<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (8. 6. 2019)

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 8.6.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 155160165170175181183 Body
1 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
021129 3 181 --xoooxoxxx 11.00
2 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020318 4 170 --ooxxx 9.00
Piaček MatúšPiaček Matúš
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
030820 2 NM xx-
Randa PatrikRanda Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
030503 1 NM xxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(so, 8.6.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 120125130135 Body
1 100 Stanislav MatejStanislav Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
070704 5 130 ooxoxxx 11.00
2 Čamaj ViliamČamaj Viliam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060528 9 130 oxoxxoxxx 9.00
3 Kopček MichalKopček Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
060327 8 125 ooxxx 8.00
4 Katona MichalKatona Michal
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
060717 10 120 oxxx 7.00
5 Kekety TomášKekety Tomáš
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
060114 2 120 xxoxxx 6.00
Chovanec MartinChovanec Martin
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
070803 6 NM xxx
Méri MarianMéri Marian
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
070513 7 NM xxx
46 Povinský LubošPovinský Luboš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060214 3 NM xxx
Valíček TadeášValíček Tadeáš
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
071002 4 NM x-
Holienčík RenéHolienčík René
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
070914 1 NM xxx
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 8.6.2019 - 10:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 130135140145150155158160 Body
1 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
030517 10 158 --ooooxxoxxx 11.00
2 100 Tokárová AndreaTokárová Andrea
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
040525 11 150 o-oxoxoxxx 9.00
3 Hanicová LeaHanicová Lea
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
041015 9 140 oooxxx 8.00
4 Politzerová AlexandraPolitzerová Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
030822 8 140 oxxoxxoxxx 7.00
5 Magicová VeronikaMagicová Veronika
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
040804 2 135 ooxxx 6.00
6 Hudecová Darina EmaHudecová Darina Ema
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
041112 5 135 oxoxxx 5.00
7= 34 Bačová LeaBačová Lea
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
050307 3 130 oxxx 3.50
7= Maruniaková ZuzanaMaruniaková Zuzana
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
031110 7 130 oxxx 3.50
9 Hrončeková VladimíraHrončeková Vladimíra
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
031110 4 130 xoxxx 2.00
Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
051229 6 NM xxx
Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
051116 1 NM x-
Celkom 11 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(so, 8.6.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 115120125130135140144150 Body
1 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060520 20 144 --oooooxxx 11.00
2 Baranková TamaraBaranková Tamara
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
060609 8 140 ooxoooxxoxxx 9.00
3 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
060124 18 135 oooooxxx 8.00
4 Trnovská LindaTrnovská Linda
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060411 19 130 ooooxxx 7.00
5= Janotová BiancaJanotová Bianca
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
060715 17 130 oooxoxxx 5.00
5= Šubová KarolínaŠubová Karolína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
061203 6 130 oooxoxxx 5.00
5= Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
061229 1 130 oooxoxxx 5.00
8 Hudecová EmmaHudecová Emma
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
071014 12 130 xooxxoxxoxxx 3.00
9= Černáková ValentínaČernáková Valentína
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
070308 16 125 oooxxx 1.00
9= Marčišinová MiaMarčišinová Mia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060130 13 125 oooxxx 1.00
9= Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060312 21 125 ooo-xx 1.00
12 Mišíková ElaMišíková Ela
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
070601 3 125 oxooxxx
13= Zaveráková LillianZaveráková Lillian
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
061022 7 120 ooxxx
13= Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
070125 15 120 ooxxx
13= Miniarová AnnaMiniarová Anna
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080306 10 120 ooxxx
16= Gagová VanesaGagová Vanesa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
080729 11 120 oxoxxx
16= Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
060211 14 120 oxoxxx
18 Kuncová KarinKuncová Karin
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
070701 5 115 xxoxxx
Štefániková NinaŠtefániková Nina
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
070930 4 NM xxx
40 Kuboučíková HankaKuboučíková Hanka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
070810 2 NM xxx
Beláková AnabelBeláková Anabel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
081014 9 NM xxx
Celkom 21 pretekárov