<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ ml. žiactva, st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (10. 2. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 10.2.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 19 Kancír TomášKancír Tomáš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 9 08.62 07.87 08.33 8.33 08.62 07.62
2 67 Macej MárioMacej Mário
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 2 07.90 07.37 07.90 7.90 07.82 07.84
3 178 Uhľár MatejUhľár Matej
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 6 06.64 06.02 x 6.02 05.68 06.64
4 216 Rerko PeterRerko Peter
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 4 06.53 05.22 06.53 6.53 05.80 06.49
5 29 Novák DenisNovák Denis
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 3 06.35 06.35 05.56 6.35 06.04 05.22
6 218 Smutný ErikSmutný Erik
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 8 06.15 05.83 04.67 5.83 05.49 06.15
7 31 Paľa MarekPaľa Marek
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 7 05.50 05.50 04.63 5.50 04.41 05.46
8 209 Demko GergőDemko Gergő
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 1 05.46 05.46 x 5.46
9 74 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 5 04.99 x 04.99 4.99
Celkom 9 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 10.2.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 126 Lenková DenisaLenková Denisa
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
02 02 8 11.66 11.66 x 11.66 x 11.36
MS 356 Kvietková LauraKvietková Laura
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
03 03 7 10.74 10.74 09.96 10.74 10.54 09.76
3 125 Jacková Anna NatháliaJacková Anna Nathália
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
02 02 1 09.86 09.46 09.81 9.81 09.86 09.58
4 184 Kočerhová KatarínaKočerhová Katarína
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
03 03 6 07.81 07.81 07.49 7.81 07.35 07.25
5 295 Kuczik MáriaKuczik Mária
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 2 07.48 06.74 07.48 7.48 06.94 07.43
6 296 Lischková UlrlikaLischková Ulrlika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 3 07.03 07.01 07.00 7.01 06.60 07.03
7 286 Belišová RadkaBelišová Radka
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 5 06.51 06.00 06.23 6.23 06.51 06.17
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 10.2.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 112 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 12 12.40 x 11.69 11.69 11.51 12.40
2 11 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
04 04 11 10.56 10.56 10.44 10.56 09.63 10.15
3 300 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 9 09.86 08.84 09.07 9.07 09.86 09.71
4 80 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 10 08.49 08.13 08.35 8.35 08.34 08.49
5 186 Marcinová MichaelaMarcinová Michaela
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 8 08.42 08.10 07.87 8.10 08.42 08.21
6 53 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
04 04 7 08.12 08.12 07.92 8.12 07.98 07.96
7 289 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 5 07.58 07.11 07.58 7.58 06.98 06.48
8 301 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 6 07.49 07.49 07.20 7.49 07.24 07.33
9 103 Ďuďáková NatáliaĎuďáková Natália
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
04 04 1 06.96 06.82 06.96 6.96
10 43 Kurimská SárahKurimská Sárah
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 4 06.38 06.38 06.33 6.38
11 47 Petrová HenrietaPetrová Henrieta
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 3 06.22 06.22 05.41 6.22
12 228 Hrutkaiová SaraHrutkaiová Sara
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
05 05 2 06.04 05.63 06.04 6.04
Celkom 12 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 10.2.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
MS 365 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
07 07 1 08.47 07.22 07.64 7.64 06.38 08.47
2 96 Valková KatarínaValková Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 7 07.33 07.16 07.33 7.33 06.58 07.13
3 48 Stanková KristínaStanková Kristína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 12 06.82 05.56 06.44 6.44 06.82 06.39
4 41 Kovaľová LeaKovaľová Lea
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 9 06.50 05.97 06.28 6.28 05.68 06.50
5 154 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
07 07 4 06.34 06.30 06.34 6.34 06.27 06.18
6 230 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 11 06.18 06.00 05.98 6.00 06.05 06.18
7 50 Švarková TeréziaŠvarková Terézia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 8 06.15 06.15 05.78 6.15 05.33 05.62
8 225 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 2 05.61 05.02 04.90 5.02 05.21 05.61
9 49 Svatová LíviaSvatová Lívia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 10 04.86 04.84 04.86 4.86
10 238 Valkayová BettinaValkayová Bettina
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 6 04.32 04.18 04.32 4.32
11 231 Kissová NikolettaKissová Nikoletta
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 3 02.03 x 02.03 2.03
121 Nagyová KarolínaNagyová Karolína
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 5 NM x x -
Celkom 12 pretekárov