<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (8. 6. 2019)

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci

(so, 8.6.2019 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 55 Hriň LukášHriň Lukáš 100818 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 13:09.21 11.00
2 65 Holiga JakubHoliga Jakub 071006 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 13:32.20 9.00
3 Viglaský MiloslavViglaský Miloslav 071124 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 13:38.48 8.00
4 81 Jankola MatúšJankola Matúš 070307 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 13:48.53 7.00
5 79 Krištof MichalKrištof Michal 071117 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 14:12.31 6.00
Celkom 5 pretekárov

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky

(so, 8.6.2019 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 72 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 061024 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 11:42.37 11.00
2 25 Kusá PetraKusá Petra 070408 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 11:48.00 9.00
3 44 Berešíková EmaBerešíková Ema 060514 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 12:29.08 8.00
4 40 Bučková AdelinaBučková Adelina 061229 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11 12:52.25 7.00
5 97 Hudecová LeaHudecová Lea 070624 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 12 12:55.65 6.00
6 58 Haschová NinaHaschová Nina 070414 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 13:24.52 5.00
7 95 Mojžišová RebekaMojžišová Rebeka 061024 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 10 13:30.38 4.00
8 33 Kleinová ZojaKleinová Zoja 071026 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 7 14:13.78 3.00
9 74 Marušková SáraMarušková Sára 070924 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 14:28.58 2.00
10 50 Stašová NikolaStašová Nikola 060219 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 8 14:30.71 1.00
11 83 Vorková LuciaVorková Lucia 061228 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 14:37.01
12 46 Pétryová AlexandraPétryová Alexandra 060122 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 15:25.24
Celkom 12 pretekárov