<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ ml. žiactva, st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (10. 2. 2019)

60 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 10.2.2019 - 10:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 276 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 06.99 0.176
2 333 Kuchta TomášKuchta Tomáš 930117 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 5 07.44 0.149
3 130 Bolcár AndrejBolcár Andrej 980903 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 3 07.57 0.176
4 107 Hajník ĽubomírHajník Ľubomír 980807 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 07.69 0.167
5 332 Behro MartinBehro Martin 890624 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 6 07.85 0.191
Celkom 5 pretekárov

60 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 10.2.2019 - 11:28) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 248 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 06.92 0.165
2 276 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 06.96 0.178
3 2 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 07.09 0.283
4 272 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 07.09 0.164
5 333 Kuchta TomášKuchta Tomáš 930117 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 2 07.41 0.162
6 135 Dulina SamuelDulina Samuel 010814 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 07.52 0.187
7 130 Bolcár AndrejBolcár Andrej 980903 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 8 07.58 0.172
8 280 Sedlák ErikSedlák Erik 011031 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 07.61 0.301
Celkom 8 pretekárov

60 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (ne, 10.2.2019 - 10:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 248 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 06.89 0.171
2 2 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 07.11 0.171
3 272 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.17 0.170
4 135 Dulina SamuelDulina Samuel 010814 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 07.55 0.191
5 148 Sedlák SamuelSedlák Samuel 010829 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 07.63 0.170
6 6 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 07.65 0.181
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 10.2.2019 - 10:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 280 Sedlák ErikSedlák Erik 011031 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 07.55 0.242
2 69 Olejár MarekOlejár Marek 000704 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 07.74 0.217
3 123 Makara VladimírMakara Vladimír 010425 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 2 07.94 0.150
4 279 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.98 0.164
5 4 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 08.09 0.175
6 204 Fridmanský DenisFridmanský Denis 010721 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 08.16 0.198
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 248 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 06.89 0.171
2 2 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 07.11 0.171
3 272 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.17 0.170
4 135 Dulina SamuelDulina Samuel 010814 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 07.55 0.191
4 280 Sedlák ErikSedlák Erik 011031 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 07.55 0.242
6 148 Sedlák SamuelSedlák Samuel 010829 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 07.63 0.170
7 6 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 07.65 0.181
8 69 Olejár MarekOlejár Marek 000704 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 07.74 0.217
9 123 Makara VladimírMakara Vladimír 010425 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 2 07.94 0.150
10 279 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.98 0.164
11 4 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 08.09 0.175
12 204 Fridmanský DenisFridmanský Denis 010721 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 08.16 0.198

60 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 10.2.2019 - 10:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 193 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 07.30 0.242
2 265 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.45 0.185
3 140 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 020813 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 07.55 0.192
4 245 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 07.57 0.191
5 111 Sokol PeterSokol Peter 030326 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 07.60 0.128
6 5 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 07.65 0.187
7 284 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 07.75 0.187
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 10.2.2019 - 10:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 145 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 020317 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 07.52 0.177
2 241 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 07.76 0.163
3 277 Nihila SamuelNihila Samuel 020122 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.90 0.220
4 239 Bačišin JánBačišin Ján 021106 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 07.91 0.152
5 179 Varga ŠimonVarga Šimon 031016 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 07.98 0.179
6 250 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 021114 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.03 0.197
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 10.2.2019 - 10:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 246 Kislan MatejKislan Matej 031227 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.06 0.190
2 144 Lisík ŠtefanLisík Štefan 030117 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.18 0.201
3 101 Sarkovics GabrielSarkovics Gabriel 031221 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 5 08.31 0.325
4 242 Fiala PatrikFiala Patrik 030929 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.83 0.234
5 73 Šima AndrejŠima Andrej 031125 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.66 0.430
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 193 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 07.30 0.242
2 265 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.45 0.185
3 145 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 020317 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 07.52 0.177
4 140 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 020813 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 07.55 0.192
5 245 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 07.57 0.191
6 111 Sokol PeterSokol Peter 030326 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 07.60 0.128
7 5 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 07.65 0.187
8 284 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 07.75 0.187
9 241 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 07.76 0.163
10 277 Nihila SamuelNihila Samuel 020122 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.90 0.220
11 239 Bačišin JánBačišin Ján 021106 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 07.91 0.152
12 179 Varga ŠimonVarga Šimon 031016 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 07.98 0.179
13 250 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 021114 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.03 0.197
14 246 Kislan MatejKislan Matej 031227 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.06 0.190
15 144 Lisík ŠtefanLisík Štefan 030117 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.18 0.201
16 101 Sarkovics GabrielSarkovics Gabriel 031221 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 5 08.31 0.325
17 242 Fiala PatrikFiala Patrik 030929 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.83 0.234
18 73 Šima AndrejŠima Andrej 031125 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.66 0.430

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 10.2.2019 - 11:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 193 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 07.29 0.237
2 265 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.38 0.179
3 145 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 020317 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 07.54 0.184
4 5 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 07.57 0.163
5 140 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 020813 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 07.59 0.191
6 245 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 07.59 0.193
7 111 Sokol PeterSokol Peter 030326 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 07.66 0.161
284 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 10.2.2019 - 10:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 194 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 07.68 0.181
2 195 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 040624 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 07.69 0.189
3 78 Zajac MartinZajac Martin 040219 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 07.87 0.159
4 60 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 07.97 0.150
5 137 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 07.97 0.160
6 136 Frič JakubFrič Jakub 040526 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 08.01 0.180
7 282 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.09 0.173
8 206 Jančik DanielJančik Daniel 050817 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 08.12 0.131
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 10.2.2019 - 10:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 264 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.21 0.231
2 162 Čížek SamuelČížek Samuel 050807 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 08.24 0.205
3 268 Fedák MatejFedák Matej 050613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.24 0.178
4 247 Matejko DanielMatejko Daniel 041118 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.27 0.196
5 254 Tovarňák MariánTovarňák Marián 040304 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.28 0.169
6 211 Nyíri KristófNyíri Kristóf 050225 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 08.45 0.163
7 75 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.48 0.179
8 164 Gondkovič JánGondkovič Ján 050308 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 08.52 0.130
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 10.2.2019 - 10:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 166 Kudláček LukášKudláček Lukáš 050831 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 08.44 0.177
2 163 Fajner MarošFajner Maroš 050329 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 08.88 0.221
3 283 Švída DominikŠvída Dominik 051011 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.91 0.139
4 243 Hančár DominikHančár Dominik 041202 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.94 0.344
5 146 Rojček JakubRojček Jakub 050825 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 08.96 0.151
6 252 Packo TomášPacko Tomáš 050712 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.17 0.140
7 26 Milas RobertMilas Robert 050426 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.38 0.415
8 30 Olejár MartinOlejár Martin 040301 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 09.65 0.285
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 10.2.2019 - 10:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 64 Kuľka JakubKuľka Jakub 040225 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 07.87 0.159
2 110 Sinčák DamirSinčák Damir 040425 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 07.95 0.185
3 240 Basoš MartinBasoš Martin 040831 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.28 0.190
4 205 Chovanec TomášChovanec Tomáš 040721 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 08.95 0.332
5 25 Lichvár AdamLichvár Adam 050819 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.17 0.389
6 100 Ovčarík DávidOvčarík Dávid 041114 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 7 09.48 0.414
7 13 Čech AlexČech Alex 050321 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 09.56 0.122
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 194 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 07.68 0.181
2 195 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 040624 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 07.69 0.189
3 78 Zajac MartinZajac Martin 040219 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 07.87 0.159
3 64 Kuľka JakubKuľka Jakub 040225 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 07.87 0.159
5 110 Sinčák DamirSinčák Damir 040425 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 07.95 0.185
6 60 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 07.97 0.150
6 137 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 07.97 0.160
8 136 Frič JakubFrič Jakub 040526 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 08.01 0.180
9 282 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.09 0.173
10 206 Jančik DanielJančik Daniel 050817 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 08.12 0.131
11 264 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.21 0.231
12 162 Čížek SamuelČížek Samuel 050807 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 08.24 0.205
12 268 Fedák MatejFedák Matej 050613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.24 0.178
14 247 Matejko DanielMatejko Daniel 041118 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.27 0.196
15 254 Tovarňák MariánTovarňák Marián 040304 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.28 0.169
15 240 Basoš MartinBasoš Martin 040831 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.28 0.190
17 166 Kudláček LukášKudláček Lukáš 050831 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 08.44 0.177
18 211 Nyíri KristófNyíri Kristóf 050225 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 08.45 0.163
19 75 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.48 0.179
20 164 Gondkovič JánGondkovič Ján 050308 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 08.52 0.130
21 163 Fajner MarošFajner Maroš 050329 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 08.88 0.221
22 283 Švída DominikŠvída Dominik 051011 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.91 0.139
23 243 Hančár DominikHančár Dominik 041202 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.94 0.344
24 205 Chovanec TomášChovanec Tomáš 040721 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 08.95 0.332
25 146 Rojček JakubRojček Jakub 050825 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 08.96 0.151
26 252 Packo TomášPacko Tomáš 050712 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.17 0.140
26 25 Lichvár AdamLichvár Adam 050819 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.17 0.389
28 26 Milas RobertMilas Robert 050426 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.38 0.415
29 100 Ovčarík DávidOvčarík Dávid 041114 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 7 09.48 0.414
30 13 Čech AlexČech Alex 050321 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 09.56 0.122
31 30 Olejár MartinOlejár Martin 040301 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 09.65 0.285

