<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ ml. žiactva, st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (10. 2. 2019)

200 m - Muži (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 10.2.2019 - 14:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 276 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 22.40 0.189
2 149 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 990723 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 24.17 0.190
3 335 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 2 24.53 0.416
4 130 Bolcár AndrejBolcár Andrej 980903 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 3 24.93 0.201
Celkom 4 pretekári

200 m - Juniori (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 10.2.2019 - 14:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 2 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 22.38 0.160
MS 339 Benda JakubBenda Jakub 000714 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 22.65 0.152
3 272 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 23.55 0.191
4 135 Dulina SamuelDulina Samuel 010814 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 24.08 0.186
5 280 Sedlák ErikSedlák Erik 011031 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 25.15 0.223
6 4 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 25.52 0.245
7 279 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 25.71 0.193
8 123 Makara VladimírMakara Vladimír 010425 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 26.89 0.155
Celkom 8 pretekárov

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 10.2.2019 - 14:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 193 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 23.23 0.241
2 265 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 24.27 0.185
3 245 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 25.27 0.179
4 5 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 25.96 0.197
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 10.2.2019 - 14:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 277 Nihila SamuelNihila Samuel 020122 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 25.73 0.199
MS 352 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 030906 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 26.23 0.302
3 241 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 26.34 0.156
4 239 Bačišin JánBačišin Ján 021106 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 26.65 0.153
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 10.2.2019 - 14:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 143 Kurty MatejKurty Matej 030402 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 26.92 0.192
2 179 Varga ŠimonVarga Šimon 031016 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 27.27 0.190
3 250 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 021114 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 27.61 0.181
111 Sokol PeterSokol Peter 030326 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 10.2.2019 - 14:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 246 Kislan MatejKislan Matej 031227 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 26.69 0.218
2 28 Novák DávidNovák Dávid 030518 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 29.65 0.311
3 242 Fiala PatrikFiala Patrik 030929 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 30.28 0.211
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 193 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 23.23 0.241
2 265 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 24.27 0.185
3 245 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 25.27 0.179
4 277 Nihila SamuelNihila Samuel 020122 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 25.73 0.199
5 5 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 25.96 0.197
6 352 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 030906 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 26.23 0.302
7 241 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 26.34 0.156
8 239 Bačišin JánBačišin Ján 021106 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 26.65 0.153
9 246 Kislan MatejKislan Matej 031227 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 26.69 0.218
10 143 Kurty MatejKurty Matej 030402 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 26.92 0.192
11 179 Varga ŠimonVarga Šimon 031016 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 27.27 0.190
12 250 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 021114 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 27.61 0.181
13 28 Novák DávidNovák Dávid 030518 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 29.65 0.311
14 242 Fiala PatrikFiala Patrik 030929 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 30.28 0.211
111 Sokol PeterSokol Peter 030326 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 DNS

200 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 10.2.2019 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 155 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 26.85 0.211
2 133 Gorelová DianaGorelová Diana 000905 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 4 27.64 0.137
3 152 Máziková NatáliaMáziková Natália 000529 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 30.79 0.174
Celkom 3 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 10.2.2019 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 122 Rohályová DianaRohályová Diana 021108 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 28.51 0.153
2 295 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 28.56 0.246
MS 337 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 28.78 0.192
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 10.2.2019 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 46 Nováková DominikaNováková Dominika 031219 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 29.12 0.197
2 298 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 30.29 0.263
3 118 Chovanová ViktóriaChovanová Viktória 030209 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 31.52 0.199
4 293 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 030106 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 31.83 0.366
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 10.2.2019 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 132 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 020912 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 4 29.13 0.147
2 134 Nemešová RaisaNemešová Raisa 030629 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 1 30.34 0.395
3 199 Mudráková LuciaMudráková Lucia 021017 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 30.95 0.437
4 288 Benčeková TatianaBenčeková Tatiana 030412 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 33.82 0.258
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 122 Rohályová DianaRohályová Diana 021108 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 28.51 0.153
2 295 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 28.56 0.246
3 337 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 28.78 0.192
4 46 Nováková DominikaNováková Dominika 031219 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 29.12 0.197
5 132 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 020912 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 4 29.13 0.147
6 298 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 30.29 0.263
7 134 Nemešová RaisaNemešová Raisa 030629 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 1 30.34 0.395
8 199 Mudráková LuciaMudráková Lucia 021017 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 30.95 0.437
9 118 Chovanová ViktóriaChovanová Viktória 030209 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 31.52 0.199
10 293 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 030106 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 31.83 0.366
11 288 Benčeková TatianaBenčeková Tatiana 030412 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 33.82 0.258