<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (8. 6. 2019)

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 10:20) official Vietor: -2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 15.90 11.00
2 Rohoňová PetraRohoňová Petra 031206 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 17.07 9.00
3 Kičinová TamaraKičinová Tamara 041116 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 18.00 8.00
4 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 18.80 5.00
5 Bartková PaulínaBartková Paulína 030226 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 20.12 1.00
6 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 21.15
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 10:20) official Vietor: -0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krajčíková NinaKrajčíková Nina 041008 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 18.67 6.00
2 100 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 18.85 4.00
3 Frianová KarolínaFrianová Karolína 030103 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 20.23
4 Mitterová KatarínaMitterová Katarína 050319 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 20.58
5 Hrončeková VladimíraHrončeková Vladimíra 031110 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 21.63
6 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 030711 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 22.35
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2019 - 10:20) official Vietor: -2.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 040614 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 18.42 7.00
2 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 18.95 3.00
3 Nepšinská EmaNepšinská Ema 050812 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 19.88 2.00
4 Politzerová AlexandraPolitzerová Alexandra 030822 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 22.20
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 15.90 11.00
2 Rohoňová PetraRohoňová Petra 031206 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 17.07 9.00
3 Kičinová TamaraKičinová Tamara 041116 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 18.00 8.00
4 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 040614 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 18.42 7.00
5 Krajčíková NinaKrajčíková Nina 041008 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 18.67 6.00
6 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 18.80 5.00
7 100 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 18.85 4.00
8 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 18.95 3.00
9 Nepšinská EmaNepšinská Ema 050812 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 19.88 2.00
10 Bartková PaulínaBartková Paulína 030226 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 20.12 1.00
11 Frianová KarolínaFrianová Karolína 030103 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 20.23
12 Mitterová KatarínaMitterová Katarína 050319 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 20.58
13 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 21.15
14 Hrončeková VladimíraHrončeková Vladimíra 031110 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 21.63
15 Politzerová AlexandraPolitzerová Alexandra 030822 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 22.20
16 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 030711 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 22.35