<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ ml. žiactva, st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (10. 2. 2019)

Skok do diaľky - Muži (Finále)

Finále (ne, 10.2.2019 - 08:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 107 Hajník ĽubomírHajník Ľubomír
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
98 98 1 605 0588 0584 0605 605 0592 0591 0439
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori (Finále)

Finále (ne, 10.2.2019 - 08:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 69 Olejár MarekOlejár Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
00 00 1 621 0596 x 0621 621 0612 x x
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 10.2.2019 - 08:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 140 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
02 02 6 605 x 0451 0598 598 0605 0589 x
2 239 Bačišin JánBačišin Ján
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
02 02 3 537 0525 0537 x 537 0456 0457 x
3 270 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 2 530 0518 0517 0530 530 x 0502 x
4 179 Varga ŠimonVarga Šimon
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
03 03 4 523 0514 0499 0523 523 0509 0498 0503
5 111 Sokol PeterSokol Peter
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
03 03 5 519 0488 0503 0519 519 0519 - -
6 101 Sarkovics GabrielSarkovics Gabriel
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
03 03 1 446 - 0444 0446 446 0430 x 0407
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 10.2.2019 - 09:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 194 Šoltés MarekŠoltés Marek
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
04 04 20 620 0543 0582 0570 582 0586 0620 -
2 60 Hnatko RichardHnatko Richard
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 19 544 x 0542 0544 544 0505 0533 0488
3 110 Sinčák DamirSinčák Damir
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 18 530 0530 0515 0504 530 0509 - 0525
4 64 Kuľka JakubKuľka Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 4 517 0495 0467 0517 517 0455 0473 0482
5 274 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 17 504 0460 0470 0504 504 x 0471 0478
6 170 Mezei MarcoMezei Marco
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
04 04 13 482 x 0482 - 482 - - x
7 264 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 16 481 0481 0470 0475 481 - - -
8 56 Dzubák MatejDzubák Matej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 11 473 0473 x x 473 x 0440 0441
9 17 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 10 463 0458 0365 0463 463
10 247 Matejko DanielMatejko Daniel
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
04 04 15 462 x 0462 0448 462
11 75 Tokarčík MichalTokarčík Michal
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 12 454 x 0446 0454 454
12 243 Hančár DominikHančár Dominik
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
04 04 2 436 0436 0430 x 436
13 212 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
05 05 7 432 0432 x - 432
14 252 Packo TomášPacko Tomáš
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
05 05 6 413 0353 0388 0413 413
15 100 Ovčarík DávidOvčarík Dávid
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
04 04 5 410 0410 0368 0332 410
16 23 Kochan DominikKochan Dominik
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 8 399 0399 x x 399
17 22 Kekeľ ViktorKekeľ Viktor
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
04 04 3 390 0390 x 0359 390
18 15 Gulič JakubGulič Jakub
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
04 04 1 331 0319 0331 x 331
162 Čížek SamuelČížek Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 14 NM x x x -
176 Selecký SamuelSelecký Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 9 NM x x x -
Celkom 20 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 10.2.2019 - 09:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 77 Vrabec JánVrabec Ján
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 19 462 x 0416 0426 426 0439 - 0462
2 19 Kancír TomášKancír Tomáš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 12 444 x 0429 0444 444 - - -
3 207 Kepes PeterKepes Peter
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 14 420 0416 0420 x 420 0417 0374 0405
4 114 Janovický AdamJanovický Adam
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 17 401 x 0379 0401 401 - - -
5 71 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 6 400 0396 0372 x 396 0386 0400 0358
6 266 Dobranský KristiánDobranský Kristián
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 8 363 0347 0363 0349 363 - - -
7 210 Komjáti RolandKomjáti Roland
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 13 352 x x 0352 352 - - -
8 131 Griglák DenisGriglák Denis
AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok
08 08 11 339 0339 x 0321 339 - - -
9 139 Krajčír SamuelKrajčír Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
07 07 18 333 0285 0333 0317 333
10 18 Kancír MarošKancír Maroš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 9 324 0324 0302 0294 324
11 273 Kafka LukášKafka Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 10 311 x 0311 x 311
12 99 Ďuďák SebastiánĎuďák Sebastián
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
07 07 1 286 x 0286 0275 286
13 217 Sitáš AronSitáš Aron
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
09 09 5 285 x 0285 0223 285
14 213 Páll DávidPáll Dávid
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
10 10 3 276 x x 0276 276
15 214 Palos ErikPalos Erik
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
10 10 4 243 x x 0243 243
16 275 Kiss MarkoKiss Marko
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 7 236 x x 0236 236
17 208 Kiss FloriánKiss Florián
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
