<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (8. 6. 2019)

Hod diskom 1 kg - Juniorky

(so, 8.6.2019 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ganobčíková NikolaGanobčíková Nikola
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
010905 01 1 26.38 x23.84x23.8425.7926.38x 11.00
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Dorastenky

(so, 8.6.2019 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Urblíková LenkaUrblíková Lenka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
031216 03 17 27.60 x23.0825.6525.6524.0127.60 11.00
2 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
031204 03 18 25.95 18.6425.95x25.95xx 9.00
3 Kvietková LauraKvietková Laura
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
030412 03 13 22.42 21.52x22.4222.4221.5420.20 8.00
4 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
041022 04 14 21.60 20.80x21.6021.60x19.70 7.00
5 Chovanová AnnaChovanová Anna
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
040121 04 11 20.57 18.4916.9220.5720.5717.3317.68 6.00
MS Fabušová NikolaFabušová Nikola
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
021107 02 2 20.32 19.5718.1220.1620.1620.32x
7 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040316 04 12 19.81 18.1016.57x18.1019.81x 5.00
8 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040419 04 4 19.45 14.1519.45-19.45-- 4.00
9 Najdeková AlicaNajdeková Alica
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
021126 02 8 17.50 17.5015.3617.50 3.00
10 97 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040316 04 16 17.45 16.6117.4517.45 2.00
11 Dibalová SofiaDibalová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
050802 05 1 16.40 15.5316.4016.40 1.00
12 Boldizsárová TerezaBoldizsárová Tereza
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
020224 02 5 16.36 15.1416.3616.36
13 Bartfayová LuciaBartfayová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
021230 02 15 15.57 x15.5715.57
14 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
051029 05 6 15.55 15.5513.5015.55
15 Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
060924 06 10 15.08 15.08x15.08
16 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040405 04 7 14.80 14.80x14.80
17 Hoštáková DanielaHoštáková Daniela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
030225 03 3 11.10 11.1010.4411.10
Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
030530 03 9 NM xx0.0
Celkom 18 pretekárov