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 10.2.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 194 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 07.66 0.177
2 195 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 040624 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 07.66 0.181
3 64 Kuľka JakubKuľka Jakub 040225 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 07.76 0.160
4 78 Zajac MartinZajac Martin 040219 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 07.87 0.198
5 110 Sinčák DamirSinčák Damir 040425 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 07.89 0.169
6 137 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 07.99 0.206
7 60 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.03 0.166
8 282 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.13 0.181
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 10.2.2019 - 09:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 219 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 08.40 0.208
2 114 Janovický AdamJanovický Adam 071003 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.68 0.210
3 77 Vrabec JánVrabec Ján 070718 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.79 0.188
4 203 Elek MarkoElek Marko 060310 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 08.99 0.165
5 24 Korečko AdamKorečko Adam 061211 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.12 0.375
6 266 Dobranský KristiánDobranský Kristián 080613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.41 0.193
7 139 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 09.63 0.208
174 Prosták MiroslavProsták Miroslav 070812 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 10.2.2019 - 09:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 207 Kepes PeterKepes Peter 080103 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 09.08 0.173
2 20 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 070511 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 09.15 0.161
3 57 Fignár TobiasFignár Tobias 061216 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.22 0.188
4 27 Mirón MatejMirón Matej 060312 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.69 0.195
5 131 Griglák DenisGriglák Denis 080210 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 6 09.90 0.161
6 218 Smutný ErikSmutný Erik 060108 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 09.94 0.426
7 210 Komjáti RolandKomjáti Roland 061016 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 09.95 0.607
8 275 Kiss MarkoKiss Marko 080818 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 10.33 0.534
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 10.2.2019 - 09:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 65 Kviatkovský SebastiánKviatkovský Sebastián 080525 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.92 0.380
2 213 Páll DávidPáll Dávid 100716 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 10.26 0.183
3 215 Rácz ViliamRácz Viliam 100113 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 10.46 0.238
4 281 Sobota MatejSobota Matej 080425 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 10.60 0.200
5 214 Palos ErikPalos Erik 100315 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 11.63 0.240
6 208 Kiss FloriánKiss Florián 100607 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 11.95 0.360
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 10.2.2019 - 09:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 171 Mráz TomášMráz Tomáš 060507 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 09.53 0.582
2 58 Gajdoš MartinGajdoš Martin 080517 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.78 0.215
3 216 Rerko PeterRerko Peter 060315 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 09.93 0.351
4 99 Ďuďák SebastiánĎuďák Sebastián 070824 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 4 10.18 0.443
5 217 Sitáš AronSitáš Aron 090707 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 10.87 0.149
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 219 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 08.40 0.208
2 114 Janovický AdamJanovický Adam 071003 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.68 0.210
3 77 Vrabec JánVrabec Ján 070718 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.79 0.188
4 203 Elek MarkoElek Marko 060310 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 08.99 0.165
5 207 Kepes PeterKepes Peter 080103 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 09.08 0.173
6 24 Korečko AdamKorečko Adam 061211 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.12 0.375
7 20 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 070511 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 09.15 0.161
8 57 Fignár TobiasFignár Tobias 061216 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.22 0.188
9 266 Dobranský KristiánDobranský Kristián 080613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.41 0.193
10 171 Mráz TomášMráz Tomáš 060507 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 09.53 0.582
11 139 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 09.63 0.208
12 27 Mirón MatejMirón Matej 060312 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.69 0.195
13 58 Gajdoš MartinGajdoš Martin 080517 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.78 0.215
14 131 Griglák DenisGriglák Denis 080210 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 6 09.90 0.161
15 65 Kviatkovský SebastiánKviatkovský Sebastián 080525 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.92 0.380
16 216 Rerko PeterRerko Peter 060315 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 09.93 0.351
17 218 Smutný ErikSmutný Erik 060108 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 09.94 0.426
18 210 Komjáti RolandKomjáti Roland 061016 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 09.95 0.607
19 99 Ďuďák SebastiánĎuďák Sebastián 070824 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 4 10.18 0.443
20 213 Páll DávidPáll Dávid 100716 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 10.26 0.183
21 275 Kiss MarkoKiss Marko 080818 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 10.33 0.534
22 215 Rácz ViliamRácz Viliam 100113 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 10.46 0.238
23 281 Sobota MatejSobota Matej 080425 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 10.60 0.200
24 217 Sitáš AronSitáš Aron 090707 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 10.87 0.149
25 214 Palos ErikPalos Erik 100315 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 11.63 0.240
26 208 Kiss FloriánKiss Florián 100607 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 11.95 0.360
174 Prosták MiroslavProsták Miroslav 070812 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 DNS

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 10.2.2019 - 11:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 219 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 08.31 0.157
2 114 Janovický AdamJanovický Adam 071003 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.60 0.157
3 77 Vrabec JánVrabec Ján 070718 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.81 0.532
4 207 Kepes PeterKepes Peter 080103 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 09.06 0.186
5 203 Elek MarkoElek Marko 060310 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 09.12 0.199
6 57 Fignár TobiasFignár Tobias 061216 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.29 0.156
24 Korečko AdamKorečko Adam 061211 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 DNS
20 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 070511 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 10.2.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 331 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 07.53 0.136
2 155 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 07.87 0.144
3 129 Vargová MiroslavaVargová Miroslava 960423 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 5 08.32 0.167
4 124 Feďová AndreaFeďová Andrea 980211 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 2 08.79 0.200
Celkom 4 pretekári

