<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ ml. žiactva, st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (10. 2. 2019)
Skok do výšky - Dorastenci (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 63 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon 030929 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 181
2= 109 Hermanovský SamuelHermanovský Samuel 020813 02 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 165
2= 347 Medveď MichalMedveď Michal 020802 02 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 165
Skok do výšky - Starší žiaci (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 55 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 040319 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 175
2 264 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 160
3 170 Mezei MarcoMezei Marco 040625 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 155
Skok do výšky - Mladší žiaci (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1= 12 Bednár AdamBednár Adam 060331 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 130
1= 178 Uhľár MatejUhľár Matej 070417 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 130
3 160 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 060216 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 130
Skok do výšky - Dorastenky (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 46 Nováková DominikaNováková Dominika 031219 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 140
2 189 Pilníková DianaPilníková Diana 030109 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 135
Skok do výšky - Staršie žiačky (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 127 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 158
2 156 Sedláková SonjaSedláková Sonja 050916 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 151
Skok do výšky - Mladšie žiačky (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 232 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 060727 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 148
2 42 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 140
3 183 Drábiková SimonaDrábiková Simona 061127 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 130
Skok o žrdi - Muži (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 141 Krajňák TomášKrajňák Tomáš 890930 89 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 465
Skok o žrdi - Juniori (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 148 Sedlák SamuelSedlák Samuel 010829 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 360
Skok o žrdi - Dorastenci (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 144 Lisík ŠtefanLisík Štefan 030117 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 320
Skok o žrdi - Starší žiaci (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 136 Frič JakubFrič Jakub 040526 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 290
Skok o žrdi - Dorastenky (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
Skok o žrdi - Staršie žiačky (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 158 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 240
2 302 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 180
Skok do diaľky - Muži (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 107 Hajník ĽubomírHajník Ľubomír 980807 98 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 605
Skok do diaľky - Juniori (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 69 Olejár MarekOlejár Marek 000704 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 621
Skok do diaľky - Dorastenci (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 140 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 020813 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 605
2 239 Bačišin JánBačišin Ján 021106 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 537
3 270 Gonda RóbertGonda Róbert 031113 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 530
Skok do diaľky - Starší žiaci (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 194 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 620
2 60 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 544
3 110 Sinčák DamirSinčák Damir 040425 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 530
Skok do diaľky - Mladší žiaci (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 77 Vrabec JánVrabec Ján 070718 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 462
2 19 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 444
3 207 Kepes PeterKepes Peter 080103 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 420
Skok do diaľky - Dorastenky (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 198 Kicová SáraKicová Sára 030902 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 476
3 134 Nemešová RaisaNemešová Raisa 030629 03 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 455
Skok do diaľky - Staršie žiačky (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 151 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 480
3 89 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 041120 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 464
Skok do diaľky - Mladšie žiačky (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 154 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 070227 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 434
3 153 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 427
Trojskok - Juniori (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 249 Megela PatrikMegela Patrik 000209 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 14.08
Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 19 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 08.62
2 67 Macej MárioMacej Mário 070408 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.90
3 178 Uhľár MatejUhľár Matej 070417 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 06.64
Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 126 Lenková DenisaLenková Denisa 020114 02 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 11.66
3 125 Jacková Anna NatháliaJacková Anna Nathália 020702 02 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 09.86
Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 112 Marjová MonikaMarjová Monika 040413 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 12.40
2 11 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava 040923 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.56
3 300 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.86
Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 96 Valková KatarínaValková Katarína 061129 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.33
3 48 Stanková KristínaStanková Kristína 060326 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 06.82
Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 268 Fedák MatejFedák Matej 050613 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.82
2 72 Šima SamuelŠima Samuel 050221 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.04
3 70 Ondis ŠimonOndis Šimon 040915 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.10
Vrh guľou 4 kg - Ženy (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 124 Feďová AndreaFeďová Andrea 980211 98 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 11.12
2 129 Vargová MiroslavaVargová Miroslava 960423 96 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 10.29
3 150 Hamráková KarolínaHamráková Karolína 990215 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.56
Vrh guľou 4 kg - Juniorky (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 128 Svitanová PatriciaSvitanová Patricia 000313 00 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 08.73
Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 106 Dudáš PatrikDudáš Patrik 030221 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 14.67
3 5 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.54
Vrh guľou 7,26 kg - Muži (nedeľa, 10.2.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 104 Baran AdriánBaran Adrián 991214 99 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 16.84