<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ ml. žiactva, st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (10. 2. 2019)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 10.2.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 271 Haják JurajHaják Juraj 040222 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:40.89
MS 348 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 0:42.83
3 274 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:43.14
4 282 Sopko WilliamSopko William 040625 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:44.91
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 10.2.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 137 Graban PatrikGraban Patrik 050519 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 0:41.34
2 251 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:42.35
3 78 Zajac MartinZajac Martin 040219 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 0:42.78
4 15 Gulič JakubGulič Jakub 041112 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 0:49.61
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 10.2.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 206 Jančik DanielJančik Daniel 050817 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 0:41.96
2 240 Basoš MartinBasoš Martin 040831 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 0:45.19
3 177 Serenčko SebastiánSerenčko Sebastián 040319 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 0:45.48
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (ne, 10.2.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 64 Kuľka JakubKuľka Jakub 040225 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 0:43.59
2 17 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 050922 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 0:45.72
3 36 Vojtko PatrikVojtko Patrik 050506 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 0:49.07
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (ne, 10.2.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 76 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 0:44.51
2 115 Vajda RichardVajda Richard 050111 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 0:48.99
100 Ovčarík DávidOvčarík Dávid 041114 04 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 271 Haják JurajHaják Juraj 040222 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:40.89
2 137 Graban PatrikGraban Patrik 050519 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 0:41.34
3 206 Jančik DanielJančik Daniel 050817 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 0:41.96
4 251 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:42.35
5 78 Zajac MartinZajac Martin 040219 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 0:42.78
6 348 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 0:42.83
7 274 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:43.14
8 64 Kuľka JakubKuľka Jakub 040225 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 0:43.59
9 76 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 0:44.51
10 282 Sopko WilliamSopko William 040625 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:44.91
11 240 Basoš MartinBasoš Martin 040831 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 0:45.19
12 177 Serenčko SebastiánSerenčko Sebastián 040319 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 0:45.48
13 17 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 050922 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 0:45.72
14 115 Vajda RichardVajda Richard 050111 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 0:48.99
15 36 Vojtko PatrikVojtko Patrik 050506 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 0:49.07
16 15 Gulič JakubGulič Jakub 041112 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 0:49.61
100 Ovčarík DávidOvčarík Dávid 041114 04 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 DNS

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 10.2.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 83 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 041018 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 0:49.22
2 220 Balázs RitaBalázs Rita 051110 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 0:49.39
3 84 Lenková SlávkaLenková Slávka 040725 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 0:49.81
4 299 Radváková EmaRadváková Ema 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 0:53.23
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 10.2.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 357 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 0:47.50
2 182 Bežovská DianaBežovská Diana 040608 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 0:50.50
3 256 Cipková EmaCipková Ema 040922 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 0:52.56
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (ne, 10.2.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 227 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 050801 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 0:49.39
2 196 Jordánová ViktóriaJordánová Viktória 040824 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 0:49.65
3 294 Krišková KristínaKrišková Kristína 050829 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:49.85
4 297 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia 050818 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 0:51.73
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 357 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 0:47.50
2 83 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 041018 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 0:49.22
3 220 Balázs RitaBalázs Rita 051110 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 0:49.39
3 227 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 050801 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 0:49.39
5 196 Jordánová ViktóriaJordánová Viktória 040824 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 0:49.65
6 84 Lenková SlávkaLenková Slávka 040725 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 0:49.81
7 294 Krišková KristínaKrišková Kristína 050829 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:49.85
8 182 Bežovská DianaBežovská Diana 040608 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 0:50.50
9 297 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia 050818 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 0:51.73
10 256 Cipková EmaCipková Ema 040922 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 0:52.56
11 299 Radváková EmaRadváková Ema 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 0:53.23