<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (8. 6. 2019)

Skok do diaľky - Juniori

(so, 8.6.2019 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
Harant PatrikHarant Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 1 DNS
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 8.6.2019 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bačík MichalBačík Michal
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
05 05 5 597 +1.6 m/s 544  1,60 522  1,90 x 544 597  1,60 597  1,60 x 11.00
MS Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 6 584 +2.0 m/s 578  1,60 x 581  1,90 581 584  2,00 x x
3 Golian ŠimonGolian Šimon
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 4 546 +1.6 m/s 502  2,00 531  1,90 - 531 528  1,90 529  1,60 546  1,60 9.00
4 Dováľ PatrikDováľ Patrik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 1 499 +1.5 m/s 469  1,50 481  1,60 476  1,80 481 479  1,50 483  1,60 499  1,50 8.00
5 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 2 477 +1.9 m/s 169  1,60 473  1,30 477  1,90 477 466  1,90 451  1,60 452  1,60 7.00
6 Horváth AdrianHorváth Adrian
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 3 470 +1.6 m/s 456  1,20 x 465  1,90 465 x 362  1,60 470  1,60 6.00
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(so, 8.6.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kopček MichalKopček Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 12 469 +1.5 m/s 455  1,60 457  1,10 469  1,50 469 430  1,40 445  1,70 439  1,70 11.00
2 58 Michlík RichardMichlík Richard
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
06 06 13 460 +1.4 m/s 432  1,50 460  1,40 460  1,50 460 445  1,80 264  1,70 452  1,40 9.00
3 Koyš FilipKoyš Filip
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 3 444 +1.3 m/s 439  1,60 444  1,30 429  1,70 444 404  1,60 402  1,90 371  1,90 8.00
4 97 Lacko MichalLacko Michal
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 9 436 +1.6 m/s 402  1,60 x 406  1,70 406 420  1,40 436  1,60 x 7.00
5 21 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 8 431 +1.5 m/s 415  1,30 399  1,40 431  1,50 431 414  1,60 421  1,50 378  1,40 6.00
6 25 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 11 424 +1.5 m/s 406  1,30 392  1,20 x 406 x 416  1,10 424  1,50 5.00
7 Katona MichalKatona Michal
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
06 06 2 406 +1.6 m/s 385  1,40 406  1,60 396  1,40 406 400  1,40 395  1,40 394  1,40 4.00
8 Vanzal MiroslavVanzal Miroslav
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 7 402 +1.6 m/s 402  1,60 394  1,60 392  1,70 402 389  1,40 380  1,20 291  1,70 3.00
9 Kekety TomášKekety Tomáš
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 10 395 +1.3 m/s 383  1,40 395  1,30 380  1,50 395 2.00
10 Hanák PatrikHanák Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 1 386 +1.1 m/s 378  1,90 386  1,10 351  1,70 386 1.00
11 74 Orlický MatejOrlický Matej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 6 383 +1.4 m/s 358  1,40 x 383  1,40 383
12 Slezák NicolasSlezák Nicolas
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 5 345 +1.9 m/s 337  1,20 345  1,90 323  1,40 345
Mikita MatejMikita Matej
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 4 DNS - - -
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(so, 8.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
00 00 1 447 +1.6 m/s 441  1,20 447  1,60 431  1,50 447 428  1,60 435  1,70 414  0,90 11.00
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 8.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gazíková KatarínaGazíková Katarína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 18 492 +1.6 m/s x 487  1,00 486  1,50 487 492  1,60 - 474  1,60 11.00
2 Guothová AlexandraGuothová Alexandra
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
03 03 16 475 +1.6 m/s 475  1,60 458  1,60 x 475 x 453  1,60 459  1,60 9.00
3 Sásová KristínaSásová Kristína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 15 471 +1.8 m/s 465  1,30 469  1,60 468  1,20 469 465  1,30 471  1,80 x 8.00
4 Bátoryová KarinBátoryová Karin
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
04 04 14 459 +1.6 m/s 455  1,00 434  1,60 459  1,60 459 449  1,20 456  1,30 x 7.00
5 Haviarová KatarínaHaviarová Katarína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
03 03 13 457 +1.2 m/s 448  1,40 447  1,60 457  1,20 457 456  2,00 x 433  1,50 6.00
6 72 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 17 457 +1.3 m/s 457  1,30 453  1,60 - 457 445  1,60 - - 5.00
7 Stehlíková KatarínaStehlíková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 8 447 +1.4 m/s 427  1,50 x 447  1,40 447 412  1,20 x x 4.00
