<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (8. 6. 2019)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 8.6.2019 - 10:40) official Vietor: -2.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čamaj ViliamČamaj Viliam 060528 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.01
2 100 Stanislav MatejStanislav Matej 070704 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.24
3 Čeman Martin PeterČeman Martin Peter 070122 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 09.84
4 Fehérvari NikolasFehérvari Nikolas 060108 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 10.21
5 Čeman Matej PavolČeman Matej Pavol 070122 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 10.39
95 Páleník IvorPáleník Ivor 090327 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 8.6.2019 - 10:40) official Vietor: -2.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Maretta RóbertMaretta Róbert 070713 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.78
2 79 Gaži JánGaži Ján 070926 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.33
3 40 Gottwald DávidGottwald Dávid 071114 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.59
4 97 Gregor LukášGregor Lukáš 080720 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 10.01
5 Valíček TadeášValíček Tadeáš 071002 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.04
6 Martinec JakubMartinec Jakub 060718 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.42
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 8.6.2019 - 10:40) official Vietor: -2.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jankulár AlexJankulár Alex 100409 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.18
2 Wagner MarcusWagner Marcus 070515 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.43
3 Murgaš MarekMurgaš Marek 080411 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.91
4 34 Kuder DamiánKuder Damián 090205 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 10.21
5 46 Michalička QuidoMichalička Quido 110203 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.43
Pirošík StanislavPirošík Stanislav 090923 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 8.6.2019 - 10:40) official Vietor: -4.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Briš TomášBriš Tomáš 080104 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 09.25
2 65 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 080924 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.68
3 Holienčík RenéHolienčík René 070914 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.98
4 Hajtol LadislavHajtol Ladislav 061115 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 10.12
5 Dag KadirDag Kadir 070914 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.48
6 Biel ŠimonBiel Šimon 071024 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 11.01
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Maretta RóbertMaretta Róbert 070713 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.78
2 Čamaj ViliamČamaj Viliam 060528 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.01
3 Jankulár AlexJankulár Alex 100409 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.18
4 100 Stanislav MatejStanislav Matej 070704 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.24
5 Briš TomášBriš Tomáš 080104 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 09.25
6 79 Gaži JánGaži Ján 070926 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.33
7 Wagner MarcusWagner Marcus 070515 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.43
8 40 Gottwald DávidGottwald Dávid 071114 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.59
9 65 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 080924 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.68
10 Čeman Martin PeterČeman Martin Peter 070122 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 09.84
11 Murgaš MarekMurgaš Marek 080411 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.91
12 Holienčík RenéHolienčík René 070914 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.98
13 97 Gregor LukášGregor Lukáš 080720 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 10.01
14 Valíček TadeášValíček Tadeáš 071002 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.04
15 Hajtol LadislavHajtol Ladislav 061115 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 10.12
16 Fehérvari NikolasFehérvari Nikolas 060108 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 10.21
16 34 Kuder DamiánKuder Damián 090205 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 10.21
18 Čeman Matej PavolČeman Matej Pavol 070122 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 10.39
19 Martinec JakubMartinec Jakub 060718 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.42
20 46 Michalička QuidoMichalička Quido 110203 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.43
21 Dag KadirDag Kadir 070914 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.48
22 Biel ŠimonBiel Šimon 071024 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 11.01
95 Páleník IvorPáleník Ivor 090327 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 DNS
Pirošík StanislavPirošík Stanislav 090923 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 DNS

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (so, 8.6.2019 - 12:50) official Vietor: -3.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Maretta RóbertMaretta Róbert 070713 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.80 11.00
2 Čamaj ViliamČamaj Viliam 060528 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.01 9.00
3 Briš TomášBriš Tomáš 080104 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.13 8.00
4 Jankulár AlexJankulár Alex 100409 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.28 7.00
5 100 Stanislav MatejStanislav Matej 070704 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.32 6.00
6 79 Gaži JánGaži Ján 070926 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.36 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (so, 8.6.2019 - 12:50) official Vietor: -1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Wagner MarcusWagner Marcus 070515 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.33 4.00
2 40 Gottwald DávidGottwald Dávid 071114 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.61 3.00
3 65 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 080924 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 09.72 2.00
4 Holienčík RenéHolienčík René 070914 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.82 1.00
5 Čeman Martin PeterČeman Martin Peter 070122 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 09.84
6 Murgaš MarekMurgaš Marek 080411 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.87
Celkom 6 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 8.6.2019 - 10:51) official Vietor: -2.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baranková TamaraBaranková Tamara 060609 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.27
2 Šubová KarolínaŠubová Karolína 061203 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.66
3 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 110510 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 10.07
4 21 Holubová KarinHolubová Karin 070509 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 10.65
5 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 100119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 10.76
Beliančínová NelaBeliančínová Nela 070105 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 8.6.2019 - 10:51) official Vietor: -3.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Miniarová AnnaMiniarová Anna 080306 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.09
2 Trnovská LindaTrnovská Linda 060411 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.30
3 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália 060211 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 09.72
4 Slivoňová VanessaSlivoňová Vanessa 070326 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.34
5 Dirbáková VanesaDirbáková Vanesa 070522 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 10.43
6 Reváková AnnaReváková Anna 071008 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.70
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 8.6.2019 - 10:51) official Vietor: -3.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 070505 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.99
2 Samulová TatianaSamulová Tatiana 060714 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.26
3 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 060812 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 09.67
4 Štefániková NinaŠtefániková Nina 070930 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.30
5 55 Antalová EmaAntalová Ema 110414 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.38
6 Wittmannová EmaWittmannová Ema 070824 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.44
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 8.6.2019 - 10:51) official Vietor: -2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišová PetraĎurišová Petra 070703 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.13
2 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 060821 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.30
3 Mišíková ElaMišíková Ela 070601 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.50
4 Kopačková SáraKopačková Sára 071121 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.93
5 Kuncová KarinKuncová Karin 070701 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.10
6 Politzerová VanessaPolitzerová Vanessa 061006 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.12
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 8.6.2019 - 10:51) official Vietor: -2.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.86
2 Tatarková NikolaTatarková Nikola 090310 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.19
3 Polakovičová DianaPolakovičová Diana 070923 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.41
4 Visolajská VivienVisolajská Vivien 071028 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.71
5 78 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 070405 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 10.39
6 Vlčková MonikaVlčková Monika 070912 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 11.73
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 8.6.2019 - 10:51) official Vietor: -3.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 46 Bíziková EmilyBíziková Emily 060505 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 08.88
MS Gazdíková NinaGazdíková Nina 060424 OSA Dubnica nad VáhomOSA Dubnica nad Váhom 1 09.52
3 Gálová KristínaGálová Kristína 070830 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 09.64
4 Novosedliaková ZoelNovosedliaková Zoel 070705 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.95
5 78 Solíková TimeaSolíková Timea 080819 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.65
91 Čižnárová ViktóriaČižnárová Viktória 071029 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 DQ
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 8.6.2019 - 10:51) official Vietor: -3.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 09.01
2 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 080217 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.39
3 Ballová DašaBallová Daša 080324 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.60
4 Kubíková SabínaKubíková Sabína 061111 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 10.15
5 Donovalová SilviaDonovalová Silvia 071114 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.38
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.86
2 46 Bíziková EmilyBíziková Emily 060505 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 08.88
3 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 070505 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.99
4 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 09.01
5 Miniarová AnnaMiniarová Anna 080306 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.09
6 Ďurišová PetraĎurišová Petra 070703 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.13
7 Tatarková NikolaTatarková Nikola 090310 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.19
8 Samulová TatianaSamulová Tatiana 060714 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.26
9 Baranková TamaraBaranková Tamara 060609 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.27
10 Trnovská LindaTrnovská Linda 060411 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.30
10 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 060821 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.30
12 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 080217 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.39
13 Polakovičová DianaPolakovičová Diana 070923 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.41
14 Mišíková ElaMišíková Ela 070601 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.50
15 Gazdíková NinaGazdíková Nina 060424 OSA Dubnica nad VáhomOSA Dubnica nad Váhom 1 09.52
16 Ballová DašaBallová Daša 080324 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.60
17 Gálová KristínaGálová Kristína 070830 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 09.64
18 Šubová KarolínaŠubová Karolína 061203 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.66
19 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 060812 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 09.67
20 Visolajská VivienVisolajská Vivien 071028 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.71
21 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália 060211 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 09.72
22 Kopačková SáraKopačková Sára 071121 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.93
23 Novosedliaková ZoelNovosedliaková Zoel 070705 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.95
24 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 110510 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 10.07
25 Kuncová KarinKuncová Karin 070701 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.10
26 Politzerová VanessaPolitzerová Vanessa 061006 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.12
27 Kubíková SabínaKubíková Sabína 061111 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 10.15
28 Štefániková NinaŠtefániková Nina 070930 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.30
29 Slivoňová VanessaSlivoňová Vanessa 070326 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.34
30 55 Antalová EmaAntalová Ema 110414 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.38
30 Donovalová SilviaDonovalová Silvia 071114 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.38
32 78 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 070405 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 10.39
33 Dirbáková VanesaDirbáková Vanesa 070522 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 10.43
34 Wittmannová EmaWittmannová Ema 070824 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.44
35 21 Holubová KarinHolubová Karin 070509 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 10.65
35 78 Solíková TimeaSolíková Timea 080819 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.65
37 Reváková AnnaReváková Anna 071008 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.70
38 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 100119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 10.76
39 Vlčková MonikaVlčková Monika 070912 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 11.73
Beliančínová NelaBeliančínová Nela 070105 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 DNS
91 Čižnárová ViktóriaČižnárová Viktória 071029 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 DQ

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (so, 8.6.2019 - 12:55) official Vietor: -1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 070505 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.68 11.00
2 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.69 9.00
3 46 Bíziková EmilyBíziková Emily 060505 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 08.80 8.00
4 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 08.93 7.00
5 Miniarová AnnaMiniarová Anna 080306 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.04 6.00
6 Ďurišová PetraĎurišová Petra 070703 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.14 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (so, 8.6.2019 - 12:55) official Vietor: -2.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baranková TamaraBaranková Tamara 060609 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.03 4.00
2 Tatarková NikolaTatarková Nikola 090310 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.18 2.50
3 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 060821 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.18 2.50
4 Samulová TatianaSamulová Tatiana 060714 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.20 1.00
5 Trnovská LindaTrnovská Linda 060411 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.32
6 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 080217 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.36
Celkom 6 pretekárov