<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo súťaže družstiev staršieho a najmladšieho žiactva - 2. kolo

Košice (4. 7. 2020)

300 m - Dorastenci

(so, 4.7.2020 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 122 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 39.00
2 123 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 40.49
3 125 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 41.06
MS 110 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 PB 37.94
MS 112 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 43.37
Celkom 5 pretekárov

300 m - Starší žiaci

(so, 4.7.2020 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 22 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 40.04 11.00
2 200 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 40.64 9.00
3 13 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 41.16 8.00
4 253 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 42.92 7.00
5 178 Gajdoš JakubGajdoš Jakub 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 45.56 6.00
6 218 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 47.46 5.00
Celkom 6 pretekárov

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.7.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 259 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 42.37 11.00
2 126 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 43.53 9.00
3 131 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 44.59 8.00
4 275 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 45.30 7.00
5 232 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 45.72 6.00
6 36 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 46.10 5.00
7 271 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 PB 46.48 4.00
MS 119 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 45.09
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 4.7.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 274 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 47.03 2.00
2 53 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 48.62
3 41 Magyarová LianaMagyarová Liana 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 50.11
4 229 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 50.37
5 59 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 50.92
6 61 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 51.99
7 66 Enekešová EmaEnekešová Ema 05 05 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 53.32
25 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 4.7.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 56 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 47.56 1.00
2 87 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 49.29
3 54 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 51.74
4 29 Demková NelaDemková Nela 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 54.55
5 65 Enekešová DanielaEnekešová Daniela 05 05 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 55.04
63 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 DQ
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 4.7.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 143 Bučková KatarínaBučková Katarína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 46.74 3.00
2 48 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 52.55
3 147 Nedoroščíková NinaNedoroščíková Nina 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 52.92
4 62 Ondričková LíviaOndričková Lívia 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 53.31
MS 101 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 50.15
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 259 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 42.37 11.00
2 126 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 43.53 9.00
3 131 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 44.59 8.00
4 119 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 45.09
5 275 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 45.30 7.00
6 232 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 45.72 6.00
7 36 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 46.10 5.00
8 271 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 PB 46.48 4.00
9 143 Bučková KatarínaBučková Katarína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 46.74 3.00
10 274 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 47.03 2.00
11 56 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 47.56 1.00
12 53 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 48.62
13 87 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 49.29
14 41 Magyarová LianaMagyarová Liana 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 50.11
15 101 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 50.15
16 229 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 50.37
17 59 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 50.92
18 54 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 51.74
19 61 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 51.99
20 48 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 52.55
21 147 Nedoroščíková NinaNedoroščíková Nina 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 52.92
22 62 Ondričková LíviaOndričková Lívia 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 53.31
23 66 Enekešová EmaEnekešová Ema 05 05 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 53.32
24 29 Demková NelaDemková Nela 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 54.55
25 65 Enekešová DanielaEnekešová Daniela 05 05 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 55.04
25 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 DNS
63 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 DQ