60 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 10.2.2019 - 11:21) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 331 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.55 0.190
2 155 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 07.94 0.171
3 133 Gorelová DianaGorelová Diana 000905 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 3 08.15 0.148
4 129 Vargová MiroslavaVargová Miroslava 960423 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 6 08.33 0.180
5 128 Svitanová PatriciaSvitanová Patricia 000313 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 7 08.97 0.188
6 152 Máziková NatáliaMáziková Natália 000529 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 09.12 0.566
124 Feďová AndreaFeďová Andrea 980211 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 2 DNS
Celkom 7 pretekárov

60 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 10.2.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 133 Gorelová DianaGorelová Diana 000905 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 6 08.26 0.163
2 128 Svitanová PatriciaSvitanová Patricia 000313 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 7 08.95 0.205
3 152 Máziková NatáliaMáziková Natália 000529 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 09.00 0.152
Celkom 3 pretekári

60 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 10.2.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 198 Kicová SáraKicová Sára 030902 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 08.40 0.238
2 295 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.52 0.145
3 46 Nováková DominikaNováková Dominika 031219 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 08.56 0.196
4 122 Rohályová DianaRohályová Diana 021108 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 08.57 0.155
5 132 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 020912 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 7 08.68 0.234
6 298 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.83 0.474
7 285 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.99 0.396
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 10.2.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 134 Nemešová RaisaNemešová Raisa 030629 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 4 08.69 0.149
2 126 Lenková DenisaLenková Denisa 020114 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 7 08.75 0.166
3 258 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.87 0.189
4 262 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 030520 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 09.02 0.196
5 293 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 030106 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.21 0.377
6 288 Benčeková TatianaBenčeková Tatiana 030412 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.70 0.182
7 286 Belišová RadkaBelišová Radka 021004 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.25 0.208
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 198 Kicová SáraKicová Sára 030902 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 08.40 0.238
2 295 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.52 0.145
3 46 Nováková DominikaNováková Dominika 031219 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 08.56 0.196
4 122 Rohályová DianaRohályová Diana 021108 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 08.57 0.155
5 132 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 020912 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 7 08.68 0.234
6 134 Nemešová RaisaNemešová Raisa 030629 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 4 08.69 0.149
7 126 Lenková DenisaLenková Denisa 020114 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 7 08.75 0.166
8 298 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.83 0.474
9 258 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.87 0.189
10 285 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.99 0.396
11 262 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 030520 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 09.02 0.196
12 293 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 030106 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.21 0.377
13 288 Benčeková TatianaBenčeková Tatiana 030412 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.70 0.182
14 286 Belišová RadkaBelišová Radka 021004 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.25 0.208

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 10.2.2019 - 11:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 198 Kicová SáraKicová Sára 030902 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 08.37 0.187
2 122 Rohályová DianaRohályová Diana 021108 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 08.44 0.311
3 295 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.45 0.358
4 46 Nováková DominikaNováková Dominika 031219 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 08.48 0.176
5 132 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 020912 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 2 08.70 0.150
6 126 Lenková DenisaLenková Denisa 020114 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 1 08.77 0.150
7 134 Nemešová RaisaNemešová Raisa 030629 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 7 08.79 0.430
8 298 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.03 0.557
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 10.2.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 289 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.26 0.131
2 89 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 041120 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.50 0.192
3 151 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.57 0.173
4 302 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.72 0.228
5 261 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 08.92 0.243
6 220 Balázs RitaBalázs Rita 051110 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 09.00 0.174
7 159 Terezková LilianaTerezková Liliana 050703 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 09.24 0.245
188 Pavliková DenisaPavliková Denisa 040129 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 10.2.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Iľašová ZojaIľašová Zoja 040922 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 08.70 0.156
2 92 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 040918 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.95 0.184
3 37 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 041107 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.97 0.362
4 304 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.19 0.239
5 299 Radváková EmaRadváková Ema 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.20 0.196
6 43 Kurimská SárahKurimská Sárah 050823 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.39 0.226
7 44 Lešková EmmaLešková Emma 051108 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 09.56 0.267
297 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia 050818 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 10.2.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 196 Jordánová ViktóriaJordánová Viktória 040824 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 09.19 0.138
2 256 Cipková EmaCipková Ema 040922 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 09.53 0.312
3 227 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 050801 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 09.60 0.532
4 228 Hrutkaiová SaraHrutkaiová Sara 050521 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 09.66 0.341
5 103 Ďuďáková NatáliaĎuďáková Natália 041212 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 5 09.99 0.170
6 226 Henczová ViktóriaHenczová Viktória 041105 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 10.00 0.163
7 301 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana 050127 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.74 0.435
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 289 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.26 0.131
2 89 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 041120 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.50 0.192
3 151 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.57 0.173
4 8 Iľašová ZojaIľašová Zoja 040922 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 08.70 0.156
5 302 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.72 0.228
6 261 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 08.92 0.243
7 92 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 040918 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.95 0.184
8 37 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 041107 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.97 0.362
9 220 Balázs RitaBalázs Rita 051110 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 09.00 0.174
10 304 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.19 0.239
10 196 Jordánová ViktóriaJordánová Viktória 040824 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 09.19 0.138
12 299 Radváková EmaRadváková Ema 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.20 0.196
13 159 Terezková LilianaTerezková Liliana 050703 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 09.24 0.245
14 43 Kurimská SárahKurimská Sárah 050823 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.39 0.226
15 256 Cipková EmaCipková Ema 040922 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 09.53 0.312
16 44 Lešková EmmaLešková Emma 051108 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 09.56 0.267
17 227 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 050801 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 09.60 0.532
18 228 Hrutkaiová SaraHrutkaiová Sara 050521 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 09.66 0.341
19 103 Ďuďáková NatáliaĎuďáková Natália 041212 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 5 09.99 0.170
20 226 Henczová ViktóriaHenczová Viktória 041105 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 10.00 0.163
21 301 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana 050127 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.74 0.435
188 Pavliková DenisaPavliková Denisa 040129 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
297 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia 050818 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DQ

