<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ jednotlivcov dospelí, juniori, dorast

Košice (22. 8. 2020)

100 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 22.8.2020 - 10:40) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 38 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 PB 11.47 Q
2 41 Sedlák SamuelSedlák Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 PB 11.81 Q
3 114 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 12.36 q
4 71 Hermanovský JakubHermanovský Jakub 02 02 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 PB 13.09 q
5 1 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 13.53 q
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 22.8.2020 - 10:40) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 35 Burik DávidBurik Dávid 97 97 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 11.80 Q
2 112 Pástor DanielPástor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.06 Q
3 2 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 13.33 q
MS 50 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.57
43 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 DNF
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 38 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 PB 11.47 Q
2 50 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.57
3 35 Burik DávidBurik Dávid 97 97 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 11.80 Q
4 41 Sedlák SamuelSedlák Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 PB 11.81 Q
5 112 Pástor DanielPástor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.06 Q
6 114 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 12.36 q
7 71 Hermanovský JakubHermanovský Jakub 02 02 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 PB 13.09 q
8 2 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 13.33 q
9 1 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 13.53 q
43 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 DNF

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 22.8.2020 - 12:00) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 38 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 11.49
2 35 Burik DávidBurik Dávid 97 97 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 SB 11.76
3 112 Pástor DanielPástor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 SB 11.95
4 114 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.58
5 2 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 13.38
6 1 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 14.08
41 Sedlák SamuelSedlák Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 DNS
71 Hermanovský JakubHermanovský Jakub 02 02 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 DNS
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 22.8.2020 - 10:40) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 22 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 11.76 Q
2 52 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 11.90 q
3 91 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 12.02 q
4 92 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 12.63
5 29 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 13.13
6 12 Tóth MatejTóth Matej 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 13.49
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 22.8.2020 - 10:40) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 74 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 11.65 Q
2 53 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 12.05 q
3 73 Sinčák DamirSinčák Damir 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 PB 12.17 q
4 101 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 12.28
5 89 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 13.38
6 39 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 PB 13.40
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 22.8.2020 - 10:40) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 23 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 PB 11.54 Q
2 60 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 12.04 q
3 87 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 12.73
4 30 Jančišin TomášJančišin Tomáš 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 12.77
5 103 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.83
6 37 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 13.38
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 23 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 PB 11.54 Q
2 74 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 11.65 Q
3 22 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 11.76 Q
4 52 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 11.90 q
5 91 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 12.02 q
6 60 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 12.04 q
7 53 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 12.05 q
8 73 Sinčák DamirSinčák Damir 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 PB 12.17 q
9 101 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 12.28
10 92 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 12.63
11 87 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 12.73
12 30 Jančišin TomášJančišin Tomáš 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 12.77
13 103 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.83
14 29 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 13.13
15 89 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 13.38
15 37 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 13.38
17 39 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 PB 13.40
18 12 Tóth MatejTóth Matej 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 13.49

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 22.8.2020 - 12:00) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 22 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 SB 11.42
2 23 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 SB 11.53
3 74 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 11.67
4 91 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 SB 11.87
5 52 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 SB 11.90
6 53 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 12.11
7 60 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 12.32
8 73 Sinčák DamirSinčák Damir 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 12.68
Celkom 8 pretekárov

100 m - Ženy

(so, 22.8.2020 - 11:00) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 45 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 SB 12.54
2 142 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 13.06
3 24 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 13.68
Celkom 3 pretekári

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 22.8.2020 - 11:00) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 122 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.34 Q
2 129 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 13.51 Q
3 75 Krištanová NatáliaKrištanová Natália 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 13.99 q
4 96 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 14.01 q
5 140 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 14.03 q
6 135 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 14.07 q
7 34 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 15.06
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 22.8.2020 - 11:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 121 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.58 Q
2 64 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 13.64 Q
3 126 Kočerhová KatarínaKočerhová Katarína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 14.16
4 97 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 14.36
5 137 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 14.50
6 132 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.54
7 17 Hrutkaiová SaraHrutkaiová Sara 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 PB 15.38
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 122 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.34 Q
2 129 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 13.51 Q
3 121 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.58 Q
4 64 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 13.64 Q
5 75 Krištanová NatáliaKrištanová Natália 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 13.99 q
6 96 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 14.01 q
7 140 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 14.03 q
8 135 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 14.07 q
9 126 Kočerhová KatarínaKočerhová Katarína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 14.16
10 97 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 14.36
11 137 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 14.50
12 132 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.54
13 34 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 15.06
14 17 Hrutkaiová SaraHrutkaiová Sara 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 PB 15.38

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 22.8.2020 - 12:10) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 122 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 SB 13.01
2 129 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 SB 13.39
3 64 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 SB 13.50
4 121 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 SB 13.51
5 96 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 SB 13.85
6 135 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 SB 13.97
7 75 Krištanová NatáliaKrištanová Natália 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 SB 13.99
8 140 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 SB 14.03
Celkom 8 pretekárov