<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ ml. žiactva, st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (10. 2. 2019)
Skok do výšky - Dorastenci (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 63 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon 030929 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 181
2= 109 Hermanovský SamuelHermanovský Samuel 020813 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 165
2= 347 Medveď MichalMedveď Michal 020802 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 165
Skok do výšky - Starší žiaci (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 55 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 040319 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 175
2 264 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 160
3 170 Mezei MarcoMezei Marco 040625 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 155
Skok do výšky - Mladší žiaci (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1= 12 Bednár AdamBednár Adam 060331 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 130
1= 178 Uhľár MatejUhľár Matej 070417 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 130
3 160 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 060216 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 130
Skok do výšky - Dorastenky (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 46 Nováková DominikaNováková Dominika 031219 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 140
2 189 Pilníková DianaPilníková Diana 030109 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 135
Skok do výšky - Staršie žiačky (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 127 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 158
2 156 Sedláková SonjaSedláková Sonja 050916 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 151
Skok do výšky - Mladšie žiačky (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 232 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 060727 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 148
2 42 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 140
3 183 Drábiková SimonaDrábiková Simona 061127 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 130
Skok o žrdi - Muži (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 141 Krajňák TomášKrajňák Tomáš 890930 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 465
Skok o žrdi - Juniori (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 148 Sedlák SamuelSedlák Samuel 010829 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 360
Skok o žrdi - Dorastenci (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
2 144 Lisík ŠtefanLisík Štefan 030117 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 320
Skok o žrdi - Starší žiaci (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 136 Frič JakubFrič Jakub 040526 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 290
Skok o žrdi - Dorastenky (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
Skok o žrdi - Staršie žiačky (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 158 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 240
2 302 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 180
Skok do diaľky - Muži (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 107 Hajník ĽubomírHajník Ľubomír 980807 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 605
Skok do diaľky - Juniori (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 69 Olejár MarekOlejár Marek 000704 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 621
Skok do diaľky - Dorastenci (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 140 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 020813 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 605
2 239 Bačišin JánBačišin Ján 021106 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 537
3 270 Gonda RóbertGonda Róbert 031113 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 530
Skok do diaľky - Starší žiaci (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 194 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 620
2 60 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 544
3 110 Sinčák DamirSinčák Damir 040425 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 530
Skok do diaľky - Mladší žiaci (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 77 Vrabec JánVrabec Ján 070718 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 462
2 19 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 444
3 207 Kepes PeterKepes Peter 080103 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 420
Skok do diaľky - Dorastenky (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 198 Kicová SáraKicová Sára 030902 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 476
3 134 Nemešová RaisaNemešová Raisa 030629 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 455
Skok do diaľky - Staršie žiačky (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
2 151 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 480
3 89 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 041120 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 464
Skok do diaľky - Mladšie žiačky (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
2 154 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 070227 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 434
3 153 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 427
Trojskok - Juniori (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 249 Megela PatrikMegela Patrik 000209 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 14.08
Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 19 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 08.62
2 67 Macej MárioMacej Mário 070408 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.90
3 178 Uhľár MatejUhľár Matej 070417 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 06.64
Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 126 Lenková DenisaLenková Denisa 020114 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 11.66
3 125 Jacková Anna NatháliaJacková Anna Nathália 020702 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 09.86
Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 112 Marjová MonikaMarjová Monika 040413 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 12.40
2 11 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava 040923 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.56
3 300 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.86
Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
2 96 Valková KatarínaValková Katarína 061129 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.33
3 48 Stanková KristínaStanková Kristína 060326 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 06.82
Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 268 Fedák MatejFedák Matej 050613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.82
2 72 Šima SamuelŠima Samuel 050221 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.04
3 70 Ondis ŠimonOndis Šimon 040915 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.10
Vrh guľou 4 kg - Ženy (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 124 Feďová AndreaFeďová Andrea 980211 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 11.12
2 129 Vargová MiroslavaVargová Miroslava 960423 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 10.29
3 150 Hamráková KarolínaHamráková Karolína 990215 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.56
Vrh guľou 4 kg - Juniorky (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 128 Svitanová PatriciaSvitanová Patricia 000313 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 08.73
Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
2 106 Dudáš PatrikDudáš Patrik 030221 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 14.67
3 5 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.54
Vrh guľou 7,26 kg - Muži (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 104 Baran AdriánBaran Adrián 991214 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 16.84