<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (8. 6. 2019)

400 m - Juniori

(so, 8.6.2019 - 14:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lazar MarekLazar Marek 011025 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 0:53.75 11.00
Celkom 1 pretekári

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 14:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sabo MilanSabo Milan 020318 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 0:52.68 11.00
MS Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 0:56.11
3 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 0:56.81 9.00
4 Kubovčík JaroslavKubovčík Jaroslav 040526 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 1:00.29 6.00
5 Nečeda MariánNečeda Marián 021225 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 1:03.20 5.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 14:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 50 Malek OndrejMalek Ondrej 030128 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 0:58.14
MS Nevedel AlexNevedel Alex 021230 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 1:00.54
3 95 Knor MartinKnor Martin 020719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:04.02 4.00
4 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 1:05.86 1.00
5 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 050314 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 1:06.24
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2019 - 14:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mores Michal JanMores Michal Jan 030527 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 0:57.06 8.00
2 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 0:57.18 7.00
3 Galovič MarošGalovič Maroš 040709 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 1:04.22 3.00
4 44 Redecha JánRedecha Ján 040709 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:04.91 2.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sabo MilanSabo Milan 020318 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 0:52.68 11.00
2 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 0:56.11
3 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 0:56.81 9.00
4 Mores Michal JanMores Michal Jan 030527 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 0:57.06 8.00
5 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 0:57.18 7.00
6 50 Malek OndrejMalek Ondrej 030128 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 0:58.14
7 Kubovčík JaroslavKubovčík Jaroslav 040526 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 1:00.29 6.00
8 Nevedel AlexNevedel Alex 021230 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 1:00.54
9 Nečeda MariánNečeda Marián 021225 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 1:03.20 5.00
10 95 Knor MartinKnor Martin 020719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:04.02 4.00
11 Galovič MarošGalovič Maroš 040709 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 1:04.22 3.00
12 44 Redecha JánRedecha Ján 040709 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:04.91 2.00
13 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 1:05.86 1.00
14 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 050314 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 1:06.24

400 m - Juniorky

(so, 8.6.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jašurková SáraJašurková Sára 010914 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 1:10.04 11.00
2 Gloncová PatríciaGloncová Patrícia 010117 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:10.34 9.00
Celkom 2 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 030112 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:03.70 11.00
2 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:05.61 9.00
3 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 1:05.95 8.00
4 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030924 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:06.52 7.00
5 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 1:07.00 6.00
6 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 041212 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 1:12.76 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 051116 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 1:07.54 5.00
2 21 Kotianová LenkaKotianová Lenka 030812 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 1:09.15 4.00
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 030112 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:03.70 11.00
2 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:05.61 9.00
3 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 1:05.95 8.00
4 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030924 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:06.52 7.00
5 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 1:07.00 6.00
6 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 051116 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 1:07.54 5.00
7 21 Kotianová LenkaKotianová Lenka 030812 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 1:09.15 4.00
8 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 041212 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 1:12.76 3.00