<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ ml. žiactva, st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (10. 2. 2019)

400 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 10.2.2019 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 335 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 2 53.40 0.268
2 149 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 990723 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 54.35 0.181
Celkom 2 pretekári

400 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 10.2.2019 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 6 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 52.15 0.184
2 4 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 55.61 0.216
3 69 Olejár MarekOlejár Marek 000704 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 56.79 0.388
4 279 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 56.85 0.198
138 Hlaváč DenisHlaváč Denis 001023 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 DNF 0.176
Celkom 5 pretekárov

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 10.2.2019 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 277 Nihila SamuelNihila Samuel 020122 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 58.88 0.209
2 284 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 59.91 0.201
3 68 Majda GabrielMajda Gabriel 030514 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 1:01.08 0.206
245 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DQ 0.161
Poznámky:
Podľa pravidla 162/7
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 10.2.2019 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 193 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 56.54 0.354
2 250 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 021114 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:01.83 0.231
3 63 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon 030929 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 1:05.63 0.449
4 165 Hreščo RóbertHreščo Róbert 030902 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 1:05.85 0.174
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 10.2.2019 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 246 Kislan MatejKislan Matej 031227 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 1:00.83 0.196
2 241 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 1:01.84 0.158
3 242 Fiala PatrikFiala Patrik 030929 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 1:09.60 0.209
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 193 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 56.54 0.354
2 277 Nihila SamuelNihila Samuel 020122 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 58.88 0.209
3 284 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 59.91 0.201
4 246 Kislan MatejKislan Matej 031227 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 1:00.83 0.196
5 68 Majda GabrielMajda Gabriel 030514 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 1:01.08 0.206
6 250 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 021114 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:01.83 0.231
7 241 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 1:01.84 0.158
8 63 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon 030929 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 1:05.63 0.449
9 165 Hreščo RóbertHreščo Róbert 030902 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 1:05.85 0.174
10 242 Fiala PatrikFiala Patrik 030929 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 1:09.60 0.209
245 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DQ 0.161

400 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 10.2.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 258 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 1:04.53 0.171
2 199 Mudráková LuciaMudráková Lucia 021017 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 1:12.57 0.427
3 322 Blattner TeréziaBlattner Terézia 610813 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 2 1:19.19 0.474
Celkom 3 pretekári