<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (8. 6. 2019)

4 x 100 m kluby - Dorastenci

(so, 8.6.2019 - 16:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rúrik, Galovič, Kubiš, Sádecký Rúrik, Galovič, Kubiš, Sádecký AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 0:52.16 11.00
2 65 Adam, Horváth, Dováľ, Vrábeľ Adam, Horváth, Dováľ, Vrábeľ MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 0:53.80 9.00
97 Gura, Fajfer, Dzuruš, Jankovský Gura, Fajfer, Dzuruš, Jankovský BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 DQ
Celkom 3 pretekári

4 x 100 m kluby - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bajáková, Bučková, Morgošová, Rohoňová Bajáková, Bučková, Morgošová, Rohoňová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:53.48 11.00
2 Nochtová, Simová, Šmehílová, Melová Nochtová, Simová, Šmehílová, Melová Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 0:54.44 9.00
3 Holeková, Černáková, Bátoryová, Mešťanová Holeková, Černáková, Bátoryová, Mešťanová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 0:55.18 8.00
4 Brunerová, Kičinová, Mitterová, Sásová Brunerová, Kičinová, Mitterová, Sásová MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 0:56.16 6.00
5 Bartková, Beňová, Kotianová, Maruniaková Bartková, Beňová, Kotianová, Maruniaková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 0:59.52 5.00
6 44 Dybalová, Jánošíková, Fuchsová, Paštrnáková Dybalová, Jánošíková, Fuchsová, Paštrnáková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 1:02.55 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Blažeková, Hudecová, Stehlíková, Urbanovská Blažeková, Hudecová, Stehlíková, Urbanovská Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 0:55.50 7.00
2 Bačová, Schwarzová, Ufrlová, Hrončeková Bačová, Schwarzová, Ufrlová, Hrončeková MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 1:01.18 4.00
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bajáková, Bučková, Morgošová, Rohoňová Bajáková, Bučková, Morgošová, Rohoňová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:53.48 11.00
2 Nochtová, Simová, Šmehílová, Melová Nochtová, Simová, Šmehílová, Melová Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 0:54.44 9.00
3 Holeková, Černáková, Bátoryová, Mešťanová Holeková, Černáková, Bátoryová, Mešťanová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 0:55.18 8.00
4 Blažeková, Hudecová, Stehlíková, Urbanovská Blažeková, Hudecová, Stehlíková, Urbanovská Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 0:55.50 7.00
5 Brunerová, Kičinová, Mitterová, Sásová Brunerová, Kičinová, Mitterová, Sásová MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 0:56.16 6.00
6 Bartková, Beňová, Kotianová, Maruniaková Bartková, Beňová, Kotianová, Maruniaková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 0:59.52 5.00
7 Bačová, Schwarzová, Ufrlová, Hrončeková Bačová, Schwarzová, Ufrlová, Hrončeková MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 1:01.18 4.00
8 44 Dybalová, Jánošíková, Fuchsová, Paštrnáková Dybalová, Jánošíková, Fuchsová, Paštrnáková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 1:02.55 3.00