10 10 2 221 x 0221 0211 221
67 Macej MárioMacej Mário
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 16 NM x x x -
174 Prosták MiroslavProsták Miroslav
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 15 NM - - - -
Celkom 19 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 10.2.2019 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 198 Kicová SáraKicová Sára
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
03 03 4 476 0475 0476 0466 476 0464 0428 0457
MS 337 Guothová AlexandraGuothová Alexandra
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
03 03 5 463 0463 0427 0459 463 0442 0452 0440
3 134 Nemešová RaisaNemešová Raisa
AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok
03 03 2 455 0406 0423 0455 455 0433 0419 x
4 189 Pilníková DianaPilníková Diana
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
03 03 3 422 x x x - 0422 0396 0417
MS 359 Hollá ZuzanaHollá Zuzana
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
03 03 1 394 x 0388 0389 389 0394 x -
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 10.2.2019 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
MS 366 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletikaNaša atletika
04 04 12 512 x 0468 0481 481 0512 0489 x
2 151 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 11 480 0475 0471 0471 475 0480 0477 0471
3 89 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 10 464 0464 0448 0431 464 0412 - -
4 297 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 4 437 0408 0414 0406 414 - 0437 0435
5 159 Terezková LilianaTerezková Liliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 9 414 0411 0409 0414 414 - 0396 0409
6 188 Pavliková DenisaPavliková Denisa
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
04 04 6 410 0394 x 0410 410 x x x
7 157 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 8 394 x 0387 0394 394 - 0387 0372
8 191 Šantručeková DianaŠantručeková Diana
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
04 04 7 366 0348 0346 0366 366 0362 0328 0340
9 226 Henczová ViktóriaHenczová Viktória
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
04 04 1 349 0349 0331 0343 349
10 44 Lešková EmmaLešková Emma
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 3 339 0297 0339 0324 339
11 37 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
04 04 5 331 0322 0318 0331 331
12 228 Hrutkaiová SaraHrutkaiová Sara
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
05 05 2 330 x 0327 0330 330
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 10.2.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
MS 365 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
07 07 29 512 0512 x - 512 0502 0507 -
2 154 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
07 07 28 434 0434 x - 434 0408 x -
3 153 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 27 427 0427 0416 - 427 0406 x -
4 257 Ivančová MichaelaIvančová Michaela
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 20 423 0411 0373 - 411 0367 0423 -
5 85 Macečková BožidaraMacečková Božidara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 24 412 0386 0375 - 386 0412 0408 -
6 306 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 23 407 0349 0407 - 407 0362 0385 -
7 224 Gállová DanielaGállová Daniela
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 26 390 0380 0372 - 380 0388 0390 -
8 116 Červenáková KiaraČervenáková Kiara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 22 370 0370 x - 370 0344 0332 -
9 86 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 5 367 0343 0367 367
10 50 Švarková TeréziaŠvarková Terézia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 15 358 0320 0358 358
11 48 Stanková KristínaStanková Kristína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 16 351 0317 0351 351
12 180 Babjaková LauraBabjaková Laura
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 17 345 0345 0340 345
13 94 Ševcová ZinaŠevcová Zina
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 13 341 0341 0283 341
14 316 Švidová NellyŠvidová Nelly
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 25 338 0319 0338 338
15 102 Čamajová MichaelaČamajová Michaela
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
08 08 3 330 0299 0330 330
16 49 Svatová LíviaSvatová Lívia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 7 312 0312 0268 312
17 238 Valkayová BettinaValkayová Bettina
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 9 310 0310 x 310
18 222 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 2 309 0309 0266 309
19 117 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 4 308 0308 x 308
20 233 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 18 306 x 0306 306
21 236 Spišáková LianaSpišáková Liana
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 6 293 0275 0293 293
22 234 Péter KittyPéter Kitty
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 11 290 0290 0284 290
23 121 Nagyová KarolínaNagyová Karolína
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 10 282 0282 x 282
24 200 Potočná DanielaPotočná Daniela
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
09 09 12 280 x 0280 280
25 221 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 1 267 x 0267 267
26 237 Takács AnnaTakács Anna
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 8 246 0246 0217 246
97 Voľanská SofiaVoľanská Sofia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 30 NM x x -
52 Vaňová EmaVaňová Ema
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 19 NM x x -
119 Katočová RebekaKatočová Rebeka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 14 NM x x -
183 Drábiková SimonaDrábiková Simona
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
06 06 21 NM x x -
Celkom 30 pretekárov