<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (8. 6. 2019)

800 m - Dorastenci

(so, 8.6.2019 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 50 Malek OndrejMalek Ondrej 030128 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 2:08.79
2 65 Adam AlexAdam Alex 030816 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 2:17.49 11.00
3 97 Fajfer PatrikFajfer Patrik 020526 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 2:19.36 9.00
4 95 Knor MartinKnor Martin 020719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 2:19.73 8.00
5 40 Macko VladimírMacko Vladimír 040811 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:21.20 7.00
6 44 Redecha JánRedecha Ján 040709 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:21.62 6.00
7 100 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 040420 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 2:39.56 5.00
8 55 Jakuš MatejJakuš Matej 051214 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:45.94 4.00
Celkom 8 pretekárov

800 m - Dorastenky

(so, 8.6.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 46 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:26.09
2 55 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 2:30.11 11.00
3 58 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 12 2:30.61 9.00
4 21 Kotianová LenkaKotianová Lenka 030812 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 2:30.79 8.00
5 100 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 2:31.91 7.00
6 72 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 11 2:37.36 6.00
7 65 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 2:46.63 5.00
8 44 Bátoryová BibianaBátoryová Bibiana 050321 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:48.96 4.00
9 79 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 2:49.21 3.00
10 34 Bačová LeaBačová Lea 050307 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 2:50.05 2.00
11 74 Dybalová NinaDybalová Nina 040607 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 10 2:53.56 1.00
12 75 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 3:08.77
Celkom 12 pretekárov