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 10.2.2019 - 11:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 289 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.22 0.148
2 89 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 041120 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.52 0.281
3 151 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.56 0.161
4 302 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.67 0.269
5 261 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 08.84 0.251
6 8 Iľašová ZojaIľašová Zoja 040922 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 08.85 0.156
7 92 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 040918 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.87 0.180
8 37 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 041107 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 08.96 0.238
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 10.2.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 97 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.67 0.164
2 42 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 08.67 0.560
3 229 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 061015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 08.72 0.196
4 158 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 08.75 0.235
5 153 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.76 0.176
6 98 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.94 0.157
7 233 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 060629 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 09.18 0.249
8 224 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 09.21 0.180
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 10.2.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 255 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.87 0.173
2 232 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 060727 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 08.98 0.214
3 316 Švidová NellyŠvidová Nelly 080703 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.05 0.188
4 259 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 060511 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.09 0.176
5 321 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.19 0.324
6 116 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.20 0.440
7 154 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 070227 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 09.27 0.177
8 7 Filipová PetraFilipová Petra 060129 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 09.38 0.571
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 10.2.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 82 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 060830 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.94 0.385
2 306 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.41 0.192
3 119 Katočová RebekaKatočová Rebeka 070606 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.43 0.446
4 180 Babjaková LauraBabjaková Laura 070618 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.53 0.174
5 260 Mihaľková JanaMihaľková Jana 060307 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 09.63 0.392
6 113 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 09.80 0.246
7 223 Demková NelaDemková Nela 071106 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 09.82 0.376
8 120 Katočová RomanaKatočová Romana 091130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.17 0.163
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 10.2.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 38 Bučková KatarínaBučková Katarína 070112 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 09.35 0.199
2 121 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 080701 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.72 0.177
3 237 Takács AnnaTakács Anna 081015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 09.89 0.262
4 263 Tovarňáková GabrielaTovarňáková Gabriela 070508 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 10.10 0.366
5 9 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 061120 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 10.12 0.364
6 234 Péter KittyPéter Kitty 080912 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 10.36 0.368
7 200 Potočná DanielaPotočná Daniela 091028 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 10.62 0.547
8 201 Potočná NikolaPotočná Nikola 091028 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 11.20 0.473
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 10.2.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 197 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 060619 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 09.21 0.239
2 93 Seipelová EmmaSeipelová Emma 071115 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.77 0.391
3 102 Čamajová MichaelaČamajová Michaela 081017 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 5 10.34 0.347
4 221 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea 060215 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 10.43 0.226
5 236 Spišáková LianaSpišáková Liana 081112 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 10.62 0.471
6 308 Šoltýsová DianaŠoltýsová Diana 070116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 10.81 0.164
7 235 Sciranková HenrietaSciranková Henrieta 080627 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 10.82 0.307
8 231 Kissová NikolettaKissová Nikoletta 080925 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 12.22 0.597
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (ne, 10.2.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 202 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 070419 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 09.45 0.182
2 222 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka 070414 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 10.00 0.220
3 225 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra 070508 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 10.17 0.392
4 238 Valkayová BettinaValkayová Bettina 080104 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 10.55 0.428
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 97 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.67 0.164
1 42 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 08.67 0.560
3 229 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 061015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 08.72 0.196
4 158 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 08.75 0.235
5 153 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.76 0.176
6 255 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.87 0.173
7 98 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.94 0.157
7 82 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 060830 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.94 0.385
9 232 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 060727 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 08.98 0.214
10 316 Švidová NellyŠvidová Nelly 080703 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.05 0.188
11 259 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 060511 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.09 0.176
12 233 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 060629 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 09.18 0.249
13 321 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.19 0.324
14 116 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.20 0.440
15 224 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 09.21 0.180
15 197 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 060619 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 09.21 0.239
17 154 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 070227 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 09.27 0.177
18 38 Bučková KatarínaBučková Katarína 070112 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 09.35 0.199
19 7 Filipová PetraFilipová Petra 060129 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 09.38 0.571
20 306 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.41 0.192
21 119 Katočová RebekaKatočová Rebeka 070606 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.43 0.446
22 202 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 070419 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 09.45 0.182
23 180 Babjaková LauraBabjaková Laura 070618 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.53 0.174
24 260 Mihaľková JanaMihaľková Jana 060307 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 09.63 0.392
25 121 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 080701 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.72 0.177
26 93 Seipelová EmmaSeipelová Emma 071115 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.77 0.391
27 113 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 09.80 0.246
28 223 Demková NelaDemková Nela 071106 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 09.82 0.376
29 237 Takács AnnaTakács Anna 081015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 09.89 0.262
30 222 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka 070414 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 10.00 0.220
31 263 Tovarňáková GabrielaTovarňáková Gabriela 070508 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 10.10 0.366
32 9 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 061120 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 10.12 0.364
33 120 Katočová RomanaKatočová Romana 091130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.17 0.163
33 225 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra 070508 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 10.17 0.392
35 102 Čamajová MichaelaČamajová Michaela 081017 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 5 10.34 0.347
36 234 Péter KittyPéter Kitty 080912 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 10.36 0.368
37 221 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea 060215 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 10.43 0.226
38 238 Valkayová BettinaValkayová Bettina 080104 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 10.55 0.428
39 200 Potočná DanielaPotočná Daniela 091028 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 10.62 0.547
39 236 Spišáková LianaSpišáková Liana 081112 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 10.62 0.471
41 308 Šoltýsová DianaŠoltýsová Diana 070116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 10.81 0.164
42 235 Sciranková HenrietaSciranková Henrieta 080627 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 10.82 0.307
43 201 Potočná NikolaPotočná Nikola 091028 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 11.20 0.473
44 231 Kissová NikolettaKissová Nikoletta 080925 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 12.22 0.597

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 10.2.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 97 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.64 0.195
2 42 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.65 0.286
3 153 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.75 0.325
4 229 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 061015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 08.87 0.300
5 82 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 060830 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.88 0.287
6= 98 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.90 0.380
6= 255 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.90 0.222
8 232 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 060727 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 09.03 0.364
Celkom 8 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 10.2.2019 - 13:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 137 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 19.04
2 60 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 19.30
3 78 Zajac MartinZajac Martin 040219 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 19.83
4 70 Ondis ŠimonOndis Šimon 040915 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 22.21
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 10.2.2019 - 13:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 271 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 19.15
2 282 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 19.98
3 75 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 20.91
4 146 Rojček JakubRojček Jakub 050825 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 22.36
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 10.2.2019 - 13:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 247 Matejko DanielMatejko Daniel 041118 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 20.26
2 162 Čížek SamuelČížek Samuel 050807 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 20.52
3 166 Kudláček LukášKudláček Lukáš 050831 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 20.67
4 252 Packo TomášPacko Tomáš 050712 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 24.02
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 10.2.2019 - 13:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 211 Nyíri KristófNyíri Kristóf 050225 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 20.63
2 164 Gondkovič JánGondkovič Ján 050308 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 20.97
3 283 Švída DominikŠvída Dominik 051011 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 22.18
4 36 Vojtko PatrikVojtko Patrik 050506 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 22.54
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 10.2.2019 - 13:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 254 Tovarňák MariánTovarňák Marián 040304 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 21.12
2 115 Vajda RichardVajda Richard 050111 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 22.87
23 Kochan DominikKochan Dominik 051214 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 DQ
Poznámky:
Podla pravidla 162/7
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (ne, 10.2.2019 - 13:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 25 Lichvár AdamLichvár Adam 050819 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 23.29
2 169 Lovaš MartinLovaš Martin 051107 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 24.00
110 Sinčák DamirSinčák Damir 040425 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 07 (ne, 10.2.2019 - 13:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 240 Basoš MartinBasoš Martin 040831 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 20.54
2 205 Chovanec TomášChovanec Tomáš 040721 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 22.20
3 14 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila 050217 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 23.99
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 137 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 19.04
2 271 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 19.15
3 60 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 19.30
4 78 Zajac MartinZajac Martin 040219 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 19.83
5 282 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 19.98
6 247 Matejko DanielMatejko Daniel 041118 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 20.26
7 162 Čížek SamuelČížek Samuel 050807 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 20.52
8 240 Basoš MartinBasoš Martin 040831 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 20.54
9 211 Nyíri KristófNyíri Kristóf 050225 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 20.63
10 166 Kudláček LukášKudláček Lukáš 050831 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 20.67
11 75 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 20.91
12 164 Gondkovič JánGondkovič Ján 050308 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 20.97
13 254 Tovarňák MariánTovarňák Marián 040304 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 21.12
14 283 Švída DominikŠvída Dominik 051011 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 22.18
15 205 Chovanec TomášChovanec Tomáš 040721 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 22.20
16 70 Ondis ŠimonOndis Šimon 040915 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 22.21
17 146 Rojček JakubRojček Jakub 050825 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 22.36
18 36 Vojtko PatrikVojtko Patrik 050506 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 22.54
19 115 Vajda RichardVajda Richard 050111 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 22.87
20 25 Lichvár AdamLichvár Adam 050819 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 23.29
21 14 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila 050217 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 23.99
22 169 Lovaš MartinLovaš Martin 051107 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 24.00
23 252 Packo TomášPacko Tomáš 050712 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 24.02
23 Kochan DominikKochan Dominik 051214 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 DQ
110 Sinčák DamirSinčák Damir 040425 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 DNS