8 Hudecová Darina EmaHudecová Darina Ema
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 7 443 +1.6 m/s 419  1,60 443  1,60 x 443 - - - 3.00
9 Nepšinská EmaNepšinská Ema
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
05 05 5 433 +1.5 m/s 413  1,40 433  1,50 - 433 2.00
10 58 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 11 431 +1.3 m/s x 431  1,30 x 431 1.00
11 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 12 424 +1.6 m/s x 415  1,60 424  1,60 424
MS Dlugošová EsteraDlugošová Estera
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
05 05 4 422 +1.6 m/s 399  1,60 409  1,30 422  1,60 422
13 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
05 05 3 421 +1.0 m/s x 421  1,00 415  1,50 421
14 Frianová KarolínaFrianová Karolína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
03 03 9 420 +1.1 m/s 420  1,10 x x 420
15 65 Kubošná SimonaKubošná Simona
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 10 414 +1.5 m/s 380  1,60 377  1,50 414  1,50 414
16 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 6 408 +1.6 m/s 385  1,80 349  1,40 408  1,60 408
17 Bartková PaulínaBartková Paulína
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
03 03 1 394 +1.6 m/s 394  1,60 393  1,20 - 394
18 Maruniaková ZuzanaMaruniaková Zuzana
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
03 03 2 377 +1.0 m/s 376  1,60 377  1,00 - 377
Celkom 18 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(so, 8.6.2019 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 25 511 +1.1 m/s 486  1,40 489  1,50 490  1,50 490 483  1,20 511  1,10 11.00
2 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 24 504 +1.9 m/s 504  1,90 498  1,60 484  1,50 504 487  1,50 467  1,40 9.00
3 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 23 456 +1.6 m/s 445  1,70 450  1,40 432  1,60 450 456  1,60 455  1,60 8.00
4 Kečkéšová EmíliaKečkéšová Emília
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
06 06 22 435 +1.6 m/s 431  1,50 431  1,30 412  1,50 431 358  1,60 435  1,60 7.00
5 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 20 424 +1.5 m/s 381  1,60 374  1,40 424  1,50 424 408  1,50 385  1,40 6.00
6 Gagová VanesaGagová Vanesa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 15 412 +1.6 m/s 404  1,60 412  1,60 368  1,40 412 402  1,50 407  2,00 5.00
7 Červenková LeonaČervenková Leona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 21 408 +1.2 m/s 391  1,60 405  1,60 408  1,20 408 x 406  1,40 4.00
8 Beláková AnabelBeláková Anabel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 13 397 +1.7 m/s 397  1,70 391  1,40 377  1,40 397 x 392  1,50 3.00
9 44 Berešíková EmaBerešíková Ema
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 18 379 +1.7 m/s 375  1,40 379  1,70 379 2.00
10 Horňáková TamaraHorňáková Tamara
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
07 07 14 378 +1.8 m/s 378  1,80 373  1,40 378 1.00
11 79 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 8 378 +1.6 m/s - 378  1,60 378
12 52 Švantnerová SofiaŠvantnerová Sofia
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 12 373 +1.8 m/s - 373  1,80 373
13 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 16 369 +1.7 m/s 369  1,70 339  1,40 369
14 Koníčková LuciaKoníčková Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
06 06 3 361 +1.8 m/s 359  1,40 361  1,80 361
15 Ištvánová TamaraIštvánová Tamara
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 1 360 +1.5 m/s 360  1,50 350  1,40 360
16 Zaveráková LillianZaveráková Lillian
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 17 359 +1.4 m/s 306  1,40 359  1,40 359
17 Dobáková MiaDobáková Mia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 10 353 +1.4 m/s 353  1,40 348  1,40 353
18 58 Bobaľová AdrianaBobaľová Adriana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 11 348 +1.5 m/s - 348  1,50 348
19 Jankovičová SofiaJankovičová Sofia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 2 329 +1.4 m/s 329  1,40 308  1,40 329
20 Móricová LuciaMóricová Lucia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 7 325 +1.4 m/s 309  1,40 325  1,40 325
21 44 Poštová NelaPoštová Nela
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 6 321 +1.4 m/s - 321  1,40 321
22 Brezinová SandraBrezinová Sandra
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 5 319 +1.7 m/s 319  1,70 304  1,70 319
Petriková DominikaPetriková Dominika
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 4 DNS - -
50 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
06 06 19 NM x x -
Gorgoszová TimeaGorgoszová Timea
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 9 NM x x -
Celkom 25 pretekárov