<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ ml. žiactva, st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (10. 2. 2019)

Chôdza dráha 2000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 10.2.2019 - 07:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 79 Žofčin DominikŽofčin Dominik 050408 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 12:11.89
2 212 Palkó SamuelPalkó Samuel 050906 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 13:08.54
3 59 Gajdoš JakubGajdoš Jakub 050315 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 13:13.46
4 16 Hornáček JakubHornáček Jakub 050927 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 14:17.85
5 21 Kažimír ŠimonKažimír Šimon 050618 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 15:03.15
Celkom 5 pretekárov

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 10.2.2019 - 07:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 173 Olexa LukášOlexa Lukáš 070519 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 12:52.34
2 29 Novák DenisNovák Denis 060407 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 13:28.17
3 27 Mirón MatejMirón Matej 060312 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 13:28.25
4 218 Smutný ErikSmutný Erik 060108 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 13:59.21
5 33 Solár MatejSolár Matej 060626 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 13:59.70
6 210 Komjáti RolandKomjáti Roland 061016 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 14:45.16
7 31 Paľa MarekPaľa Marek 060215 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 15:23.98
Celkom 7 pretekárov

Chôdza dráha 2000 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 10.2.2019 - 07:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 290 Devaldová KarinDevaldová Karin 030712 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10:23.08
Celkom 1 pretekári

Chôdza dráha 2000 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (ne, 10.2.2019 - 07:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 90 Reľovská SáraReľovská Sára 041028 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 13:28.81
Celkom 1 pretekári

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (ne, 10.2.2019 - 07:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 292 Kafková AmáliaKafková Amália 060914 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 12:31.00
2 51 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra 060405 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 13:16.72
3 41 Kovaľová LeaKovaľová Lea 070107 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 13:29.21
4 230 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 060411 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 14:29.67
192 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 070428 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 DNS
Celkom 5 pretekárov