<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ ml. žiactva, st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (10. 2. 2019)

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 10.2.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 219 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 1:50.25
2 207 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 2:04.53
3 203 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 2:10.05
4 267 Dobranský TeodorDobranský Teodor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:16.77
5 24 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 2:17.05
6 18 Kancír MarošKancír Maroš 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 2:17.06
178 Uhľár MatejUhľár Matej 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 10.2.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 12 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 9 1:54.69
2 61 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11 2:00.21
3 71 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 13 2:07.01
4 215 Rácz ViliamRácz Viliam 10 10 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 12 2:13.73
5 273 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 2:14.80
6 209 Demko GergőDemko Gergő 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 10 2:14.83
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 219 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 1:50.25
2 12 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 9 1:54.69
3 61 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11 2:00.21
4 207 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 2:04.53
5 71 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 13 2:07.01
6 203 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 2:10.05
7 215 Rácz ViliamRácz Viliam 10 10 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 12 2:13.73
8 273 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 2:14.80
9 209 Demko GergőDemko Gergő 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 10 2:14.83
10 267 Dobranský TeodorDobranský Teodor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:16.77
11 24 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 2:17.05
12 18 Kancír MarošKancír Maroš 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 2:17.06
178 Uhľár MatejUhľár Matej 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 10.2.2019 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 257 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:55.08
2 229 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 1:59.69
3 9 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 2:02.79
4 113 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 2:05.84
5 306 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:09.87
6 81 Chromová LuciaChromová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 2:10.23
7 223 Demková NelaDemková Nela 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 2:15.79
8 117 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 2:21.73
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 10.2.2019 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 85 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 2:16.54
2 94 Ševcová ZinaŠevcová Zina 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 2:20.05
3 237 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 2:21.80
4 120 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 2:24.51
5 95 Šoltésová LíviaŠoltésová Lívia 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 2:27.81
6 225 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 2:34.35
7 222 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 2:47.43
8 235 Sciranková HenrietaSciranková Henrieta 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 2:49.00
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 257 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:55.08
2 229 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 1:59.69
3 9 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 2:02.79
4 113 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 2:05.84
5 306 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:09.87
6 81 Chromová LuciaChromová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 2:10.23
7 223 Demková NelaDemková Nela 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 2:15.79
8 85 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 2:16.54
9 94 Ševcová ZinaŠevcová Zina 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 2:20.05
10 117 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 2:21.73
11 237 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 2:21.80
12 120 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 2:24.51
13 95 Šoltésová LíviaŠoltésová Lívia 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 2:27.81
14 225 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 2:34.35
15 222 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 2:47.43
16 235 Sciranková HenrietaSciranková Henrieta 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 2:49.00