<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ ml. žiactva, st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (10. 2. 2019)

1500 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 10.2.2019 - 12:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 244 Ivančo MichalIvančo Michal 701009 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 4:58.92
Celkom 1 pretekári

1500 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 10.2.2019 - 12:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 204 Fridmanský DenisFridmanský Denis 010721 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 4:23.48
2 3 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 4:24.91
3 325 Tomeček AdamTomeček Adam 001019 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 3 4:32.27
Celkom 3 pretekári

1500 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 10.2.2019 - 12:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 19 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 5:17.95
2 160 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 060216 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 5:31.77
3 167 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 070221 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 5:46.05
4 62 Kokinda SamuelKokinda Samuel 071017 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 6:01.31
5 54 Babuščák TomášBabuščák Tomáš 070926 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 6:05.02
Celkom 5 pretekárov

1500 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 10.2.2019 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 285 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 5:43.72
2 118 Chovanová ViktóriaChovanová Viktória 030209 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 5:54.97
Celkom 2 pretekári

1500 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (ne, 10.2.2019 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 255 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 5:42.94
2 40 Helou EmmaHelou Emma 061012 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 5:44.20
3 260 Mihaľková JanaMihaľková Jana 060307 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 5:47.41
4 82 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 060830 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 6:21.29
5 38 Bučková KatarínaBučková Katarína 070112 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 6:33.19
6 87 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 070223 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 6:40.13
7 91 Rusinková HanaRusinková Hana 070513 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 6:51.47
8 39 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 070525 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 6:54.57
96 Valková KatarínaValková Katarína 061129 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 9 DNF
Celkom 9 pretekárov