<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ ml. žiactva, st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (10. 2. 2019)
60 m - Muži (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 248 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 06.92 0.165
2 276 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 06.96 0.178
3 2 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 07.09 0.283
60 m - Dorastenci (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 193 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 07.29 0.237
2 265 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 07.38 0.179
3 145 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 07.54 0.184
60 m - Starší žiaci (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 194 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 07.66 0.177
2 195 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 07.66 0.181
3 64 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.76 0.160
60 m - Mladší žiaci (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 219 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 08.31 0.157
2 114 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 08.60 0.157
3 77 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.81 0.532
60 m - Ženy (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 331 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 07.55 0.190
2 155 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 07.94 0.171
3 133 Gorelová DianaGorelová Diana 00 00 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 08.15 0.148
60 m - Dorastenky (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 198 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 08.37 0.187
2 122 Rohályová DianaRohályová Diana 02 02 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 08.44 0.311
3 295 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.45 0.358
60 m - Staršie žiačky (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 289 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.22 0.148
2 89 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.52 0.281
3 151 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.56 0.161
60 m - Mladšie žiačky (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 97 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.64 0.195
2 42 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 08.65 0.286
3 153 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.75 0.325
200 m - Muži (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 276 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 22.40 0.189
2 149 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 24.17 0.190
3 335 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 24.53 0.416
200 m - Juniori (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 2 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 22.38 0.160
3 272 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 23.55 0.191
60 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 2 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 08.14
60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 145 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.83 0.169
2 284 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.34 0.196
3 143 Kurty MatejKurty Matej 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.55 0.206
60 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 198 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 09.54