<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (8. 6. 2019)

100 m - Juniori

(so, 8.6.2019 - 11:20) official Vietor: -0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Machovec JakubMachovec Jakub 010805 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 11.91 11.00
Celkom 1 pretekári

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 8.6.2019 - 11:10) official Vietor: -3.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 11.52
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.08
3 Bačík MichalBačík Michal 050731 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 12.49
4 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 12.57
5 65 Adam AlexAdam Alex 030816 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 13.67
6 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 14.42
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 8.6.2019 - 11:10) official Vietor: -1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 12.07
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.15
3 Rúrik DavideRúrik Davide 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 12.78
4 Nečeda MariánNečeda Marián 021225 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 13.31
5 Gura DominikGura Dominik 050928 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 13.65
6 Kaprál MatejKaprál Matej 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 14.90
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 11.52
2 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 12.07
3 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.08
4 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.15
5 Bačík MichalBačík Michal 050731 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 12.49
6 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 12.57
7 Rúrik DavideRúrik Davide 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 12.78
8 Nečeda MariánNečeda Marián 021225 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 13.31
9 Gura DominikGura Dominik 050928 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 13.65
10 65 Adam AlexAdam Alex 030816 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 13.67
11 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 14.42
12 Kaprál MatejKaprál Matej 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 14.90

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (so, 8.6.2019 - 13:00) official Vietor: -3.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 11.44 11.00
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.89 9.00
3 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 12.11 8.00
4 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.22 7.00
5 Bačík MichalBačík Michal 050731 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 12.31 6.00
6 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 12.68 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (so, 8.6.2019 - 13:00) official Vietor: -2.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nečeda MariánNečeda Marián 021225 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 13.18 4.00
2 65 Adam AlexAdam Alex 030816 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 13.43 3.00
3 Gura DominikGura Dominik 050928 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 13.59 2.00
4 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 14.22 1.00
5 Kaprál MatejKaprál Matej 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 15.18
Rúrik DavideRúrik Davide 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 DNS
Celkom 6 pretekárov

100 m - Juniorky

(so, 8.6.2019 - 11:20) official Vietor: -0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 000419 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 14.62 11.00
2 Jašurková SáraJašurková Sára 010914 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 15.23 9.00
Celkom 2 pretekári

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 8.6.2019 - 11:20) official Vietor: -2.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 13.44
2 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 040614 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 14.16
3 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 14.24
4 Melová EmíliaMelová Emília 020309 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 14.51
5 Magicová VeronikaMagicová Veronika 040804 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 16.21
MS Dlugošová EsteraDlugošová Estera 050919 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 16.28
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 8.6.2019 - 11:20) official Vietor: -1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 13.15
2 Bajáková PetraBajáková Petra 030822 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 14.10
3 Brunerová NinaBrunerová Nina 041109 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 14.14
4 65 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 14.23
5 Politzerová AlexandraPolitzerová Alexandra 030822 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 15.18
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 8.6.2019 - 11:20) official Vietor: -2.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 13.74
2 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 14.04
3 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 14.31
4 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 14.54
5 Kaliská BarboraKaliská Barbora 040110 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 16.31
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 8.6.2019 - 11:20) official Vietor: -2.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 13.68
2 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 14.35
3 Nochtová BiankaNochtová Bianka 030913 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 14.59
4 Sásová KristínaSásová Kristína 040624 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 14.67
5 Ufrlová JanetteUfrlová Janette 051019 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 15.28
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 13.15
2 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 13.44
3 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 13.68
4 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 13.74
5 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 14.04
6 Bajáková PetraBajáková Petra 030822 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 14.10
7 Brunerová NinaBrunerová Nina 041109 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 14.14
8 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 040614 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 14.16
9 65 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 14.23
10 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 14.24
11 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 14.31
12 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 14.35
13 Melová EmíliaMelová Emília 020309 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 14.51
14 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 14.54
15 Nochtová BiankaNochtová Bianka 030913 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 14.59
16 Sásová KristínaSásová Kristína 040624 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 14.67
17 Politzerová AlexandraPolitzerová Alexandra 030822 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 15.18
18 Ufrlová JanetteUfrlová Janette 051019 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 15.28
19 Magicová VeronikaMagicová Veronika 040804 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 16.21
20 Dlugošová EsteraDlugošová Estera 050919 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 16.28
21 Kaliská BarboraKaliská Barbora 040110 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 16.31

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (so, 8.6.2019 - 13:05) official Vietor: -2.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 13.12 11.00
2 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 13.42 9.00
3 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 13.77 8.00
4 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 13.78 7.00
5 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 13.92 6.00
6 Bajáková PetraBajáková Petra 030822 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 14.25 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (so, 8.6.2019 - 13:05) official Vietor: -3.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 14.13 4.00
2 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 14.31 3.00
3 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 040614 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 14.37 2.00
4 65 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 14.39 1.00
5 Brunerová NinaBrunerová Nina 041109 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 14.40
6 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 14.51
Celkom 6 pretekárov