<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ ml. žiactva, st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (10. 2. 2019)

800 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 10.2.2019 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 367 Kubej TomášKubej Tomáš 92 92 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:04.90
MS 362 Ivaniuta TarasIvaniuta Taras 93 93 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 3 2:12.07
3 35 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 2:19.42
4 244 Ivančo MichalIvančo Michal 70 70 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 2:29.16
Celkom 4 pretekári

800 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 10.2.2019 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 6 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 2:04.60
2 204 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 2:08.18
3 3 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2:08.76
325 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 3 DNS
Celkom 4 pretekári

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 10.2.2019 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 348 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 2:24.34
2 206 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 2:26.09
3 211 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 2:29.18
4 251 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:34.51
5 72 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 2:37.78
6 161 Bujdoš AdamBujdoš Adam 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 2:40.28
7 56 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 2:42.41
8 146 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 2:42.92
Celkom 8 pretekárov

800 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 10.2.2019 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 361 Danečková MáriaDanečková Mária 87 87 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 1 2:40.59
Celkom 1 pretekári

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 10.2.2019 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 258 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 2:26.92
2 262 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 2:35.37
Celkom 2 pretekári

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (ne, 10.2.2019 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 357 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 2:35.97
MS 358 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 2:36.14
MS 360 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:43.18
4 227 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 2:43.29
5 83 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 2:48.54
6 187 Paľovčíková HanaPaľovčíková Hana 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 2:50.93
7 304 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 2:51.24
8 84 Lenková SlávkaLenková Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 2:59.18
Celkom 8 pretekárov