

Výkony pretekára (od roku 2018)

Dátum Súťaž (usporiadateľ) Miesto Disciplína Por. Oddiel/klub Výkon Vietor
19.09.2020 Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok, juniorov a junioriek Trnava 100 m/J/R02 6 1.Atletický klub Humenné 11.92 -1.6
20.09.2020 Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok, juniorov a junioriek Trnava 200 m/J/R02 5 1.Atletický klub Humenné 24.06 -2.0
05.09.2020 Majstrovstvá SR do 23 rokov, dorastencov a dorasteniek Bratislava 100 m/Dci/R04 4 1.Atletický klub Humenné 11.97 -1.4
06.09.2020 Majstrovstvá SR do 23 rokov, dorastencov a dorasteniek Bratislava 200 m/Dci/R02 4 1.Atletický klub Humenné 23.98 +0.4
22.08.2020 Majstrovstvá VsAZ jednotlivcov dospelí, juniori, dorast Košice 100 m/Dci/R01 2 1.Atletický klub Humenné 11.90 -1.6
22.08.2020 Majstrovstvá VsAZ jednotlivcov dospelí, juniori, dorast Košice 200 m/Dci/B01 2 1.Atletický klub Humenné 23.88 -2.4
22.08.2020 Majstrovstvá VsAZ jednotlivcov dospelí, juniori, dorast Košice 100 m/Dci/F 5 1.Atletický klub Humenné 11.90 -1.2
15.08.2020 3. kolo Atletická liga Trnava 100 m/M/B04 5 1.Atletický klub Humenné 11.70 +1.5
15.08.2020 3. kolo Atletická liga Trnava 200 m/M/B04 3 1.Atletický klub Humenné 23.81 +0.1
25.07.2020 2. kolo Atletická liga Košice 100 m/M/B04 1 1.Atletický klub Humenné 11.83 +0.2
25.07.2020 2. kolo Atletická liga Košice 200 m/M/B04 5 1.Atletický klub Humenné 24.03 +0.2
12.07.2020 1. kolo Atletická liga Dubnica n.V. 100 m/M/B05 3 1.Atletický klub Humenné 11.94 +2.5
12.07.2020 1. kolo Atletická liga Dubnica n.V. 200 m/M/B05 3 1.Atletický klub Humenné 24.16 +3.3
04.07.2020 2. kolo súťaže družstiev staršieho a najmladšieho žiactva - 2. kolo Košice 300 m/Dci 1 1.Atletický klub Humenné 39.00
04.07.2020 2. kolo súťaže družstiev staršieho a najmladšieho žiactva - 2. kolo Košice 150 m/Dci 1 1.Atletický klub Humenné 17.72 +2.4
04.07.2020 2. kolo súťaže družstiev staršieho a najmladšieho žiactva - 2. kolo Košice 60 m/M 1 1.Atletický klub Humenné 07.51 +1.4
27.06.2020 Majstrovstvá družstiev dorastu a mladšieho žiactva - 2. kolo Košice 200 m/Dci/B01 3 1.Atletický klub Humenné 24.10 -0.8
27.06.2020 Majstrovstvá družstiev dorastu a mladšieho žiactva - 2. kolo Košice 100 m/Dci/FA 3 1.Atletický klub Humenné 12.20 -2.7
27.06.2020 Majstrovstvá družstiev dorastu a mladšieho žiactva - 2. kolo Košice 100 m/Dci/R03 1 1.Atletický klub Humenné 12.08 -1.7
13.06.2020 Majstrovstvá VsAZ družstiev dorastencov, dorasteniek, mladších žiakov a mladších žiačok - 1. kolo Košice 200 m/Dci/B01 1 1.Atletický klub Humenné 24.10 +1.1
13.06.2020 Majstrovstvá VsAZ družstiev dorastencov, dorasteniek, mladších žiakov a mladších žiačok - 1. kolo Košice 100 m/Dci/FA 4 1.Atletický klub Humenné 11.99 +2.7
13.06.2020 Majstrovstvá VsAZ družstiev dorastencov, dorasteniek, mladších žiakov a mladších žiačok - 1. kolo Košice 100 m/Dci/R03 1 1.Atletický klub Humenné 11.99 +2.1
07.03.2020 Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava 60 m/J/R01 6 1.Atletický klub Humenné 07.74
07.03.2020 Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava 200 m/J/B03 4 1.Atletický klub Humenné 25.31
01.03.2020 Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Bratislava 60 m/Dci/R01 7 1.Atletický klub Humenné 07.75
01.03.2020 Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Bratislava 200 m/Dci/B06 3 1.Atletický klub Humenné 25.01
16.02.2020 Uzatvorené HM-VsAZ ml. žiactva, st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých Bratislava 200 m/Dci/B01 4 1.Atletický klub Humenné 24.72
16.02.2020 Uzatvorené HM-VsAZ ml. žiactva, st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých Bratislava 60 m/Dci/F 6 1.Atletický klub Humenné 07.73
16.02.2020 Uzatvorené HM-VsAZ ml. žiactva, st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých Bratislava 60 m/Dci/R03 3 1.Atletický klub Humenné 07.69
25.01.2020 Olympijské nádeje V4 Bratislava 60 m/Dci/B04 1 1.Atletický klub Humenné 07.60
25.01.2020 Olympijské nádeje V4 Bratislava 60 m/Dci/IB 6 1.Atletický klub Humenné 07.69
25.01.2020 Olympijské nádeje V4 Bratislava 300 m/Dci/B06 2 1.Atletický klub Humenné 39.49
04.01.2020 Zahajovací závody (Vítkovice) Ostrava CZE 150 m/Dci/B03 4 1.Atletický klub Humenné 18.63
04.01.2020 Zahajovací závody (Vítkovice) Ostrava CZE 300 m/Dci/B 4 1.Atletický klub Humenné 39.19
04.01.2020 Zahajovací závody (Vítkovice) Ostrava CZE 60 m/Dci/R04 1 1.Atletický klub Humenné 07.72

Osobné rekordy

Disciplína Výkon Vietor Miesto Dátum Hala
60 m 07.60 Bratislava 25.01.2020 h
60 m 07.51 +1.4 Košice 04.07.2020
100 m 11.70 +1.5 Trnava 15.08.2020
150 m 18.13 +0.0 Košice 01.09.2019
150 m 18.63 Ostrava CZE 04.01.2020 h
200 m 24.72 Bratislava 16.02.2020 h
200 m 23.81 +0.1 Trnava 15.08.2020
300 m 39.19 Ostrava CZE 04.01.2020 h
300 m 39.00 Košice 04.07.2020
400 m 61.84 Bratislava 10.02.2019 h
hod oštepom 700 g 15.04 Košice 01.05.2019

Sezónne maximá

Disciplína Výkon Vietor Miesto Dátum Hala

Medailové umiestnenia z MSR (od roku 2018)

Žiadna medaila

Výkonnostný rast v disciplíne

Sezóna Kategória Vek Výkon Hala Miesto Dátum

AKTUÁLNE DRŽITEĽ NASLEDOVNÝCH REKORDOV

Žiadny aktuálne držaný rekord