<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (8. 6. 2019)
60 m - Mladší žiaci (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 08.80
2 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.01
3 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 09.13
60 m - Mladší žiaci (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Wagner MarcusWagner Marcus 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.33
2 40 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 09.61
3 65 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 09.72
60 m - Mladšie žiačky (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 08.68
2 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 08.69
3 46 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 08.80
60 m - Mladšie žiačky (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 09.03
2 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 09.18
3 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 09.18
100 m - Juniori (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Machovec JakubMachovec Jakub 01 01 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 11.91
100 m - Dorastenci (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 11.44
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 11.89
3 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12.11
100 m - Dorastenci (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Nečeda MariánNečeda Marián 02 02 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 13.18
2 65 Adam AlexAdam Alex 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 13.43
3 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 13.59
100 m - Juniorky (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 00 00 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 14.62
2 Jašurková SáraJašurková Sára 01 01 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 15.23
100 m - Dorastenky (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 13.12
2 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 13.42
3 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 13.77
100 m - Dorastenky (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 14.13
2 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 14.31
3 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 14.37
200 m - Juniori (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Machovec JakubMachovec Jakub 01 01 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 23.78
200 m - Juniorky (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Gloncová PatríciaGloncová Patrícia 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 29.58
400 m - Juniori (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 53.75
400 m - Juniorky (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Jašurková SáraJašurková Sára 01 01 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 70.04
2 Gloncová PatríciaGloncová Patrícia 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 70.34
800 m - Dorastenci (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 65 Adam AlexAdam Alex 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2:17.49
3 97 Fajfer PatrikFajfer Patrik 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2:19.36
800 m - Dorastenky (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 55 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2:30.11
3 58 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2:30.61
1500 m - Mladší žiaci (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 97 Lacko MichalLacko Michal 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5:31.48
2 51 Pavlík EduardPavlík Eduard 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5:34.05
3 46 Povinský LubošPovinský Luboš 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5:36.38
1500 m - Mladšie žiačky (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 78 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5:48.52
2 40 Kuboučíková HankaKuboučíková Hanka 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5:53.19
3 97 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5:59.69
110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 17.24
2 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 17.37
3 Golian ŠimonGolian Šimon 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 21.07
Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 55 Hriň LukášHriň Lukáš 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 13:09.21
2 65 Holiga JakubHoliga Jakub 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 13:32.20
3 Viglaský MiloslavViglaský Miloslav 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 13:38.48
Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 72 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11:42.37
2 25 Kusá PetraKusá Petra 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11:48.00
3 44 Berešíková EmaBerešíková Ema 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 12:29.08
Chôdza dráha 3000 m - Dorastenci (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 21 Nosáľ AdamNosáľ Adam 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 17:07.49
Chôdza dráha 3000 m - Dorastenky (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 51 Zemková KláraZemková Klára 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 17:04.88
3 75 Dudová PaulínaDudová Paulína 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 17:25.44
4 x 100 m kluby - Dorastenci (sobota, 8.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Rúrik, Galovič, Kubiš, Sádecký Rúrik, Galovič, Kubiš, Sádecký AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 52.16
2 65 Adam, Horváth, Dováľ, Vrábeľ Adam, Horváth, Dováľ, Vrábeľ MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 53.80