<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo súťaže družstiev staršieho a najmladšieho žiactva - 2. kolo

Košice (4. 7. 2020)

150 m - Dorastenci

(so, 4.7.2020 - 13:50) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 122 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 17.72
2 123 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 17.91
3 125 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 18.00
4 198 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 18.18
5 182 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 18.98
MS 112 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 PB 19.54
74 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 DNS
Celkom 7 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 4.7.2020 - 13:50) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 22 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 18.64 11.00
2 200 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 18.66 9.00
3 24 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 19.69 8.00
4 124 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 19.87 6.00
5 175 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 20.02 5.00
6 183 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 20.26 4.00
7 202 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 20.31 2.00
111 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 4.7.2020 - 13:50) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 257 Kundrát JakubKundrát Jakub 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 19.75 7.00
2 178 Gajdoš JakubGajdoš Jakub 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 20.27 3.00
3 216 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 20.89 1.00
4 218 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 21.93
5 191 Kmec MartinKmec Martin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 23.09
6 179 Gajdoš MartinGajdoš Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 23.42
7 75 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 23.48
8 78 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 25.24
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 22 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 18.64 11.00
2 200 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 18.66 9.00
3 24 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 19.69 8.00
4 257 Kundrát JakubKundrát Jakub 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 19.75 7.00
5 124 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 19.87 6.00
6 175 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 20.02 5.00
7 183 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 20.26 4.00
8 178 Gajdoš JakubGajdoš Jakub 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 20.27 3.00
9 202 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 20.31 2.00
10 216 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 20.89 1.00
11 218 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 21.93
12 191 Kmec MartinKmec Martin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 23.09
13 179 Gajdoš MartinGajdoš Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 23.42
14 75 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 23.48
15 78 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 25.24
111 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.7.2020 - 14:05) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 259 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 19.35 11.00
2 131 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 20.39 9.00
3 249 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 21.01 8.00
4 129 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 21.04 7.00
5 67 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 PB 21.27 6.00
6 227 Chomová LuciaChomová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 21.70 4.00
7 266 Malecová ViktóriaMalecová Viktória 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 22.61
MS 119 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 SB 19.45
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 4.7.2020 - 14:05) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 PB 21.43 5.00
2 168 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 4 PB 22.35 1.00
3 150 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 PB 22.87
4 236 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 22.88
5 231 Kašperová DominikaKašperová Dominika 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 24.37
6 242 Stachová AlexandraStachová Alexandra 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 24.78
7 47 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 25.69
146 Helou EmmaHelou Emma 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 4.7.2020 - 14:05) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 43 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 21.91 3.00
2 3 Kovácsová TeréziaKovácsová Terézia 05 05 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 22.17 2.00
3 260 Hlebašková LauraHlebašková Laura 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 24.42
MS 101 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 22.40
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 259 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 19.35 11.00
2 119 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 SB 19.45
3 131 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 20.39 9.00
4 249 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 21.01 8.00
5 129 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 21.04 7.00
6 67 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 PB 21.27 6.00
7 36 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 PB 21.43 5.00
8 227 Chomová LuciaChomová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 21.70 4.00
9 43 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 21.91 3.00
10 3 Kovácsová TeréziaKovácsová Terézia 05 05 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 22.17 2.00
11 168 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 4 PB 22.35 1.00
12 101 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 22.40
13 266 Malecová ViktóriaMalecová Viktória 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 22.61
14 150 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 PB 22.87
15 236 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 22.88
16 231 Kašperová DominikaKašperová Dominika 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 24.37
17 260 Hlebašková LauraHlebašková Laura 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 24.42
18 242 Stachová AlexandraStachová Alexandra 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 24.78
19 47 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 25.69
146 Helou EmmaHelou Emma 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 4.7.2020 - 13:20) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 9 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 22.30 11.00
2 206 Petruš EduardPetruš Eduard 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 22.31 9.00
3 72 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 23.60 8.00
4 158 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 PB 24.41 2.00
5 201 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 25.20 1.00
6 19 Rácz ViliamRácz Viliam 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 25.58
7 77 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 26.55
8 153 Kravec MatejKravec Matej 09 09 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 1 26.92
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 4.7.2020 - 13:20) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 254 Domonkoš DominikDomonkoš Dominik 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 24.14 6.00
2 176 Čičvák LeoČičvák Leo 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 24.38 3.00
3 17 Palos ErikPalos Erik 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 25.79
4 163 Čamaj ŠtefanČamaj Štefan 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 5 PB 26.44
5 83 Trcka RonaldTrcka Ronald 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 26.58
6 81 Nemec RichardNemec Richard 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 26.92
7 154 Vlkovič OndrejVlkovič Ondrej 11 11 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 8 PB 29.57
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 4.7.2020 - 13:20) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 186 Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 23.79 7.00
2 152 Komišák MaximKomišák Maxim 09 09 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 5 24.23 5.00
3 205 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 24.28 4.00
4 80 Komjáti FilipKomjáti Filip 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 26.56
5 207 Pillár OliverPillár Oliver 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 29.22
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 9 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 22.30 11.00
2 206 Petruš EduardPetruš Eduard 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 22.31 9.00
3 72 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 23.60 8.00
4 186 Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 23.79 7.00
5 254 Domonkoš DominikDomonkoš Dominik 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 24.14 6.00
6 152 Komišák MaximKomišák Maxim 09 09 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 5 24.23 5.00
7 205 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 24.28 4.00
8 176 Čičvák LeoČičvák Leo 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 24.38 3.00
9 158 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 PB 24.41 2.00
10 201 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 25.20 1.00
11 19 Rácz ViliamRácz Viliam 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 25.58
12 17 Palos ErikPalos Erik 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 25.79
13 163 Čamaj ŠtefanČamaj Štefan 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 5 PB 26.44
14 77 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 26.55
15 80 Komjáti FilipKomjáti Filip 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 26.56
16 83 Trcka RonaldTrcka Ronald 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 26.58
17 153 Kravec MatejKravec Matej 09 09 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 1 26.92
17 81 Nemec RichardNemec Richard 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 26.92
19 207 Pillár OliverPillár Oliver 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 29.22
20 154 Vlkovič OndrejVlkovič Ondrej 11 11 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 8 PB 29.57