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 10.2.2019 - 13:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 219 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 20.05
2 12 Bednár AdamBednár Adam 060331 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 21.56
3 77 Vrabec JánVrabec Ján 070718 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 22.03
4 20 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 070511 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 23.16
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 10.2.2019 - 13:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 114 Janovický AdamJanovický Adam 071003 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 21.88
2 203 Elek MarkoElek Marko 060310 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 22.35
3 24 Korečko AdamKorečko Adam 061211 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 23.68
4 139 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 23.86
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 10.2.2019 - 13:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 27 Mirón MatejMirón Matej 060312 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 23.74
2 209 Demko GergőDemko Gergő 070318 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 25.30
3 281 Sobota MatejSobota Matej 080425 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 26.41
4 213 Páll DávidPáll Dávid 100716 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 28.22
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 10.2.2019 - 13:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 267 Dobranský TeodorDobranský Teodor 090809 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 23.88
2 58 Gajdoš MartinGajdoš Martin 080517 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 24.68
3 266 Dobranský KristiánDobranský Kristián 080613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.71
4 215 Rácz ViliamRácz Viliam 100113 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 26.03
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 10.2.2019 - 13:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 33 Solár MatejSolár Matej 060626 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 24.33
2 65 Kviatkovský SebastiánKviatkovský Sebastián 080525 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 24.68
3 99 Ďuďák SebastiánĎuďák Sebastián 070824 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 26.10
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (ne, 10.2.2019 - 13:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 61 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 22.33
2 29 Novák DenisNovák Denis 060407 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 24.42
3 216 Rerko PeterRerko Peter 060315 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 24.52
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 219 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 20.05
2 12 Bednár AdamBednár Adam 060331 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 21.56
3 114 Janovický AdamJanovický Adam 071003 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 21.88
4 77 Vrabec JánVrabec Ján 070718 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 22.03
5 61 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 22.33
6 203 Elek MarkoElek Marko 060310 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 22.35
7 20 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 070511 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 23.16
8 24 Korečko AdamKorečko Adam 061211 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 23.68
9 27 Mirón MatejMirón Matej 060312 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 23.74
10 139 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 23.86
11 267 Dobranský TeodorDobranský Teodor 090809 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 23.88
12 33 Solár MatejSolár Matej 060626 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 24.33
13 29 Novák DenisNovák Denis 060407 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 24.42
14 216 Rerko PeterRerko Peter 060315 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 24.52
15 58 Gajdoš MartinGajdoš Martin 080517 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 24.68
15 65 Kviatkovský SebastiánKviatkovský Sebastián 080525 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 24.68
17 266 Dobranský KristiánDobranský Kristián 080613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.71
18 209 Demko GergőDemko Gergő 070318 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 25.30
19 215 Rácz ViliamRácz Viliam 100113 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 26.03
20 99 Ďuďák SebastiánĎuďák Sebastián 070824 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 26.10
21 281 Sobota MatejSobota Matej 080425 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 26.41
22 213 Páll DávidPáll Dávid 100716 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 28.22

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 10.2.2019 - 13:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 300 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 20.04
2 89 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 041120 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 21.66
3 157 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 040308 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 23.77
127 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 2 DQ
Poznámky:
Podľa pravidla 162/7
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 10.2.2019 - 13:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 041206 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 21.89
2 220 Balázs RitaBalázs Rita 051110 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 22.60
3 37 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 041107 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 23.14
4 294 Krišková KristínaKrišková Kristína 050829 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 23.39
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 10.2.2019 - 13:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 302 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 21.52
2 261 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 21.69
3 8 Iľašová ZojaIľašová Zoja 040922 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 22.64
4 188 Pavliková DenisaPavliková Denisa 040129 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 22.78
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 10.2.2019 - 13:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 151 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 21.67
2 196 Jordánová ViktóriaJordánová Viktória 040824 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 22.75
3 92 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 040918 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 23.05
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (ne, 10.2.2019 - 13:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 47 Petrová HenrietaPetrová Henrieta 050909 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 23.92
2 44 Lešková EmmaLešková Emma 051108 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 23.99
3 103 Ďuďáková NatáliaĎuďáková Natália 041212 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 26.41
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (ne, 10.2.2019 - 13:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 226 Henczová ViktóriaHenczová Viktória 041105 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 24.61
2 90 Reľovská SáraReľovská Sára 041028 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 24.65
289 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 300 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 20.04
2 302 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 21.52
3 89 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 041120 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 21.66
4 151 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 21.67
5 261 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 21.69
6 53 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 041206 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 21.89
7 220 Balázs RitaBalázs Rita 051110 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 22.60
8 8 Iľašová ZojaIľašová Zoja 040922 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 22.64
9 196 Jordánová ViktóriaJordánová Viktória 040824 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 22.75
10 188 Pavliková DenisaPavliková Denisa 040129 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 22.78
11 92 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 040918 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 23.05
12 37 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 041107 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 23.14
13 294 Krišková KristínaKrišková Kristína 050829 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 23.39
14 157 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 040308 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 23.77
15 47 Petrová HenrietaPetrová Henrieta 050909 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 23.92
16 44 Lešková EmmaLešková Emma 051108 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 23.99
17 226 Henczová ViktóriaHenczová Viktória 041105 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 24.61
18 90 Reľovská SáraReľovská Sára 041028 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 24.65
19 103 Ďuďáková NatáliaĎuďáková Natália 041212 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 26.41
127 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 2 DQ
289 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 10.2.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 42 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 21.53
2 97 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 21.83
3 51 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra 060405 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 26.73
232 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 060727 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 10.2.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 98 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 22.65
2 224 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 23.84
3 230 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 060411 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 25.82
153 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 10.2.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 233 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 060629 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 22.60
2 316 Švidová NellyŠvidová Nelly 080703 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 23.23
3 7 Filipová PetraFilipová Petra 060129 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 23.77
4 48 Stanková KristínaStanková Kristína 060326 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 26.12
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 10.2.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 259 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 060511 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 22.15
2 116 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 23.23
3 119 Katočová RebekaKatočová Rebeka 070606 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 23.77
237 Takács AnnaTakács Anna 081015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 10.2.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 52 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 21.48
2 229 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 061015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 22.07
3 223 Demková NelaDemková Nela 071106 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 24.89
4 292 Kafková AmáliaKafková Amália 060914 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.94
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 10.2.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 321 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 23.91
2 263 Tovarňáková GabrielaTovarňáková Gabriela 070508 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 25.73
3 120 Katočová RomanaKatočová Romana 091130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 27.45
4 308 Šoltýsová DianaŠoltýsová Diana 070116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 30.14
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (ne, 10.2.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 197 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 060619 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 22.90
2 93 Seipelová EmmaSeipelová Emma 071115 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 24.35
3 86 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka 071126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 25.02
Celkom 3 pretekári
Beh 08 (ne, 10.2.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 45 Lovecká JanaLovecká Jana 060810 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 24.39
2 117 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 071022 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 25.81
3 102 Čamajová MichaelaČamajová Michaela 081017 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 26.48
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 52 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 21.48
2 42 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 21.53
3 97 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 21.83
4 229 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 061015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 22.07
5 259 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 060511 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 22.15
6 233 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 060629 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 22.60
7 98 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 22.65
8 197 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 060619 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 22.90
9 316 Švidová NellyŠvidová Nelly 080703 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 23.23
9 116 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 23.23
11 7 Filipová PetraFilipová Petra 060129 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 23.77
11 119 Katočová RebekaKatočová Rebeka 070606 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 23.77
13 224 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 23.84
14 321 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 23.91
15 93 Seipelová EmmaSeipelová Emma 071115 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 24.35
16 45 Lovecká JanaLovecká Jana 060810 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 24.39
17 223 Demková NelaDemková Nela 071106 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 24.89
18 292 Kafková AmáliaKafková Amália 060914 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.94
19 86 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka 071126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 25.02
20 263 Tovarňáková GabrielaTovarňáková Gabriela 070508 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 25.73
21 117 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 071022 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 25.81
22 230 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 060411 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 25.82
23 48 Stanková KristínaStanková Kristína 060326 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 26.12
24 102 Čamajová MichaelaČamajová Michaela 081017 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 26.48
25 51 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra 060405 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 26.73
26 120 Katočová RomanaKatočová Romana 091130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 27.45
27 308 Šoltýsová DianaŠoltýsová Diana 070116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 30.14
232 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 060727 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 DNS
153 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 DNS
237 Takács AnnaTakács Anna 081015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 DNS

