<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (8. 6. 2019)

200 m - Juniori

(so, 8.6.2019 - 15:00) official Vietor: -3.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Machovec JakubMachovec Jakub 010805 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 23.78 11.00
Celkom 1 pretekári

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 15:00) official Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 23.29 11.00
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 23.81 9.00
3 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 24.33 8.00
4 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 24.76 7.00
MS Truchlík MichalTruchlík Michal 021203 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 25.64
6 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 26.27 6.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 15:00) official Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 26.90 5.00
2 Golian ŠimonGolian Šimon 050119 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 27.07 4.00
MS Nevedel AlexNevedel Alex 021230 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 27.30
4 Gura DominikGura Dominik 050928 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 28.39 3.00
5 Kuriš JozefKuriš Jozef 050619 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 30.12 2.00
6 Kaprál MatejKaprál Matej 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 30.41 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2019 - 15:00) official Vietor: -3.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lazar MarekLazar Marek 011025 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 24.49 7.00
2 Sabo MilanSabo Milan 020318 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 25.18 5.00
3 Bačík MichalBačík Michal 050731 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 25.54 4.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 23.29 11.00
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 23.81 9.00
3 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 24.33 8.00
4 Lazar MarekLazar Marek 011025 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 24.49 7.00
5 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 24.76 7.00
6 Sabo MilanSabo Milan 020318 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 25.18 5.00
7 Bačík MichalBačík Michal 050731 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 25.54 4.00
8 Truchlík MichalTruchlík Michal 021203 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 25.64
9 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 26.27 6.00
10 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 26.90 5.00
11 Golian ŠimonGolian Šimon 050119 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 27.07 4.00
12 Nevedel AlexNevedel Alex 021230 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 27.30
13 Gura DominikGura Dominik 050928 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 28.39 3.00
14 Kuriš JozefKuriš Jozef 050619 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 30.12 2.00
15 Kaprál MatejKaprál Matej 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 30.41 1.00

200 m - Juniorky

(so, 8.6.2019 - 15:15) official Vietor: -2.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gloncová PatríciaGloncová Patrícia 010117 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 29.58 11.00
Celkom 1 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 15:15) official Vietor: -3.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 27.04 11.00
2 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 28.47 9.00
3 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 28.79 8.00
4 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 030112 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 29.31 6.50
5 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 29.31 6.50
6 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 29.60 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 15:15) official Vietor: -2.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 28.42 9.00
2 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 1 28.92 6.00
3 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030924 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 29.25 5.00
4 Brunerová NinaBrunerová Nina 041109 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 29.75 1.00
5 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 29.85
6 Melová EmíliaMelová Emília 020309 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 29.95
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2019 - 15:15) official Vietor: -1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 041212 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 28.89 6.00
2 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 29.90
3 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 30.52
4 Ufrlová JanetteUfrlová Janette 051019 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 31.70
5 Trancygierová MichaelaTrancygierová Michaela 040524 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 33.34
6 Kaliská BarboraKaliská Barbora 040110 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 36.18
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 8.6.2019 - 15:15) official Vietor: -2.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bajáková PetraBajáková Petra 030822 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 28.91 5.00
2 Magicová VeronikaMagicová Veronika 040804 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 33.52
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 27.04 11.00
2 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 28.42 9.00
3 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 28.47 9.00
4 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 28.79 8.00
5 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 041212 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 28.89 6.00
6 Bajáková PetraBajáková Petra 030822 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 28.91 5.00
7 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 1 28.92 6.00
8 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030924 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 29.25 5.00
9 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 030112 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 29.31 6.50
9 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 29.31 6.50
11 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 29.60 5.00
12 Brunerová NinaBrunerová Nina 041109 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 29.75 1.00
13 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 29.85
14 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 29.90
15 Melová EmíliaMelová Emília 020309 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 29.95
16 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 30.52
17 Ufrlová JanetteUfrlová Janette 051019 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 31.70
18 Trancygierová MichaelaTrancygierová Michaela 040524 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 33.34
19 Magicová VeronikaMagicová Veronika 040804 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 33.52
20 Kaliská BarboraKaliská Barbora 040110 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 36.18