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.7.2020 - 13:35) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 99 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 22.09 11.00
2 248 Vasilišinová AlexandraVasilišinová Alexandra 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 PB 23.48 9.00
3 118 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 PB 23.63 8.00
4 70 Zavacká AndreaZavacká Andrea 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 PB 24.10 7.00
5 94 Kardošová GrétaKardošová Gréta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 24.21 6.00
6 97 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 24.76 4.00
7 108 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 25.57 2.00
160 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 4.7.2020 - 13:35) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 107 Trcková SofiaTrcková Sofia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 25.00 3.00
2 103 Riesová TamaraRiesová Tamara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 25.57 1.00
3 161 Kočerhová EmaKočerhová Ema 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 PB 27.04
4 157 Vlkovičová KláraVlkovičová Klára 10 10 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 7 PB 27.64
5 156 Kravcová SáraKravcová Sára 11 11 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 PB 28.09
6 69 Potočná NikolaPotočná Nikola 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 29.30
7 26 Bráz NoéBráz Noé 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 29.83
8 39 Komorová MichaelaKomorová Michaela 13 13 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 33.59
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 4.7.2020 - 13:35) official Vietor: +3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 92 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 24.60 5.00
2 86 Devečková SofiaDevečková Sofia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 26.09
3 49 Župčanová ViktóriaŽupčanová Viktória 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 26.78
4 267 Mrázová BiankaMrázová Bianka 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 28.86
5 155 Komišáková RitaKomišáková Rita 11 11 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 30.66
MS 225 Horvatová NelaHorvatová Nela 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 42.67
263 Krestová NinaKrestová Nina 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 99 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 22.09 11.00
2 248 Vasilišinová AlexandraVasilišinová Alexandra 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 PB 23.48 9.00
3 118 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 PB 23.63 8.00
4 70 Zavacká AndreaZavacká Andrea 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 PB 24.10 7.00
5 94 Kardošová GrétaKardošová Gréta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 24.21 6.00
6 92 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 24.60 5.00
7 97 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 24.76 4.00
8 107 Trcková SofiaTrcková Sofia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 25.00 3.00
9 108 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 25.57 2.00
9 103 Riesová TamaraRiesová Tamara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 25.57 1.00
11 86 Devečková SofiaDevečková Sofia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 26.09
12 49 Župčanová ViktóriaŽupčanová Viktória 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 26.78
13 161 Kočerhová EmaKočerhová Ema 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 PB 27.04
14 157 Vlkovičová KláraVlkovičová Klára 10 10 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 7 PB 27.64
15 156 Kravcová SáraKravcová Sára 11 11 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 PB 28.09
16 267 Mrázová BiankaMrázová Bianka 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 28.86
17 69 Potočná NikolaPotočná Nikola 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 29.30
18 26 Bráz NoéBráz Noé 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 29.83
19 155 Komišáková RitaKomišáková Rita 11 11 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 30.66
20 39 Komorová MichaelaKomorová Michaela 13 13 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 33.59
21 225 Horvatová NelaHorvatová Nela 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 42.67
160 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNS
263 Krestová NinaKrestová Nina 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS