<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ ml. žiactva, st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (10. 2. 2019)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 10.2.2019 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 137 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 19.04
2 60 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 19.30
3 78 Zajac MartinZajac Martin 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 19.83
4 70 Ondis ŠimonOndis Šimon 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 22.21
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 10.2.2019 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 271 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 19.15
2 282 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 19.98
3 75 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 20.91
4 146 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 22.36
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 10.2.2019 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 247 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 20.26
2 162 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 20.52
3 166 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 20.67
4 252 Packo TomášPacko Tomáš 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 24.02
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 10.2.2019 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 211 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 20.63
2 164 Gondkovič JánGondkovič Ján 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 20.97
3 283 Švída DominikŠvída Dominik 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 22.18
4 36 Vojtko PatrikVojtko Patrik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 22.54
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 10.2.2019 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 254 Tovarňák MariánTovarňák Marián 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 21.12
2 115 Vajda RichardVajda Richard 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 22.87
23 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 DQ
Poznámky:
Podla pravidla 162/7
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (ne, 10.2.2019 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 25 Lichvár AdamLichvár Adam 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 23.29
2 169 Lovaš MartinLovaš Martin 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 24.00
110 Sinčák DamirSinčák Damir 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 07 (ne, 10.2.2019 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 240 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 20.54
2 205 Chovanec TomášChovanec Tomáš 04 04 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 22.20
3 14 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 23.99
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 137 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 19.04
2 271 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 19.15
3 60 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 19.30
4 78 Zajac MartinZajac Martin 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 19.83
5 282 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 19.98
6 247 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 20.26
7 162 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 20.52
8 240 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 20.54
9 211 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 20.63
10 166 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 20.67
11 75 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 20.91
12 164 Gondkovič JánGondkovič Ján 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 20.97
13 254 Tovarňák MariánTovarňák Marián 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 21.12
14 283 Švída DominikŠvída Dominik 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 22.18
15 205 Chovanec TomášChovanec Tomáš 04 04 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 22.20
16 70 Ondis ŠimonOndis Šimon 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 22.21
17 146 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 22.36
18 36 Vojtko PatrikVojtko Patrik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 22.54
19 115 Vajda RichardVajda Richard 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 22.87
20 25 Lichvár AdamLichvár Adam 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 23.29
21 14 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 23.99
22 169 Lovaš MartinLovaš Martin 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 24.00
23 252 Packo TomášPacko Tomáš 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 24.02
23 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 DQ
110 Sinčák DamirSinčák Damir 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 DNS

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 10.2.2019 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 219 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 20.05
2 12 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 21.56
3 77 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 22.03
4 20 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 23.16
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 10.2.2019 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 114 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 21.88
2 203 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 22.35
3 24 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 23.68
4 139 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 23.86
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 10.2.2019 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 27 Mirón MatejMirón Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 23.74
2 209 Demko GergőDemko Gergő 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 25.30
3 281 Sobota MatejSobota Matej 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 26.41
4 213 Páll DávidPáll Dávid 10 10 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 28.22
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 10.2.2019 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 267 Dobranský TeodorDobranský Teodor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 23.88
2 58 Gajdoš MartinGajdoš Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 24.68
3 266 Dobranský KristiánDobranský Kristián 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.71
4 215 Rácz ViliamRácz Viliam 10 10 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 26.03
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 10.2.2019 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 33 Solár MatejSolár Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 24.33
2 65 Kviatkovský SebastiánKviatkovský Sebastián 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 24.68
3 99 Ďuďák SebastiánĎuďák Sebastián 07 07 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 26.10
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (ne, 10.2.2019 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 61 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 22.33
2 29 Novák DenisNovák Denis 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 24.42
3 216 Rerko PeterRerko Peter 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 24.52
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 219 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 20.05
2 12 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 21.56
3 114 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 21.88
4 77 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 22.03
5 61 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 22.33
6 203 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 22.35
7 20 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 23.16
8 24 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 23.68
9 27 Mirón MatejMirón Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 23.74
10 139 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 23.86
11 267 Dobranský TeodorDobranský Teodor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 23.88
12 33 Solár MatejSolár Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 24.33
13 29 Novák DenisNovák Denis 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 24.42
14 216 Rerko PeterRerko Peter 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 24.52
15 58 Gajdoš MartinGajdoš Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 24.68
15 65 Kviatkovský SebastiánKviatkovský Sebastián 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 24.68
17 266 Dobranský KristiánDobranský Kristián 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.71
18 209 Demko GergőDemko Gergő 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 25.30
19 215 Rácz ViliamRácz Viliam 10 10 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 26.03
20 99 Ďuďák SebastiánĎuďák Sebastián 07 07 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 26.10
21 281 Sobota MatejSobota Matej 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 26.41
22 213 Páll DávidPáll Dávid 10 10 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 28.22

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 10.2.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 300 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 20.04
2 89 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 21.66
3 157 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 23.77
127 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 2 DQ
Poznámky:
Podľa pravidla 162/7
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 10.2.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 21.89
2 220 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 22.60
3 37 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 23.14
4 294 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 23.39
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 10.2.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 302 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 21.52
2 261 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 21.69
3 8 Iľašová ZojaIľašová Zoja 04 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 22.64
4 188 Pavliková DenisaPavliková Denisa 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 22.78
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 10.2.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 151 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 21.67
2 196 Jordánová ViktóriaJordánová Viktória 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 22.75
3 92 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 23.05
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (ne, 10.2.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 47 Petrová HenrietaPetrová Henrieta 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 23.92
2 44 Lešková EmmaLešková Emma 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 23.99
3 103 Ďuďáková NatáliaĎuďáková Natália 04 04 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 26.41
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (ne, 10.2.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 226 Henczová ViktóriaHenczová Viktória 04 04 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 24.61
2 90 Reľovská SáraReľovská Sára 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 24.65
289 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 300 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 20.04
2 302 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 21.52
3 89 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 21.66
4 151 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 21.67
5 261 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 21.69
6 53 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 21.89
7 220 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 22.60
8 8 Iľašová ZojaIľašová Zoja 04 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 22.64
9 196 Jordánová ViktóriaJordánová Viktória 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 22.75
10 188 Pavliková DenisaPavliková Denisa 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 22.78
11 92 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 23.05
12 37 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 23.14
13 294 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 23.39
14 157 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 23.77
15 47 Petrová HenrietaPetrová Henrieta 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 23.92
16 44 Lešková EmmaLešková Emma 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 23.99
17 226 Henczová ViktóriaHenczová Viktória 04 04 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 24.61
18 90 Reľovská SáraReľovská Sára 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 24.65
19 103 Ďuďáková NatáliaĎuďáková Natália 04 04 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 26.41
127 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 2 DQ
289 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 10.2.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 42 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 21.53
2 97 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 21.83
3 51 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 26.73
232 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 10.2.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 98 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 22.65
2 224 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 23.84
3 230 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 25.82
153 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 10.2.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 233 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 22.60
2 316 Švidová NellyŠvidová Nelly 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 23.23
3 7 Filipová PetraFilipová Petra 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 23.77
4 48 Stanková KristínaStanková Kristína 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 26.12
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 10.2.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 259 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 22.15
2 116 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 23.23
3 119 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 23.77
237 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 10.2.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 52 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 21.48
2 229 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 22.07
3 223 Demková NelaDemková Nela 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 24.89
4 292 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.94
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 10.2.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 321 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 23.91
2 263 Tovarňáková GabrielaTovarňáková Gabriela 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 25.73
3 120 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 27.45
4 308 Šoltýsová DianaŠoltýsová Diana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 30.14
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (ne, 10.2.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 197 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 22.90
2 93 Seipelová EmmaSeipelová Emma 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 24.35
3 86 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 25.02
Celkom 3 pretekári
Beh 08 (ne, 10.2.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 45 Lovecká JanaLovecká Jana 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 24.39
2 117 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 25.81
3 102 Čamajová MichaelaČamajová Michaela 08 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 26.48
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 52 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 21.48
2 42 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 21.53
3 97 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 21.83
4 229 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 22.07
5 259 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 22.15
6 233 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 22.60
7 98 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 22.65
8 197 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 22.90
9 316 Švidová NellyŠvidová Nelly 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 23.23
9 116 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 23.23
11 7 Filipová PetraFilipová Petra 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 23.77
11 119 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 23.77
13 224 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 23.84
14 321 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 23.91
15 93 Seipelová EmmaSeipelová Emma 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 24.35
16 45 Lovecká JanaLovecká Jana 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 24.39
17 223 Demková NelaDemková Nela 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 24.89
18 292 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.94
19 86 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 25.02
20 263 Tovarňáková GabrielaTovarňáková Gabriela 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 25.73
21 117 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 25.81
22 230 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 25.82
23 48 Stanková KristínaStanková Kristína 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 26.12
24 102 Čamajová MichaelaČamajová Michaela 08 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 26.48
25 51 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 26.73
26 120 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 27.45
27 308 Šoltýsová DianaŠoltýsová Diana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 30.14
232 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 DNS
153 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 DNS
237 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 DNS