<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (8. 6. 2019)

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Maretta, Jankulár, Jankulár, Genšor Maretta, Jankulár, Jankulár, Genšor Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 34.41 11.00
2 Ondrášik, Wagner, Čamaj, Pavlík Ondrášik, Wagner, Čamaj, Pavlík AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 35.49 9.00
3 97 Gregor, Šupina, Pohorelec, Gál Gregor, Šupina, Pohorelec, Gál BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 36.05 8.00
4 Michlík, Briš, Kocifaj, Krajčovič Michlík, Briš, Kocifaj, Krajčovič Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 37.32 7.00
5 Koyš, Balážik, Michalička, Vizváry Koyš, Balážik, Michalička, Vizváry AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 38.04 6.00
6 Fehérvari, Hajtol, Čeman, Tatár Fehérvari, Hajtol, Čeman, Tatár MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 38.64 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jankola, Murgaš, Orlický, Sokolík Jankola, Murgaš, Orlický, Sokolík Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 36.94 7.00
2 Valíček, Holienčík, Svitek, Lehotský Valíček, Holienčík, Svitek, Lehotský AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 37.54 5.00
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Maretta, Jankulár, Jankulár, Genšor Maretta, Jankulár, Jankulár, Genšor Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 34.41 11.00
2 Ondrášik, Wagner, Čamaj, Pavlík Ondrášik, Wagner, Čamaj, Pavlík AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 35.49 9.00
3 97 Gregor, Šupina, Pohorelec, Gál Gregor, Šupina, Pohorelec, Gál BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 36.05 8.00
4 Jankola, Murgaš, Orlický, Sokolík Jankola, Murgaš, Orlický, Sokolík Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 36.94 7.00
5 Michlík, Briš, Kocifaj, Krajčovič Michlík, Briš, Kocifaj, Krajčovič Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 37.32 7.00
6 Valíček, Holienčík, Svitek, Lehotský Valíček, Holienčík, Svitek, Lehotský AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 37.54 5.00
7 Koyš, Balážik, Michalička, Vizváry Koyš, Balážik, Michalička, Vizváry AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 38.04 6.00
8 Fehérvari, Hajtol, Čeman, Tatár Fehérvari, Hajtol, Čeman, Tatár MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 38.64 5.00

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudecová, Maleková, Pirosiková, Duháčková Hudecová, Maleková, Pirosiková, Duháčková Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 35.56 9.00
2 Ballová, Mišurdová, Bobaľová, Jakušová Ballová, Mišurdová, Bobaľová, Jakušová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 35.65 8.00
3 Zaveráková, Adamíková, Monošíková, Miniarová Zaveráková, Adamíková, Monošíková, Miniarová AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 36.76 5.00
4 72 Ďuranová, Mišíková, Bieliková, Kuboučíková Ďuranová, Mišíková, Bieliková, Kuboučíková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 36.91 4.00
5 Kunštárová, Gagová, Koníčková, Beláková Kunštárová, Gagová, Koníčková, Beláková AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 37.72 2.00
6 46 Antalová, Gombárová, Brezinová, Koyšová Antalová, Gombárová, Brezinová, Koyšová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 40.25
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 25 Aydin, Bratková, Marčišinová, Ruckschlossová Aydin, Bratková, Marčišinová, Ruckschlossová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 35.32 11.00
2 74 Černáková, Nováková, Kurčíková, Sliacka Černáková, Nováková, Kurčíková, Sliacka BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 37.79 1.00
3 Politzerová, Štefániková, Reváková, Tomaníková Politzerová, Štefániková, Reváková, Tomaníková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 40.01
4 97 Boboková, Hudecová, Haschová, Marušková Boboková, Hudecová, Haschová, Marušková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 40.89
5 81 Cvachová, Balážová, Mešťanová, Vozárová Cvachová, Balážová, Mešťanová, Vozárová AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 41.23
6 Poštová, Ištvánová, Švantnerová, Vlčková Poštová, Ištvánová, Švantnerová, Vlčková AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 45.29
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2019 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Donovalová, Mikuštiaková, Šubová, Trnovská Donovalová, Mikuštiaková, Šubová, Trnovská AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 35.78 7.00
2 50 Redechová, Chukwu Agu, Gorgoszová, Jurečeková Redechová, Chukwu Agu, Gorgoszová, Jurečeková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 36.08 6.00
3 Samulová, Kopačková, Solíková, Ondrejíková Samulová, Kopačková, Solíková, Ondrejíková AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 37.43 3.00
4 Móricová, Spišáková, Košárková, Dobáková Móricová, Spišáková, Košárková, Dobáková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 40.63
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 25 Aydin, Bratková, Marčišinová, Ruckschlossová Aydin, Bratková, Marčišinová, Ruckschlossová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 35.32 11.00
2 Hudecová, Maleková, Pirosiková, Duháčková Hudecová, Maleková, Pirosiková, Duháčková Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 35.56 9.00
3 Ballová, Mišurdová, Bobaľová, Jakušová Ballová, Mišurdová, Bobaľová, Jakušová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 35.65 8.00
4 Donovalová, Mikuštiaková, Šubová, Trnovská Donovalová, Mikuštiaková, Šubová, Trnovská AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 35.78 7.00
5 50 Redechová, Chukwu Agu, Gorgoszová, Jurečeková Redechová, Chukwu Agu, Gorgoszová, Jurečeková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 36.08 6.00
6 Zaveráková, Adamíková, Monošíková, Miniarová Zaveráková, Adamíková, Monošíková, Miniarová AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 36.76 5.00
7 72 Ďuranová, Mišíková, Bieliková, Kuboučíková Ďuranová, Mišíková, Bieliková, Kuboučíková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 36.91 4.00
8 Samulová, Kopačková, Solíková, Ondrejíková Samulová, Kopačková, Solíková, Ondrejíková AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 37.43 3.00
9 Kunštárová, Gagová, Koníčková, Beláková Kunštárová, Gagová, Koníčková, Beláková AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 37.72 2.00
10 74 Černáková, Nováková, Kurčíková, Sliacka Černáková, Nováková, Kurčíková, Sliacka BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 37.79 1.00
11 Politzerová, Štefániková, Reváková, Tomaníková Politzerová, Štefániková, Reváková, Tomaníková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 40.01
12 46 Antalová, Gombárová, Brezinová, Koyšová Antalová, Gombárová, Brezinová, Koyšová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 40.25
13 Móricová, Spišáková, Košárková, Dobáková Móricová, Spišáková, Košárková, Dobáková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 40.63
14 97 Boboková, Hudecová, Haschová, Marušková Boboková, Hudecová, Haschová, Marušková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 40.89
15 81 Cvachová, Balážová, Mešťanová, Vozárová Cvachová, Balážová, Mešťanová, Vozárová AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 41.23
16 Poštová, Ištvánová, Švantnerová, Vlčková Poštová, Ištvánová, Švantnerová, Vlčková AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 45.29