200 m - Muži (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 10.2.2019 - 14:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 276 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 22.40 0.189
2 149 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 990723 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 24.17 0.190
3 335 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 2 24.53 0.416
4 130 Bolcár AndrejBolcár Andrej 980903 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 3 24.93 0.201
Celkom 4 pretekári

200 m - Juniori (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 10.2.2019 - 14:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 2 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 22.38 0.160
MS 339 Benda JakubBenda Jakub 000714 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 22.65 0.152
3 272 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 23.55 0.191
4 135 Dulina SamuelDulina Samuel 010814 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 24.08 0.186
5 280 Sedlák ErikSedlák Erik 011031 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 25.15 0.223
6 4 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 25.52 0.245
7 279 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 25.71 0.193
8 123 Makara VladimírMakara Vladimír 010425 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 26.89 0.155
Celkom 8 pretekárov

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 10.2.2019 - 14:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 193 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 23.23 0.241
2 265 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 24.27 0.185
3 245 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 25.27 0.179
4 5 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 25.96 0.197
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 10.2.2019 - 14:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 277 Nihila SamuelNihila Samuel 020122 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 25.73 0.199
MS 352 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 030906 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 26.23 0.302
3 241 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 26.34 0.156
4 239 Bačišin JánBačišin Ján 021106 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 26.65 0.153
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 10.2.2019 - 14:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 143 Kurty MatejKurty Matej 030402 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 26.92 0.192
2 179 Varga ŠimonVarga Šimon 031016 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 27.27 0.190
3 250 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 021114 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 27.61 0.181
111 Sokol PeterSokol Peter 030326 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 10.2.2019 - 14:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 246 Kislan MatejKislan Matej 031227 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 26.69 0.218
2 28 Novák DávidNovák Dávid 030518 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 29.65 0.311
3 242 Fiala PatrikFiala Patrik 030929 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 30.28 0.211
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 193 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 23.23 0.241
2 265 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 24.27 0.185
3 245 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 25.27 0.179
4 277 Nihila SamuelNihila Samuel 020122 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 25.73 0.199
5 5 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 25.96 0.197
6 352 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 030906 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 26.23 0.302
7 241 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 26.34 0.156
8 239 Bačišin JánBačišin Ján 021106 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 26.65 0.153
9 246 Kislan MatejKislan Matej 031227 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 26.69 0.218
10 143 Kurty MatejKurty Matej 030402 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 26.92 0.192
11 179 Varga ŠimonVarga Šimon 031016 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 27.27 0.190
12 250 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 021114 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 27.61 0.181
13 28 Novák DávidNovák Dávid 030518 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 29.65 0.311
14 242 Fiala PatrikFiala Patrik 030929 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 30.28 0.211
111 Sokol PeterSokol Peter 030326 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 DNS

200 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 10.2.2019 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 155 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 26.85 0.211
2 133 Gorelová DianaGorelová Diana 000905 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 4 27.64 0.137
3 152 Máziková NatáliaMáziková Natália 000529 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 30.79 0.174
Celkom 3 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 10.2.2019 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 122 Rohályová DianaRohályová Diana 021108 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 28.51 0.153
2 295 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 28.56 0.246
MS 337 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 28.78 0.192
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 10.2.2019 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 46 Nováková DominikaNováková Dominika 031219 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 29.12 0.197
2 298 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 30.29 0.263
3 118 Chovanová ViktóriaChovanová Viktória 030209 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 31.52 0.199
4 293 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 030106 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 31.83 0.366
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 10.2.2019 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 132 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 020912 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 4 29.13 0.147
2 134 Nemešová RaisaNemešová Raisa 030629 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 1 30.34 0.395
3 199 Mudráková LuciaMudráková Lucia 021017 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 30.95 0.437
4 288 Benčeková TatianaBenčeková Tatiana 030412 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 33.82 0.258
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 122 Rohályová DianaRohályová Diana 021108 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 28.51 0.153
2 295 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 28.56 0.246
3 337 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 28.78 0.192
4 46 Nováková DominikaNováková Dominika 031219 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 29.12 0.197
5 132 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 020912 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 4 29.13 0.147
6 298 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 30.29 0.263
7 134 Nemešová RaisaNemešová Raisa 030629 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 1 30.34 0.395
8 199 Mudráková LuciaMudráková Lucia 021017 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 30.95 0.437
9 118 Chovanová ViktóriaChovanová Viktória 030209 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 31.52 0.199
10 293 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 030106 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 31.83 0.366
11 288 Benčeková TatianaBenčeková Tatiana 030412 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 33.82 0.258

