<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ ml. žiactva, st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (10. 2. 2019)

Skok do výšky - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 10.2.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 140145150155160165170173176179181185
1 63 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 8 181 --oooooooxooxxx
2= 109 Hermanovský SamuelHermanovský Samuel
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
02 02 9 165 ----ooxxx
2= 347 Medveď MichalMedveď Michal
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
02 02 5 165 ---oooxxx
MS 352 Tomčík GorazdTomčík Gorazd
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
03 03 6 165 ----oxoxxx
5 143 Kurty MatejKurty Matej
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
03 03 10 165 ---ooxxoxxx
6 270 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 3 160 oooooxxx
7 108 Hermanovský JakubHermanovský Jakub
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
02 02 4 160 ---oxoxxx
8 68 Majda GabrielMajda Gabriel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 7 155 --ooxxx
9 28 Novák DávidNovák Dávid
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
03 03 2 150 xoxoxxoxxx
10 165 Hreščo RóbertHreščo Róbert
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
03 03 1 145 xooxxx
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 10.2.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110115120125130135140145150155160163166169172175178
1 55 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 5 175 --------ooooooooxxx
2 264 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 2 160 -----oooxxoxxoxxoxxx
3 170 Mezei MarcoMezei Marco
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
04 04 3 155 o---xoooooxoxxx
4= 254 Tovarňák MariánTovarňák Marián
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
04 04 1 140 -----oxoxxx
4= 212 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
05 05 4 140 ----ooxoxxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 10.2.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110115120125130135140145150155160163166169172175
1= 12 Bednár AdamBednár Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 7 130 oooooxxx
1= 178 Uhľár MatejUhľár Matej
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 3 130 oooooxxx
3 160 Bujdoš DávidBujdoš Dávid
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
06 06 6 130 ooooxxoxxx
4 20 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 5 110 o---xxx
171 Mráz TomášMráz Tomáš
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
06 06 1 DNS
33 Solár MatejSolár Matej
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 4 NM xxx
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 10.2.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125130135140145150153156159162165168171
1 46 Nováková DominikaNováková Dominika
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
03 03 3 140 -ooxoxxx
2 189 Pilníková DianaPilníková Diana
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
03 03 1 135 ooxoxxx
MS 359 Hollá ZuzanaHollá Zuzana
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
03 03 2 130 oxoxxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 10.2.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 105110115120125130135140145148151154158163
1 127 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 4 158 -----o-oo-ooxoxxx
2 156 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 6 151 -----ooxooxxooxxx
MS 358 Tokárová AndreaTokárová Andrea
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
04 04 5 148 ----ooooooxxx
4 157 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 7 140 ----ooxooxxx
5 159 Terezková LilianaTerezková Liliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 2 135 ---oooxxoxxx
6 191 Šantručeková DianaŠantručeková Diana
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
04 04 1 125 --ooxoxxx
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 10.2.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 105110115120125130135140145148151154157160163
1 232 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 6 148 -----oooxooxxx
2 42 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 5 140 o-ooooxooxxx
3 183 Drábiková SimonaDrábiková Simona
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
06 06 1 130 ooxoooxxoxxx
4 88 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 3 125 ooxxooxoxxx
5 45 Lovecká JanaLovecká Jana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 4 115 oooxxx
6 200 Potočná DanielaPotočná Daniela
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
09 09 2 110 ooxxx
Celkom 6 pretekárov