<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ ml. žiactva, st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (10. 2. 2019)

60 m prekážok [83,8 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 10.2.2019 - 09:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 136 Frič JakubFrič Jakub 040526 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.87 0.165
2 55 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 040319 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.97 0.173
3 274 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.21 0.165
4 76 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.57 0.173
5 14 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila 050217 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 11.89 0.153
6 13 Čech AlexČech Alex 050321 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 12.54 0.155
72 Šima SamuelŠima Samuel 050221 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 DQ -0.149
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 10.2.2019 - 09:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 194 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 08.78 0.176
2 17 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 050922 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.91 0.152
3 56 Dzubák MatejDzubák Matej 050310 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.23 0.190
4 268 Fedák MatejFedák Matej 050613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.34 0.185
5 243 Hančár DominikHančár Dominik 041202 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 11.94 0.157
6 26 Milas RobertMilas Robert 050426 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 13.12 0.220
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 194 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 08.78 0.176
2 136 Frič JakubFrič Jakub 040526 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.87 0.165
3 55 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 040319 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.97 0.173
4 274 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.21 0.165
5 76 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.57 0.173
6 17 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 050922 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.91 0.152
7 56 Dzubák MatejDzubák Matej 050310 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.23 0.190
8 268 Fedák MatejFedák Matej 050613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.34 0.185
9 14 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila 050217 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 11.89 0.153
10 243 Hančár DominikHančár Dominik 041202 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 11.94 0.157
11 13 Čech AlexČech Alex 050321 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 12.54 0.155
12 26 Milas RobertMilas Robert 050426 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 13.12 0.220
72 Šima SamuelŠima Samuel 050221 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 DQ -0.149