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 10.2.2019 - 11:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 271 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 40.89
MS 348 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 42.83
3 274 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 43.14
4 282 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 44.91
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 10.2.2019 - 11:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 137 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 41.34
2 251 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 42.35
3 78 Zajac MartinZajac Martin 040219 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 42.78
4 15 Gulič JakubGulič Jakub 041112 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 49.61
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 10.2.2019 - 11:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 206 Jančik DanielJančik Daniel 050817 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 41.96
2 240 Basoš MartinBasoš Martin 040831 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 45.19
3 177 Serenčko SebastiánSerenčko Sebastián 040319 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 45.48
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (ne, 10.2.2019 - 11:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 64 Kuľka JakubKuľka Jakub 040225 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 43.59
2 17 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 050922 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 45.72
3 36 Vojtko PatrikVojtko Patrik 050506 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 49.07
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (ne, 10.2.2019 - 11:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 76 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 44.51
2 115 Vajda RichardVajda Richard 050111 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 48.99
100 Ovčarík DávidOvčarík Dávid 041114 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 271 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 40.89
2 137 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 41.34
3 206 Jančik DanielJančik Daniel 050817 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 41.96
4 251 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 42.35
5 78 Zajac MartinZajac Martin 040219 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 42.78
6 348 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 42.83
7 274 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 43.14
8 64 Kuľka JakubKuľka Jakub 040225 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 43.59
9 76 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 44.51
10 282 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 44.91
11 240 Basoš MartinBasoš Martin 040831 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 45.19
12 177 Serenčko SebastiánSerenčko Sebastián 040319 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 45.48
13 17 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 050922 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 45.72
14 115 Vajda RichardVajda Richard 050111 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 48.99
15 36 Vojtko PatrikVojtko Patrik 050506 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 49.07
16 15 Gulič JakubGulič Jakub 041112 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 49.61
100 Ovčarík DávidOvčarík Dávid 041114 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 DNS

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 10.2.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 83 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 041018 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 49.22
2 220 Balázs RitaBalázs Rita 051110 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 49.39
3 84 Lenková SlávkaLenková Slávka 040725 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 49.81
4 299 Radváková EmaRadváková Ema 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 53.23
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 10.2.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 357 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 47.50
2 182 Bežovská DianaBežovská Diana 040608 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 50.50
3 256 Cipková EmaCipková Ema 040922 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 52.56
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (ne, 10.2.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 227 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 050801 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 49.39
2 196 Jordánová ViktóriaJordánová Viktória 040824 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 49.65
3 294 Krišková KristínaKrišková Kristína 050829 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 49.85
4 297 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia 050818 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 51.73
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 357 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 47.50
2 83 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 041018 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 49.22
3 220 Balázs RitaBalázs Rita 051110 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 49.39
3 227 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 050801 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 49.39
5 196 Jordánová ViktóriaJordánová Viktória 040824 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 49.65
6 84 Lenková SlávkaLenková Slávka 040725 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 49.81
7 294 Krišková KristínaKrišková Kristína 050829 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 49.85
8 182 Bežovská DianaBežovská Diana 040608 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 50.50
9 297 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia 050818 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 51.73
10 256 Cipková EmaCipková Ema 040922 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 52.56
11 299 Radváková EmaRadváková Ema 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 53.23

400 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 10.2.2019 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 335 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 2 53.40 0.268
2 149 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 990723 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 54.35 0.181
Celkom 2 pretekári

400 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 10.2.2019 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 6 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 52.15 0.184
2 4 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 55.61 0.216
3 69 Olejár MarekOlejár Marek 000704 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 56.79 0.388
4 279 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 56.85 0.198
138 Hlaváč DenisHlaváč Denis 001023 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 DNF 0.176
Celkom 5 pretekárov

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 10.2.2019 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 277 Nihila SamuelNihila Samuel 020122 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 58.88 0.209
2 284 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 59.91 0.201
3 68 Majda GabrielMajda Gabriel 030514 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 1:01.08 0.206
245 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DQ 0.161
Poznámky:
Podľa pravidla 162/7
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 10.2.2019 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 193 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 56.54 0.354
2 250 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 021114 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:01.83 0.231
3 63 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon 030929 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 1:05.63 0.449
4 165 Hreščo RóbertHreščo Róbert 030902 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 1:05.85 0.174
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 10.2.2019 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 246 Kislan MatejKislan Matej 031227 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 1:00.83 0.196
2 241 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 1:01.84 0.158
3 242 Fiala PatrikFiala Patrik 030929 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 1:09.60 0.209
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 193 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 56.54 0.354
2 277 Nihila SamuelNihila Samuel 020122 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 58.88 0.209
3 284 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 59.91 0.201
4 246 Kislan MatejKislan Matej 031227 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 1:00.83 0.196
5 68 Majda GabrielMajda Gabriel 030514 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 1:01.08 0.206
6 250 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 021114 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:01.83 0.231
7 241 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 1:01.84 0.158
8 63 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon 030929 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 1:05.63 0.449
9 165 Hreščo RóbertHreščo Róbert 030902 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 1:05.85 0.174
10 242 Fiala PatrikFiala Patrik 030929 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 1:09.60 0.209
245 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DQ 0.161

400 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 10.2.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 258 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 1:04.53 0.171
2 199 Mudráková LuciaMudráková Lucia 021017 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 1:12.57 0.427
3 322 Blattner TeréziaBlattner Terézia 610813 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 2 1:19.19 0.474
Celkom 3 pretekári

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 10.2.2019 - 14:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 219 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 1:50.25
2 207 Kepes PeterKepes Peter 080103 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 2:04.53
3 203 Elek MarkoElek Marko 060310 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 2:10.05
4 267 Dobranský TeodorDobranský Teodor 090809 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:16.77
5 24 Korečko AdamKorečko Adam 061211 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 2:17.05
6 18 Kancír MarošKancír Maroš 070622 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 2:17.06
178 Uhľár MatejUhľár Matej 070417 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 10.2.2019 - 14:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 12 Bednár AdamBednár Adam 060331 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 9 1:54.69
2 61 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11 2:00.21
3 71 Smoleň DanielSmoleň Daniel 070910 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 13 2:07.01
4 215 Rácz ViliamRácz Viliam 100113 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 12 2:13.73
5 273 Kafka LukášKafka Lukáš 081105 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 2:14.80
6 209 Demko GergőDemko Gergő 070318 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 10 2:14.83
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 219 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 1:50.25
2 12 Bednár AdamBednár Adam 060331 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 9 1:54.69
3 61 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11 2:00.21
4 207 Kepes PeterKepes Peter 080103 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 2:04.53
5 71 Smoleň DanielSmoleň Daniel 070910 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 13 2:07.01
6 203 Elek MarkoElek Marko 060310 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 2:10.05
7 215 Rácz ViliamRácz Viliam 100113 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 12 2:13.73
8 273 Kafka LukášKafka Lukáš 081105 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 2:14.80
9 209 Demko GergőDemko Gergő 070318 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 10 2:14.83
10 267 Dobranský TeodorDobranský Teodor 090809 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:16.77
11 24 Korečko AdamKorečko Adam 061211 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 2:17.05
12 18 Kancír MarošKancír Maroš 070622 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 2:17.06
178 Uhľár MatejUhľár Matej 070417 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 10.2.2019 - 14:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 257 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:55.08
2 229 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 061015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 1:59.69
3 9 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 061120 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 2:02.79
4 113 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 2:05.84
5 306 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:09.87
6 81 Chromová LuciaChromová Lucia 070411 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 2:10.23
7 223 Demková NelaDemková Nela 071106 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 2:15.79
8 117 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 071022 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 2:21.73
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 10.2.2019 - 14:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 85 Macečková BožidaraMacečková Božidara 070117 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 2:16.54
2 94 Ševcová ZinaŠevcová Zina 061228 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 2:20.05
3 237 Takács AnnaTakács Anna 081015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 2:21.80
4 120 Katočová RomanaKatočová Romana 091130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 2:24.51
5 95 Šoltésová LíviaŠoltésová Lívia 080108 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 2:27.81
6 225 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra 070508 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 2:34.35
7 222 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka 070414 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 2:47.43
8 235 Sciranková HenrietaSciranková Henrieta 080627 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 2:49.00
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 257 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:55.08
2 229 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 061015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 1:59.69
3 9 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 061120 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 2:02.79
4 113 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 2:05.84
5 306 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:09.87
6 81 Chromová LuciaChromová Lucia 070411 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 2:10.23
7 223 Demková NelaDemková Nela 071106 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 2:15.79
8 85 Macečková BožidaraMacečková Božidara 070117 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 2:16.54
9 94 Ševcová ZinaŠevcová Zina 061228 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 2:20.05
10 117 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 071022 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 2:21.73
11 237 Takács AnnaTakács Anna 081015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 2:21.80
12 120 Katočová RomanaKatočová Romana 091130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 2:24.51
13 95 Šoltésová LíviaŠoltésová Lívia 080108 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 2:27.81
14 225 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra 070508 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 2:34.35
15 222 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka 070414 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 2:47.43
16 235 Sciranková HenrietaSciranková Henrieta 080627 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 2:49.00

800 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 10.2.2019 - 14:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 367 Kubej TomášKubej Tomáš 920428 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:04.90
MS 362 Ivaniuta TarasIvaniuta Taras 930920 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 3 2:12.07
3 35 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 2:19.42
4 244 Ivančo MichalIvančo Michal 701009 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 2:29.16
Celkom 4 pretekári

800 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 10.2.2019 - 14:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 6 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 2:04.60
2 204 Fridmanský DenisFridmanský Denis 010721 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 2:08.18
3 3 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2:08.76
325 Tomeček AdamTomeček Adam 001019 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 3 DNS
Celkom 4 pretekári

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 10.2.2019 - 14:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 348 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 2:24.34
2 206 Jančik DanielJančik Daniel 050817 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 2:26.09
3 211 Nyíri KristófNyíri Kristóf 050225 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 2:29.18
4 251 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:34.51
5 72 Šima SamuelŠima Samuel 050221 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 2:37.78
6 161 Bujdoš AdamBujdoš Adam 040525 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 2:40.28
7 56 Dzubák MatejDzubák Matej 050310 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 2:42.41
8 146 Rojček JakubRojček Jakub 050825 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 2:42.92
Celkom 8 pretekárov

800 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 10.2.2019 - 14:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 361 Danečková MáriaDanečková Mária 870801 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 1 2:40.59
Celkom 1 pretekári

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 10.2.2019 - 14:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 258 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 2:26.92
2 262 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 030520 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 2:35.37
Celkom 2 pretekári

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (ne, 10.2.2019 - 14:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 357 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 2:35.97
MS 358 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 2:36.14
MS 360 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:43.18
4 227 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 050801 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 2:43.29
5 83 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 041018 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 2:48.54
6 187 Paľovčíková HanaPaľovčíková Hana 040822 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 2:50.93
7 304 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 2:51.24
8 84 Lenková SlávkaLenková Slávka 040725 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 2:59.18
Celkom 8 pretekárov

1500 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 10.2.2019 - 12:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 244 Ivančo MichalIvančo Michal 701009 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 4:58.92
Celkom 1 pretekári

1500 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 10.2.2019 - 12:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 204 Fridmanský DenisFridmanský Denis 010721 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 4:23.48
2 3 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 4:24.91
3 325 Tomeček AdamTomeček Adam 001019 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 3 4:32.27
Celkom 3 pretekári

1500 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 10.2.2019 - 12:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 19 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 5:17.95
2 160 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 060216 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 5:31.77
3 167 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 070221 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 5:46.05
4 62 Kokinda SamuelKokinda Samuel 071017 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 6:01.31
5 54 Babuščák TomášBabuščák Tomáš 070926 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 6:05.02
Celkom 5 pretekárov

1500 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 10.2.2019 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 285 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 5:43.72
2 118 Chovanová ViktóriaChovanová Viktória 030209 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 5:54.97
Celkom 2 pretekári

1500 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (ne, 10.2.2019 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 255 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 5:42.94
2 40 Helou EmmaHelou Emma 061012 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 5:44.20
3 260 Mihaľková JanaMihaľková Jana 060307 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 5:47.41
4 82 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 060830 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 6:21.29
5 38 Bučková KatarínaBučková Katarína 070112 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 6:33.19
6 87 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 070223 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 6:40.13
7 91 Rusinková HanaRusinková Hana 070513 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 6:51.47
8 39 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 070525 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 6:54.57
96 Valková KatarínaValková Katarína 061129 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 9 DNF
Celkom 9 pretekárov

2000 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (ne, 10.2.2019 - 07:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 261 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 8:11.98
2 53 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 041206 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 8:30.50
3 185 Laporčáková DanielaLaporčáková Daniela 050617 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 8:33.66
4 181 Bežovská DanielaBežovská Daniela 040608 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 9:09.08
5 190 Preverčiková DominikaPreverčiková Dominika 041002 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 9:14.42
Celkom 5 pretekárov

3000 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 10.2.2019 - 08:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 364 Kováč MichalKováč Michal 910806 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 08:58.91
363 Kováč PeterKováč Peter 910806 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNF
Celkom 2 pretekári

3000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 10.2.2019 - 08:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 175 Rosinský DenisRosinský Denis 040402 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 11:16.56
2 32 Sivák KristiánSivák Kristián 050302 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 11:42.17
3 30 Olejár MartinOlejár Martin 040301 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 12:07.23
4 172 Mrúz MichalMrúz Michal 041227 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 13:08.04
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Finále)

Finále (ne, 10.2.2019 - 09:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 2 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 08.14
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 10.2.2019 - 09:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 145 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 020317 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.83 0.169
2 284 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.34 0.196
3 143 Kurty MatejKurty Matej 030402 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.55 0.206
4 270 Gonda RóbertGonda Róbert 031113 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.96 0.190
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [83,8 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 10.2.2019 - 09:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 136 Frič JakubFrič Jakub 040526 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.87 0.165
2 55 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 040319 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.97 0.173
3 274 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.21 0.165
4 76 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.57 0.173
5 14 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila 050217 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 11.89 0.153
6 13 Čech AlexČech Alex 050321 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 12.54 0.155
72 Šima SamuelŠima Samuel 050221 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 DQ -0.149
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 10.2.2019 - 09:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 194 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 08.78 0.176
2 17 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 050922 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.91 0.152
3 56 Dzubák MatejDzubák Matej 050310 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.23 0.190
4 268 Fedák MatejFedák Matej 050613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.34 0.185
5 243 Hančár DominikHančár Dominik 041202 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 11.94 0.157
6 26 Milas RobertMilas Robert 050426 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 13.12 0.220
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 194 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 08.78 0.176
2 136 Frič JakubFrič Jakub 040526 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.87 0.165
3 55 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 040319 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.97 0.173
4 274 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.21 0.165
5 76 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.57 0.173
6 17 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 050922 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.91 0.152
7 56 Dzubák MatejDzubák Matej 050310 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.23 0.190
8 268 Fedák MatejFedák Matej 050613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.34 0.185
9 14 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila 050217 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 11.89 0.153
10 243 Hančár DominikHančár Dominik